Jump to content
Dogomania

Lila - mix ratlerka / pinczerka - 4,5 kg sunia już w NOWYM DOMKU!


as_ko

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam ,ale pozyczyć moge tylko w sytuacji gdy wróci do mnie na drugi dzień bo jest mi potrzebny praktycznie cały czas.
Lilka bryka ,gwałci Rite non stop .Apetycik taki ,ze aż miska skacze do góry .Nauczyła się juz ,.ze potrzeby załatwiamy na trawce .Czasem jeszcze siknie ale większość potrzeb załatwia na wybiegu .Robi po około 6 kup dziennie .No ,ale i je sporo bo daje trzy razy dziennie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ja mam ,ale pozyczyć moge tylko w sytuacji gdy wróci do mnie na drugi dzień bo jest mi potrzebny praktycznie cały czas.
Lilka bryka ,gwałci Rite non stop .Apetycik taki ,ze aż miska skacze do góry .Nauczyła się juz ,.ze potrzeby załatwiamy na trawce .Czasem jeszcze siknie ale większość potrzeb załatwia na wybiegu .Robi po około 6 kup dziennie .No ,ale i je sporo bo daje trzy razy dziennie .[/QUOTE]
Na następny dzień nie wróci :( bo nawet jak go Państwo odeślą w poniedziałek to dotrze najwcześniej we wtorek.
E-S czy Państwo się odzywali czy odbiorą sunię w Katowicach o tej dość późnej porze? bo niedziela coraz bliżej.
Funiu czy sunię będzie można na wirusówki zaszczepić przed wyjazdem?

Link to comment
Share on other sites

ja mam taki wiklinowy transporter ale dla kota:( nie wiem czy Lilka się zmieści w razie gdyby jechała -Funiu możesz coś rzeknąć w tym temacie? Co do miejsca odbioru to z Tychów byłoby właścicielom bliżej i miejsce podobno można sensowne wybrać przy trasie wylotowej na Cieszyn

Link to comment
Share on other sites

pINUSIU ,nie wiem jakiej wielkosci ten kosz....Widziałam co najmniej dwie wielkosci takowych...
Ps.Nie wiem ,która z nich to wydaliła z siebie ,ale się przeraziłam Wielki kawał sztywnej folii z końcówki kiełbasy z metalową klamra na końcu .Są u mnie już ponad tydzień i dzisiaj dopiero z kupą to wyszło ....Kur..a nawet nie obieraja z folii przed podaniem psu ...Dobrze ,ze tak sie to skończyło ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ja mam ,ale pozyczyć moge tylko w sytuacji gdy wróci do mnie na drugi dzień bo jest mi potrzebny praktycznie cały czas.
Lilka bryka ,gwałci Rite non stop .Apetycik taki ,ze aż miska skacze do góry .Nauczyła się juz ,.ze potrzeby załatwiamy na trawce .Czasem jeszcze siknie ale większość potrzeb załatwia na wybiegu .Robi po około 6 kup dziennie .No ,ale i je sporo bo daje trzy razy dziennie .[/QUOTE]

Czy możesz skontaktować się z moją mamą i zabrać od niej transporter mój ?
Też musi wrócić, ale nie tak paląco jak Twój.
Państwo proszą, aby mogli podjechać do Tych, totalnie nie znają Katowic i zgubią się tam bankowo.

EDIT: mój transporter ma wrócić do Zamościa albo Lublina, ostatecznie może być w Biłgoraju, podam na mail albo SMS adres do mojej przyjaciółki z Biłgoraja.

[B]Proszę o nr tel do osób, które będą przewozić Lilunię, żeby ich wymienić telefonami z Państwem ! /na mój mail, jest na dogo, nie mam siły czyścić zapchanego PW na którym mam same bardzo ważne rzeczy ! :D/
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']pINUSIU ,nie wiem jakiej wielkosci ten kosz....Widziałam co najmniej dwie wielkosci takowych...
Ps.Nie wiem ,która z nich to wydaliła z siebie ,ale się przeraziłam [B]Wielki kawał sztywnej folii z końcówki kiełbasy z metalową klamra na końcu .Są u mnie już ponad tydzień i dzisiaj dopiero z kupą to wyszło ...[/B].Kur..a nawet nie obieraja z folii przed podaniem psu ...Dobrze ,ze tak sie to skończyło ...[/QUOTE]

Dopiero to przeczytałam ... no robi wrażenie ... jezusmaryja, dobrze, że to któraś malizna przeżyła w ogóle !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']hej -czy coś wiadomo w sprawie transportu?suni czy Państwo zdecydują się wyjechać? dziś kolega pojechał pod Zamość do Rodziny i dopiero wpadłam na pomysł że mógł ją od razu zabrać i przetrzymać do niedzieli żeby nie jechać drugi raz:([/QUOTE]

Tak Pinusiu, jak już wcześniej pisałam - wyjadą, tylko proszą, żeby to były Tychy i proszą o telefon, do osoby transportującej, możesz mi wsłać na mail ? jest na dogo mail.

Link to comment
Share on other sites

Funiu - o której godzinie umawiamy się na odbiór Lilki w niedzielę?i mam pytanko czy ty bedziesz miała umowę adopcyjną? , bo E-S coś tak wspominała? E-S -czy Ty rozmawiałaś z potencjalnym Pańciostwem Lilki? Potrzebuję jakieś info na emila chocciażby czyjeś imię no i może nazwisko żebym wiedziała że do właściwych ludzi sie dodzwoniłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']Funiu - o której godzinie umawiamy się na odbiór Lilki w niedzielę?i mam pytanko czy ty bedziesz miała umowę adopcyjną? , bo E-S coś tak wspominała? E-S -czy Ty rozmawiałaś z potencjalnym Pańciostwem Lilki? Potrzebuję jakieś info na emila chocciażby czyjeś imię no i może nazwisko żebym wiedziała że do właściwych ludzi sie dodzwoniłam :evil_lol:[/QUOTE]

Państwo czytają wątek, telefon podałam, może faktycznie podaj mi mailem imię właściciela telefonu, co ? :D Wszystkim będzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Mail nie doszedł Pinusiu, a ja nie mam nr konta, żeby za transport zapłacić. I ile ? Nie wiem też jak z trasą Zamość - Biłgoraj ?
Funiu, wzięłaś transporterek od mojej mamy ? Bo może jeśli potrzebny Ci mały transporter a nie miałaś czasu się z moją matką skontaktować, to może pożycz swój, a zabierzesz ten od mojej mamy, co ?
Jeśli nie masz transportera to załóz szelki jamniczki te czerwone - Lilce. Szelki są moje. Tzn. nie moje - Zdrapkowe :D także chciałabym, żeby wróciły .... ciężko takie dostać, są dobre dla kudłaczy bo kudełków nie ciągną.

Link to comment
Share on other sites

Pojadę i przywiozę sunię do B-ja do transportu -zaraz dzwonię do Funi umówić się na godzinę konkretną. Numer konta wysłałam do E-S emilem przed chwilką -rozmawiałam z nią i może dam mu własny kosz wiklinowy z klapą na bieliznę:evil_lol: i nikt nie będzie musiał sie potem bujać z transporterem:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Wszytko dograne ,Ja stepuje z Lilka o 15 przed domem .Jedzie w wiklinowyn koszyku od Pinusi00.
Ewa zakładam jej twoje szelki i daje smycz .tak ? Ale z tego co mówiłaś maja wrócić do Ciebie .[/QUOTE]

Wolałabym, żeby wróciły bo z nich inny pies rozebrany i nie będzie mieć jak jechać a mnie teraz niestety autentycznie nie stać, żeby raz w tygodniu szelki i smycz kolejne kupować ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...