Jump to content
Dogomania

APEL O POMOC! Przejęliśmy zdewastowane schronisko, brakuje prawie wszystkiego!


GrubbaRybba

Recommended Posts

[quote name='ocelot']To są dwie różne sunie.
Na górze młodsza po sterylizacji, na dole starsza sunia od szczeniaków.[/QUOTE]
[B][I] napiszesz mi na pw coś więcej o nich? wrzucę je na forum o labradorach, bo nie widziałam tam ich wątku.
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GrubbaRybba']

Aha, po rozmowie z kierowniczką, pilnie potrzebujemy:
- puszki na suchą karmę
- plastikowe pudełka (wiadra) z pokrywkami do przechowywania mięsa
- pralki automatycznej

[/QUOTE]

Ciotki ja mam na zbyciu pralkę automatyczną i może trochę wiader z pokrywkami też udałoby mi się załatwić, tyle że ta odległość:roll:
Pocieszam się tym,że mój TZ często jeździ w Wasze str. na delegację i mógłby to podrzucić. Będę miała na uwadze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Ciotki ja mam na zbyciu pralkę automatyczną i może trochę wiader z pokrywkami też udałoby mi się załatwić, tyle że ta odległość:roll:
Pocieszam się tym,że mój TZ często jeździ w Wasze str. na delegację i mógłby to podrzucić. Będę miała na uwadze:)[/QUOTE]

Pralka TAK!

Wlasnie dzwonilam do p.prezes- Lawinii i w paru slowach dowiedzialam sié ze na teraz jest potrzeby odkurzacz i pralka- jakby ktos mial zbédne, bédá bardzo przydatne w schronisku.

Druga partia 5 bud jeszcze nie dotarla, ale jak dojedzie- otrzymam potwierdzenie smsem, bo w schronisku nie ma komputera a Lawinia spédza tam cale dnie, do 22.

Psy dostajá pyszne jedzenie w postaci gotowanej zupy z makaronem i warzywami na podrobach (dzis mialy rosól na korpusach) i zapach pysznej zupy ponoc néci juz od bramy :evil_lol:.

Psy przez te 3 tygodnie bardzo sié wyciszyly, nie bylo zadnych zagryzien pomimo przepelnienia. Nawet gosc ze strazy miejskiej w budynku obok przyszedl sprawdzic co sié stalo psom, ze sá tak cicho :p

Dopiero wyjechali Holandrzy i byli bardzo milo zaskoczeni milym powitaniem, jakiego nigdy przedtem nie mieli- od tego chama co te biedne psy dukal przez 10 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Ciotki ja mam na zbyciu pralkę automatyczną i może trochę wiader z pokrywkami też udałoby mi się załatwić, tyle że ta odległość:roll:
Pocieszam się tym,że mój TZ często jeździ w Wasze str. na delegację i mógłby to podrzucić. Będę miała na uwadze:)[/QUOTE]

Oj, byłoby cudnie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Mamy:
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred][U]Katowice[/U]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred]Gabriella z dogo - oferuje materiały, pojemniki plastikowe, farby, emalie, zmiotki

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]czy ten transport jeszcze aktualny ja mam kilka kolder farbe bym podala...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie chcę zapeszać, ale najprawdopodobniej mój mąż będzie po świętach jechać do Tomaszowa Maz. na delegację, to podwiózłby Wam tą pralkę i może te wiadra, jak uda mi się je załatwić:) Będę Was na bieżąco informować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Dziewczyny nie chcę zapeszać, ale najprawdopodobniej mój mąż będzie po świętach jechać do Tomaszowa Maz. na delegację, to podwiózłby Wam tą pralkę i może te wiadra, jak uda mi się je załatwić:) Będę Was na bieżąco informować:)[/QUOTE]
Oj byłoby fantastycznie:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem gdzie szukac miłośników rasy Tosa Inu
Wątek Tosy
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206515-Tosa-Inu-z-rodowodem-w-schronisku.-Ga%C5%9Bnie-w-oczach.?p=16746508#post16746508"]http://www.dogomania.pl/threads/2065...8#post16746508[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, boze jak sie cieszę... Nigdy nie zapomnę widoku 5 poharatanych psów, które ciągle walczyły ze sobą w jednym boksie i tego "te amstaffy to są głupie psy i już".. tych psów w błocie, Griso ze złamaną łapką, która nie wzbudziła, zadnej reakcji ze strony kierownika... Wreszcie to wszystko sie skończyło!
Czy ten pan Buc zabrał też wszystkie smycze i obroże, które były z naszej akcji dla schroniska?
Może dałoby się zrobić allegro cegiełkowe?
Cholera... U mnie lipa od strony finansowej - mam sukę, która ciężko sie leczy z Nużycy ale mam nadzieję, że na początku maja uda mi się jakiś grosz posłać.. Kochane! Trzymajcie się!

Link to comment
Share on other sites

Ocelotku kiedy będziesz w schronisku? Może uda nam się spotkać w sobotę?
Co do Tosy - tak, czytałam i bardzo się cieszę!

Widziałam w albumie zdjeć dobermana i dalmatyńczyka czy też pointera. Może uda mi się obfocić i uderzyć z nimi do dziewczyn od ras

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ocelotku kiedy będziesz w schronisku? Może uda nam się spotkać w sobotę?
Co do Tosy - tak, czytałam i bardzo się cieszę!

Widziałam w albumie zdjeć dobermana i dalmatyńczyka czy też pointera. Może uda mi się obfocić i uderzyć z nimi do dziewczyn od ras[/QUOTE]
Będę w poniedziałek, w przyszłą sobotę pracuję, wiec nie dam rady..., ale w niedzielę mogę. 3 maja mogę.

Link to comment
Share on other sites

Wiemy o jednym , młody , przyjazny chłopak :

[URL=http://img34.imageshack.us/i/p1160430.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2020/p1160430.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a przy okazji chciałam zaprosić do LOLI z naszego schronu :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206689-Malutka-Sunia-Lola-gryzie-ze-strachu-czy-to-oznacza-do%C5%BCywocie-w-schronie?p=16765308#post16765308[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...