Jump to content
Dogomania

Saymon vel Rune- ma już swoją Panią i swój Dom - dziekujemy :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś na konto Saymona wpłynęło 200 zł od Piromanki - ostatnia transza z wątku Jaspera - dziękujemy.

Stan konta i całe rozliczenie w poście nr 3 :)

Pytanie zasadnicze : co robimy z pieniędzmi ? ;)

[B]Saldo na dzień 07.04.2011r : 11[COLOR=black]50,95 zł[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

całkiem niezłe saldo :) trzeba je teraz sensownie wykorzystać


ostatni news od Pani Saymonka:
[quote name='"Sayrel"']Rozmawialam dzisiaj w wlascicielka Saymona. Jest nim zachwycona, chlopak sie zachowuje bardzo grzecznie, zostaje sam w domu nie psujac zupelnie nic!! tfu tfu. Pani mu wprowadzila staly rytm dnia jest w nim zakochana razem z rodzina.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

i tak nie wiadomo kiedy.. pojawił się Hachi - [url]http://www.dogomania.pl/threads/206688-Hachi-%28Hachiko%29-oczekuje-lojalno%C5%9Bci[/url]..
zapraszam do niego, jest cudny, ale nie jest wykastrowany jeszcze, nie jest zaszczepiony, dopiero na etapie odrobaczania i szukania hotelu

jednocześnie, jeśli nie ma sprzeciwów, proszę o wsparcie Pako (częściowe, bo karmę i chyba za szczepienia zapłaci MA) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204881-Pako-zapewnijmy-mu-bezpieczn%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87[/url]

opłata adopcyjna - 50 pln
transport (paliwo)- 50 pln
odrobaczenie (cestal)- 10 pln
Fiprex (od pcheł i kleszczy) - sylwija
karma - MA
2 odrobaczenie (cestal)- 10 pln
szczepienie - 55 pln (MA?)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że darczyńcy Saymona i poprzednich psiaków nie będą mieli nic przeciwko temu żeby wspomóc również Pako :)

Prosimy o Wasze zdanie drodzy darczyńcy :)

Jeśli wyrazicie zgodę przeleję sylwiji kwotę 120 zł ( chyba dobrze policzyłam?;)

Link to comment
Share on other sites

i cisza.. :(

a ja liczę tez na pomoc z naszego 'funduszu' przy Hachiko, bo kastrację pokryje HA, ale trochę jest przy nim do zrobienia - na razie się od pasożytów uwalniamy, ale jeszcze szczepienia, no i karma..
ewentualnie hotel, o ile doczeka miejsca ;) bo może ktoś go wcześniej pokocha :)

Link to comment
Share on other sites

a odnośnie Saymona, to rozmawiałam z Panią Ewą przed samymi świętami - wszystko dobrze
Żadne ostrzeżenia odnośnie huskich się nie sprawdziły :) i Pani, i jej rodzina, i przyjaciele - zachwyceni są Saymonem. Nie hałasuje, nie niszczy, nie rozrabia - jest wspaniałym towarzyszem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']i cisza.. :(

a ja liczę tez na pomoc z naszego 'funduszu' przy Hachiko, bo kastrację pokryje HA, ale trochę jest przy nim do zrobienia - na razie się od pasożytów uwalniamy, ale jeszcze szczepienia, no i karma..
ewentualnie hotel, o ile doczeka miejsca ;) bo może ktoś go wcześniej pokocha :)[/QUOTE]
Sądzę, że gdyby ktoś był przeciwny już dawno odezwałby się - tak więc z czystym sumieniem ze skarbonki Saymona przekazuję na konto sylwiji 120 zł na wydatki związane z Pako :)

Jestem pewna , że i Hachiko może liczyć na wsparcie dobrych dusz Saymona i poprzednich psiaków szczęśliwie już wyadoptowanych ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teraz prosi Hachiko :modla:
Drodzy darczyńcy "Saymona i reszty" szczęśliwie wyadoptowanych psiaków, czy zgadzacie się aby wesprzeć finansowo Hachi, który ma problemy zdrowotne ?
To kolejny psiak uratowany przez sylwiję, a to jego wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206688-Hachi-%28Hachiko%29-oczekuje-lojalno%C5%9Bci..[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']A ja zaglądam, myślałam, że wieści poczytam ;)

[/QUOTE]

wieści co jakiś czas są, są dobre :) tylko telefoniczne, niestety, pani Ewa nie ma w domu kompa, więc nie ma zdjęć
Ale jest naprawdę fajnie i chip Saymona został już przepisany na właścicielkę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rozmawiałam przed chwilą z p.Ewą - Panią Saymona - strasznie są w sobie rozkochani :) pani przeszczęsliwa i Saymon najwyraźniej też,
jest rozpieszczany, miziany :) i aż milo posłuchać;) żadnych kłopotów, tylko podobno - wszystko, co na drodze, by jadł - nawet suchy chleb rzucony dla ptaków..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...