Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NINKA1']Ania dziękujemy za fotki Malwinki, jak ona sie zmienia, to już prawdziwa psia dama a nie bida schroniskowa. Dobrze jej u Was.[/QUOTE]

jakie akcje czasem robia z Bobim, Malwina nie pozwoli Bobiemu wejsc do sypialni to Bobi stanie na progu swojego pokoju i nie wpusci Malwiny , a jak ktorys naruszy "prywatny teren"to akcja jest: Bobi bierze Malwine za kark a Malwina Bobiego za lapy i zaczynaja walke az ktorys ustapi(nie robia sobie krzywdy)a po wojnie nastepuje spokoj.

Bobi jest yorkiem ktory wazy 3,7kg a broni "swego terenu" i misek jak rottweiler 45kg
za to Malwina ktora wazy 7,2kg smiesznie wyglada jak broni "swego terenu"bo ma dlugie chude lapy i od razu zacznie szczekac i skakac jak zaba:D

przy nich to nawet zaraz mi sie humor poprawia jak zobacze ich pomysly:evil_lol:
co jeden nie moze to drugi pokaze, zero nudy przy nich

nie wspomne juz jakie zazdrosne sa podczas glaskania czy zabawy, musze jedna reka glaskac Bobiego, a druga Malwine bo jak nie to zaraz larmo jest

Malwina to maly cwaniak jest jak chce cos dobrego to zaraz zacznie lizac i zrobi pozycje psiego meczennika:mad: no i jak tu sie nie zlitowac nad nia?;)

Jak tylko usiade na sofie to zaraz mam dwoch szatanow jednego po prawej str a drugiego po lewej str a jak sie przytula to ja zaczynam topniec ze ciepla:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']jakie akcje czasem robia z Bobim, Malwina nie pozwoli Bobiemu wejsc do sypialni [B]to Bobi stanie na progu swojego pokoju[/B] i nie wpusci Malwiny , a jak ktorys naruszy "prywatny teren"to akcja jest: Bobi bierze Malwine za kark a Malwina Bobiego za lapy i zaczynaja walke az ktorys ustapi(nie robia sobie krzywdy)a po wojnie nastepuje spokoj. [/QUOTE]

To Wy jakąś dużą rezydencje macie, że psy mają swoje pokoje :D


[quote name='ania90']nie wspomne juz jakie zazdrosne sa podczas glaskania czy zabawy, musze jedna reka glaskac Bobiego, a druga Malwine bo jak nie to zaraz larmo jest [/QUOTE]

U mnie to samo między Torą i Lumpkiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To Wy jakąś dużą rezydencje macie, że psy mają swoje pokoje :D




U mnie to samo między Torą i Lumpkiem :D[/QUOTE]

he he Malwina spi w sypialni, a Bobi w moim pokoju i tam sa jego wszystkie rzeczy itp, dlatego nazywam pokoj Bobiego i pokoj Malwiny

[quote name='deer_1987']Wesolo tam masz :loveu:[/QUOTE]

[quote name='bianka19']wesoła rodzinka, czego chcieć więcej? :lol:[/QUOTE]

no wesolo jest:)
chyba juz nie ma czego wiecej chciec .....


[quote name='unikatowydiament']tak,wstaje tak wcześnie do pracy :)

psi menczennik,skąd Ja to znam,Oscar też tak robi jak coś chce[/QUOTE]

czyli tez cwaniaczek z niego:D

Link to comment
Share on other sites

My jak braliśmy Jogiego to był już całkiem sporym chłopakiem (8 miesięcy) do dziś ma coś takiego, ze każda nowa osoba pojawiająca się w domu musi pokazać mu, że go akceptuje. Przyjechał strasznie zahukany do nas (u [B]zielonej[/B] rządził jago brat Bubuś z Ciupasem podhalanem) a tu na dzień dobry dostał w ciry od Piny i po godzinie jeszcze poprawkę od Ziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']My jak braliśmy Jogiego to był już całkiem sporym chłopakiem (8 miesięcy) do dziś ma coś takiego, ze każda nowa osoba pojawiająca się w domu musi pokazać mu, że go akceptuje. Przyjechał strasznie zahukany do nas (u [B]zielonej[/B] rządził jago brat Bubuś z Ciupasem podhalanem) a tu na dzień dobry dostał w ciry od Piny i po godzinie jeszcze poprawkę od Ziny.[/QUOTE]

co do akceptacji to u mnie standard, kazdy kto wejdzie do nas to musi poglaskac psy i wtedy jest ok , no chyba ze Bobi wyczuje "zlego"czlowieka to ma juz taka os przechlapane do konca, taka os nie wejdzie do domu bo rottweiler nie pozwoli wejsc
u nas jest zasada akceptujesz psy to one Ciebie tez a jak nie to nie i nie wejdziesz

[quote name='Alicja']Jak cię oba maluchy dogrzewają to zimą nie zmarzniesz ;)[/QUOTE]

he he nie grozi mi zmarzniecie z nimi:D

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/484/dsc00409jakzmniejszycfo.jpg[/IMG]

[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5651/dsc00410jakzmniejszycfo.jpg[/IMG]

[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/185/dsc00411jakzmniejszycfo.jpg[/IMG]

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9717/dsc00412jakzmniejszycfo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...