Jump to content
Dogomania

MURZYNEK - AGAT, wychudzony maluch jest już wreszcie w swoim domku.


Recommended Posts

Bardzo ślicznie dziękujemy [B]Wellington [/B] za foteczki :loveu:.
Wczoraj miałam zwariowany dzień, cały w jednym wielkim biegu.
Mały zaczął od dwóch dni podnosić łapkę do siusiania :lol:,
do niedawna siusiał jak dziewczynka, co jeszcze się zdarza;).
Podpatruje Bariego i naśladuje we wszystkim, nauczył się "siad", ślicznie to robi.
Bari jednak nadal nie jest zachwycony rywalem, zdarzają się wobec tego awantury. Staramy się nie ingerować zanadto w relacje między chłopakami ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Dana, fotki wstawie jutro bo tinypic cos nie chce sie ladowac:mad:

Moze Agatkowi ktos zrobilby wydarzenie na fb ?[/QUOTE]

Byłoby super, ja nie jestem "facebookowa", pomyślę, może poproszę którąś z Cioteczek.
[B]Wellington[/B], jak z laptopem ?
Maluch chyba już zapomniał, że był głodny, bo dzisiaj nie chciał rano swojego śniadanka:crazyeye:.
Kiedy jednak załapał, że ze stołu wobec tego nic nie skapnie, przeprosił swoją miseczkę :evil_lol:.
Próbowałam zrobić fotkę tej szramy pod szyjką, ale mały jest tak ruchliwy, że jest to praktycznie niemożliwe.
Nie chcę przytrzymywać, denerwuje się, nawet, kiedy oglądam to podgojone zranienie...
Koleżanka wysunęła taką hipotezę, że może małego przywiązano do drzewa, na drucie, i wyswobadzając się, tak się zranił.
Jednak, kiedy znalazłam psiaka, to zranienie już było podgojone... Ciekawe, czy to się kiedyś wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Kochany maluchu, a tu dalej pustki, no tak, masz już DT, to Ciotki nie zaglądają do skrzywdzonego szczylka. :mad:
Proszę chociaż o zaglądanie na wątek malca, zasługuje na wsparcie Ciotek z dogo :lol:.[/QUOTE]

...a ku ku! Jednak zaglądają i prawdę powiedziawszy z takiego domku bardzo sie cieszą!
A nietoperzyk i jego opiekunka zasługuje na odwiedzinki... no to "jezdemy"!

W górę ... pokarz się śliczniutki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']...a ku ku! Jednak zaglądają i prawdę powiedziawszy z takiego domku bardzo sie cieszą!
A nietoperzyk i jego opiekunka zasługuje na odwiedzinki... no to "jezdemy"!

W górę ... pokarz się śliczniutki![/QUOTE]

Bardzo się z tego cieszę, że jednak zaglądają;).
Byłam dzisiaj z małym u weterynarza. Niepokoiło mnie to zranienie pod szyjką,
o którym pisałam wcześniej. Weterynarz po bardzo dokładnym przyjrzeniu się skórze,
co nie jest łatwe przy długiej dość sierści, zasugerował, że mały był przywiązany
lub miał bardzo ciasną obrożę czy sznurek lub drut na szyjce, co spowodowało zranienie...
Widoczny jest specyficzny biały,już podgojony ślad po rozgarnięciu sierści.
Nie wiem, co ten mały przeżył :-(, a jest taki ufny, fajny i kochany.
Umieszczę jutro te informacje w pierwszym poście, dzisiaj już mam dość....

[quote name='zuzlikowa']A żeby nie było,że z interesem, to od razu dziękuję-:lol:- pieniążki dotarły i za chwilę wpiszę 15 na Alika i 15 prześlę do ihabe na MIŚKI!:loveu:

A wiesz kochana, że Miśka nie była w ciąży?...i że życie jej uratowałyśmy?[/QUOTE]

[B]Zuzliku[/B], tak wiem, zaglądam na wątek, ten wielki brzuch wyglądał podejrzanie,
biedna sunia, rzeczywiście uratowałyście jej życie :loveu:.
[quote name='CatAngel']Macie tego nietoperka już na FB :) bo jak coś mogę dać :) jakby były problemy :)[/QUOTE]

Tak, kochana[B] Zuzlikowa[/B] wstawiła tam malucha. Ja nie jestem facebookowa :oops:.
[B]CatAngel,[/B] dziękuję za odwiedziny u malucha, a o propozycji jakby co,
będę pamiętać, dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']To poproszę link roześlę gdzie się da :] :D[/QUOTE]

Wątek Miśków...matki Miśki i jej synka Miśka... bardzo przyda się pokazanie go jak najszerzej...:lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204528-Bernardyny_matka-w-wysokiej-ci%C4%85%C5%BCy-i-syn_-W-TRAGICZNYCH-WARUNKACH_-POMYS%C5%81Y_dt_-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/204528-Bernardyny_matka-w-wysokiej-ci%C4%85%C5%BCy-i-syn_-W-TRAGICZNYCH-WARUNKACH_-POMYS%C5%81Y_dt_-PILNE![/URL]

Dzięki .:loveu:...


...a jeszcze psiury- malucha i gigancika za uszkami podrapię na dobrą noc!

Link to comment
Share on other sites

Z tego wszystkiego nie napisałam, że mały został wczoraj zaszczepiony.
Nasz weterynarz, dr Bogucki, stosuje upusty dla psiaków bez domu, tak, że zapłaciłam tylko 40 zł :lol:.
Mały bardzo dobrze znosi jazdę samochodem, ale boi się, płacze i pilnuje, chyba obawia się, że zostanie, najlepszym momentem jest zawsze powrót do domu;).

[B]Zuzliku[/B], czy [B]CatAngel[/B] chodziło też o linki do Murzynkowego FB, gdybyś mogła, to wpisz linki tutaj też, proszę :loveu:.
Murzynek -Agat pozdrawia, śpiąc rozkosznie z kołami w górze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...