Jump to content
Dogomania

Spacer w okolicach Krakowa


Miga

Recommended Posts

[quote name='efra-husky']Dziewczyny a powiedzcie mi ile spod Wawelu idzie się na Błonia :roll: Bo coś mi się wydaje, że chyba jednak szybciej dojdę na Błonia na nogach niż dojadę samochodem, bo po 17-tej są straszliwe korki :shake:[/quote]
Nigdy nie szłam :hmmmm: Ale chyba w 20 minut byście doszły :lol:

Właśnie...korki :roll: musiałabym o 17 wyjechać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='efra-husky']dzięki Śnieżynko za instrukcje :p A wy dzisiaj też się wybierzecie na spacerek?[/quote]

My niestety dzisiaj się nie zjawimy ja jutro mam egzamin o 9 :) a dopiero co wrociliśmy ze spacerku :) bo od rana juz nie mogla wysiedziec w ksiazkach :)

Ale wam życze udanego spacerku :)

Link to comment
Share on other sites

właśnie, że ja byłam z moimi dziewczynami tyle, że nikogo nie było :mad: Byłyśmy nawet przed 18-tą i przeszłyśmy na sam koniec, tam koło pętli tramwajowej. Stamtąd szłyśmy w stronę jakby początku Błoń.
Spotkałyśmy jakiegoś goldenka i pręgowaną sunię coś z molosów (nie chciała bym rasy pomylić więc nie powiem).

Nie dość, że ciemno jak nie powiem gdzie to jeszcze bym na zawał zeszła :roll: Efra usłyszała wczoraj koniki i pogoniła do nich :angryy: Przejeżdżały ulicą chyba ze 3 bryczki i wcale nie było by wesoło gdyby na tą ulicę mi wybiegła :shake:

Tak czy inaczej - czekałyśmy, chodziłyśmy i ze spacerku zebrałyśmy się po 19-tej.

Następnym razem trzeba ustalić jakiś punkt zbiorczy ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ładnie :-D Koniki też widziałam, ale was nie :evil_lol: w ogóle to prawie nic nie widziałam...ciemno jak nie powiem gdzie...

Puściłam Torę...ona czarna...ciemno...tylko słyszałam jak na jakiegoś psa szczeka :crazyeye:co jej się nigdy nie zdarza, może się w ciemnościach go wystraszyła :evil_lol: Jakiś owczarek, więcej psów nie widziałam na trawce, tylko chodnikiem jeszcze dobermana i labradora (chyba) :lol:

Efra ja prawie cały czas stałam na początku, obok lodowiska :lol: A Ty szłaś chodnikiem czy trawką? Bo jak chodnikiem to mogłyśmy się nie zauważyć...ja byłam dokładnie 17:50, a wyszłam 18:40 ;)

Uwaga:jeżeli będzie następne spotkanie to spotykamy się na trawce obok lodowiska :evil_lol: A następne może w sobotę za tydzień w dzień? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

przechodziłam koło lodowiska ale chodnikiem. My jeszcze parę razy się wracałyśmy bo wydawało mi się, że w tych ciemnościach jakieś psiaki szczekają i byłam przekonana, że to wy, a tu się okazało że w HittDogu zajęcia były :evil_lol: Koło lodowiska to może koło 19-tej byłyśmy.

Następny raz koniecznie gdy będzie coś widać ;) Powiedzcie tylko kiedy :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam wszystkich moje pytanie kto jest w miare wolny i pomocny 26 listopada ? mam pewne spotkanie do odbycia w krakowie i gdyby ktos pomogl odnalesc sie w tym miescie bylo by git? ja niestety taki troszke zguba jestem i sie pewnie zgubie :)
:roll::oops:wiecej info napisze jutro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ja też chętnie. Z tym, że w tym tyg. na pewno nie, bo w poniedziałek jadę na wakację (4 sierpnia) z moim bratem i jego koleżankami, ale on musi w piątek wracać do pracy [bo w weekend ma] i zaproponował, żebym została dłużej i z nimi przyjechała w niedzielę do Krakowa a potem z Krk do Miechowa, do domu. :cool3: Ale to też nie pewne. Może jakoś tak po 11 sierpnia jak już wrócę to prędzej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...