Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas wczoraj caly dzien sypal snieg i jak narzie sie utrzymuje.... za to nie mam juz spow tylko 3 balwany:evil_lol::evil_lol: :D :D
tak uwielbiaja snieg ze mogliby byc cale dnie na dworze i chasac w niegu a potem zamiast koloru czarnego i kremowego jest kolor bieli a ile radosci maja :multi:
tylko musze ich prosic zeby szli do domu bo oni nawet nie mysla a jak wiadomo moga sie przeziebic albo jakies zapalenie dostac.
jak przychodzimy do domu to mnustwo kulek mam do sciagania a pozniej Bobiemu ubieram bluze, Malwine i Lolka zawijam do koca i tak leza az wyschna i sie ogrzeja, a pozniej chasaja po domu:lol: musze kupic Lolkowi jeszcze bluze tylko on ma takie wymiary chodzby wiekszy szczur:diabloti: i kwestia tego czy jeszcze duzo urosnie czy nie, za to Malwina by pogryzla bluze wiec bez sensu jej kupowac ona ma polezec w kocu to ja roznosi a co dopiero bluza...

aha a co do jedzenia owockow to Malwina wogole ich nie chce dotknac, Bobi uwielbia jablka, maliny, jagody a Lolek narazie dostal tylko z owocow jablko i banan i je uwielbia. jeszcze chce mu dac malinki i jagody ale musimy poczekac az bedzie sezon i zobaczymy. Oprocz tego uwielbiaja jogurcik naturalny(cala trojka)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Śliczniki:loveu:
Czemu Malwinka na podwórko nie wyszła?:mad:[/QUOTE]

w tym dniu co byly robione fotki to Malwina zwiedzala Śląsk;) wiec jej na nich nie ma, a pozniej fotek juz nie robilam i jak narazie nie wiem kiedy beda nowe z moimi kochanymi balwanami:D

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]:tree1: [/LEFT]
[CENTER] [/CENTER]
[LEFT] [/LEFT]
[CENTER][FONT=Georgia][COLOR=red]Pod choinkę życzę Ci, by spełniły się Twe sny. I te skromne i te duże, wielka kasa i podróże. Niech udziałem Twoim będą - ślę całusy wraz z kolędą.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000]A psiakom życzę wiele radości, uśmiechniętych pyszczków i przede wszystim zdrowia![/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
[RIGHT][FONT=Georgia][COLOR=#ff0000]Życzenia ślą[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]A[/B][SIZE=2]ngela & [/SIZE][SIZE=3][B]L[/B][/SIZE][SIZE=2]ena :x-mas:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:tree1:[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Deer_1987:
wyslalam parum os ta sama wiadomosc z zyczeniami i dlatego mnie zbanowali. nauczke na przyszlosc juz mam....

Mani2000:
bana mozna miec np na jeden dzien, pare dni, miesiac, pol roku, rok , albo usuna Ci konto. wszystko zalezy co narozrabiasz...i jak dlugo sobie grabisz

Link to comment
Share on other sites

Jest jeden taki wieczór w roku
gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości
gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci,
że to tylko taki jeden wieczór.
Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.
Z darem modlitwy przy żłóbku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...