Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czasem dobry bajer to polowa sukcesu:evil_lol:
dosc czesto sie mnie ludzie pytaja czy psy gryza to zawsze odp "czy gryza to nie wiem ale fredzle ze spodni moga zrobic albo spodenki z dlugich spodni" ja tam za psa nigdy bym se glowy nie dala uciac tak jak niektorzy. Pies jes psem wiec nigdy nie wiadomo co mu do glowy wpadnie. Znam kilka wlascicieli co by za psem poszli w ogien bo taki spokojny, a jak ktos go sprowokowal i pies go pogryzl to wtedy sie dopiero oczy otwarly. na furtce i bramie mam tabliczki ostrzegawcze wiec jak ktos se wejdzie na posesje to tylko i wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc.
psy sa spokojne ale jak wyczuja osobe ktora nie lubi zwierzat to lepiej niech sie nigdzie nie pokazuje na oczy bo wtedy juz wesolo moze nie byc:shake: potem to juz nie yorki tylko amstafy sa i nie wpuszcza takiej osoby na plac ani do domu(furtka i brama to granica)
czasem sie zastanawiam czy to psy towarzyszace sa czy obronne bo maja taki instynkt:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']ha ha to widze ze nie tylko Marcin tak mysli[/QUOTE]
dużo osób tak robi ;) czasami i kupują większy i z trzeba psiakami jeżdżą w jednym. Tym bardziej jak ktoś studiuje i nie porusza sie autem, a autobusem, pociągiem, to nie wyobrażam sobie jechać z walizką ciuchów, jedzeniem(w drodze powrotnej z domu na przykład) i jeszcze dwa transportery, ja osobiście bym nie ogarnęła takiego bagażu sama, dlatego jeśli miałabym mieć psa teraz i potem wyjeżdżać na studia to na pewno kupiłabym jeden większy transporter na dwa psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']dużo osób tak robi ;) czasami i kupują większy i z trzeba psiakami jeżdżą w jednym. Tym bardziej jak ktoś studiuje i nie porusza sie autem, a autobusem, pociągiem, to nie wyobrażam sobie jechać z walizką ciuchów, jedzeniem(w drodze powrotnej z domu na przykład) i jeszcze dwa transportery, ja osobiście bym nie ogarnęła takiego bagażu sama, dlatego jeśli miałabym mieć psa teraz i potem wyjeżdżać na studia to na pewno kupiłabym jeden większy transporter na dwa psiaki.[/QUOTE]

ano w takim wypadku tak ale my jedzimy wszedzie autem wiec dla nas to nie problem czy sa dwa transportery czy jeden;)
ale tak ogolnie to sobie nie wyobrazam jechac miejskim srodkiem transportu do tego psy i jeszcze torba:shake: rak by mi braklo dlatego jezdze autem:lol:
rozbestwilam sie jak skaczylam szkole i nie musze autobusem jezdzic:evil_lol:


[quote name='dysia-u']kupiłam juz większy, wpadnij zobaczyć[/QUOTE]

widzialam i kolor inny bardziej zywszy:)

Link to comment
Share on other sites

ja juz po obiadku(wzielo mnie na robienie krokietow z pieczarkami) teraz kawe popijam ,a na DG dalej cisza...

*********************************************************************************

chrupcia o to wymiary:
I 48cm dlugosci
II 55cm dlugosci
III 61cm dlugosci

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3769/dsc01025kopiowanie.jpg[/IMG]

te legowisko co jest za Lolkiem to bylo od kotow ale od kad Lolek zawital to on sobie go przywlaszczyl:D
tutaj nareszcie widac prawdziwe kolorki Lolka:multi:
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1819/dsc01026kopiowanie.jpg[/IMG]

glupoty moich chlopakow
[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4172/dsc01027kopiowanie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zwazylam go i waktycznie urosl wazy 1,690kg:multi:, a juz myslam ze stoi w miejscu bo na poczatku grudnia go wazylam i nic wiecej waga nie pokazala, za to dzisiaj az 4 razy go wazylam bo nie dowierzalam wlasnym oczom:lol: tylko ze je caly czas tyle samo tzn od 5miesiaca zycia dostaje tyle samo jedzenia i wiecej nie chce jesc a waga minimalnie urosla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...