Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

DZIEWCZYNY! przepraszam za offa, pomoc pilnie potrzebna...
Patrzcie, jak Dogomaniaczka załatwiła kilka psów.... dwa "uciekły" wczoraj, trzy, w tym jeden w stanie agonalnym zabrane dzisiaj.... a to wszystko pod szyldem "domowego DT" Pomocy!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204773-Domowy-hotel-w-oborze-DT-u-Arktyki?p=16567579#post16567579[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tibby']Toruń - 433, Radomsko - 393, podawajcie do znajomych, do nieznajomych, do kogo się da :( Dobra wiem, że pisze głupoty, bo większość dawno to już zrobiła, ale kurcze ja już nie wiem co robić :([/QUOTE]
Kto ma czas słać pw do ludzi z dogo? Temida nie wyrabia, proszę pomóżcie! Jeszcze kilka dni zostało, na dogo jest 30tys. ludzi..
Jak starował Sandomierz wysłałam prawie 1000 pw przez kilka dni, ale się opłacało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYGRYS-ica.']Radomsko - 421
Toruń - 455

do remisu brakuje 34 głosów.... nie przyjemnie sie zrobiło :roll:[/QUOTE]

Nie byłbym taki poirytowany, gdybym nie podejrzewał, że znów -jak w przeciwko Szczecinkowi - wtrąciły się jakieś "siły nieczyste".:shake: Nic, i tak trzeba się starać, żeby głosów było jak najwięcej. Totalna mobilizacja...:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ilość głosów przybywających Toruniowi w takim czasie budzi moje głębokie wątpliwości.
Wiem ile osób pomaga Radomsku i nie jesteśmy w stanie osiągnąć przewagi.
Zawsze jest ok. 20 głosów przewagi.

Posiedzę dzisiaj też i poapeluję, chociaż przyznaję że jestem wykończona.
Dzisiaj w nocy przywieźli mi mięso 150kg, które podarowały osoby z Dogo dla Schroniska.

Zobaczymy ile mój organizm, a przede wszystkim psychika są w stanie wytrzymać.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, dlaczego lista użytkowników forum krakvetu kończy się na 22 sierpnia 2010: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/memberlist.php?start=45000[/URL]

Nie widać, kto się rejestruje nowy, a wśród nicków nowych te generowane automatycznie przez maszynkę zawsze brzmią tak egzotycznie, że byłyby łatwe do rozpoznania. Broń Boże, nie zarzucam niczego konkurencji, ale obawiam się, że ten cymbał z głosowania styczniowego znów daje o sobie znać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYGRYS-ica.']znowu różnica 37 głosów :shake: a jeszcze pięć minut temu do wyrównania brakowało tylko ze 20 głosów :roll:[/QUOTE]

...czyli znów boot. Trzeba chyba gremialnie atakować korespondencją admina, co się dzieje (powtórka ze stycznia). I dalej być aktywny w zbieraniu głosów...

Link to comment
Share on other sites

Lista użytkowników zarejestrowanych od 24.03 - 826 osoby(znaczny przyrost głosów)

[url]http://www.krakvet.pl/forum/memberlist.php?sk=c&sd=a&username=&icq=&aim=&yahoo=&msn=&search_group_id=0&joined_select=gt&count_select=eq&joined=2011-03-24&count=0&mode=searchuser[/url]

Dzisiejsze rejestracje 141 osób

[url]http://www.krakvet.pl/forum/memberlist.php?sk=c&sd=a&username=&icq=&aim=&yahoo=&msn=&search_group_id=0&joined_select=gt&count_select=eq&joined=2011-03-26&count=0&mode=searchuser[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYGRYS-ica.']oj nie wiem czy boot :) bo tak patrząc po nazwach użytkowników to są normalnie, nie tak jak wtedy w styczniu :)[/QUOTE]

Rzeczywiście nazwy użytkowników brzmią normalnie, natomiast nienormalne, dziwnie nieregularne jes tempo ich przyrostu. Zobaczcie, co się dzieje, jak dużo nowych użytkowników dziś między 2.22 a 2.24 PM. I wtedy nastąpił ten skok przewagi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...