Jump to content
Dogomania

Spacer w okolicach Krakowa


Miga

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja niestety albo i stety studjuje i wieczorami siedze na uczelni i załatwiam zaliczenia, bo to sesja, a teraz jeszcze w weekendy puki snieg na stokach, jezdze co weekend na narty i weekendy mam zaplanowane az do wystawy w Katowicach jak sie dostaniemy, a po wystawie zaraz na 2 tyg jade na oboz na narty, :D może jak bedzie jakoś cieplej to sie wiecej osob zbierze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Szkoda, że wybieracie takie godziny na spacerki :-( Ja z moimi suniami bardzo chętnie spotkała bym się z Wami na jakimś spacerku, ale w tygodniu niestety pracuję conajmniej do 16-tej :/[/QUOTE]
no widzisz...a ja jeśli już jade do Krakowa to o 16-tej wyjezdzam z tamtąd...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Szkoda, że wybieracie takie godziny na spacerki :( Ja z moimi suniami bardzo chętnie spotkała bym się z Wami na jakimś spacerku, ale w tygodniu niestety pracuję conajmniej do 16-tej :/[/quote]
Dla mnie za to idealnie, bo ja np. w czw mam w hittdogu szkolenie o 17:30 takze kolo 18:00 na bloniach bym sie bardzo chetnie spotkala :)
A duze masz te wilki swoje? Jak one do szczeniakow, bo moj ma nieskonczone 4 m-ce :lol: Moj sie lubi bawic z doroslymi psami, zwlaszcza tymi wiekszymi (takiego "bloniowego" malamuta zaczepia zawsze :evil_lol:) ale one nie zawsze lubia z nim :-(

[quote]może jak bedzie jakoś cieplej to sie wiecej osob zbierze :smile:[/quote] to napewno :) duzo psiakow lubi zime, niestety duzo wlascicieli nie :D
ach.. te blotniste łapki poodbijane na spodniach i kurtkach, pogryzione rekawiczki, odmrozone palce u stop... :loveu: :D:D

Link to comment
Share on other sites

Sugarr moje wilki zbyt duże nie są, może ci to potwierdzić BORA ;)
Jedna ma skończone dwa lata i jest bardzo rozważna, bo jeśli szczeniak nie chce się bawić to ona odchodzi i zajmuje się sama sobą. Druga sunia ma teraz prawie 8 miesięcy i jak przystało na wyrośniętego szczeniaka jeszcze jest zdrowo poszczelona :evil_lol: cały czas by się bawiła :p

Link to comment
Share on other sites

Nooo :cool3: W Rzeszowie na wystawie moje dwie gwiazdeczki siedziały w klatce ;) ale jak to na wystawie nie było czasu na zapoznawanie się z psiakami ;) Moniki małe cudo też widziałam tylko przez klatkę i na finałach :p

To mój nowy mały potworek :p
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3813/tn13iq2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jak to się nie chwaliłam ;) Chwaliłam się już dawno temu bo mała mieszka już z nami 5 miesięcy :eviltong:
W Rzeszowie poszło nam ogólnie średnio - mała dostała ocenę obiecującą, ale w ogóle ta niedziela była dla mnie wyjątkowo pechowym dniem :shake:

Marta ty też musisz postarać się o jakieś nowe baby :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich ja bym sie chętnie spotkała(mam ONka-psa). Mi niesety ten weekend odpada: w sobote remont,a w niedzile o 9 szkolenie i wystawa fredek:-( Jak by było jakies spotkanie i mogłabym was poznac to piszcie na moje gg(7259032):lol:

Pozdrawiamy Karolina & Sony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']BORA może i udało by mi się przedrzeć przez miasto w godzinę tylko powiedz mi proszę czy jest tam gdzie zaparkować? :roll: Jakbym chciała iść na nogach z dziewczynami to nie wiem czy na 19-tą byśmy doszły :shake:[/quote]
Pewnie, że jest :lol: Tam jest dużo miejsca do parkowania. Nawet w sobotę czy niedzielę jak jest dużo ludzi to miejsce się znajdzie, a w środku tygodnia wieczorem to na pewno :lol:
To błonia dzisiaj 18 ;) sugarr odezwij się. Jakbym wam nie pasowało to piszcie, żebym tam sama po ciemku nie łaziła :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...