Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

[B][I]Co Wy się tak rzucacie? Chyba każdy ma prawo do wygrania tej akcji?!
Mamy przepełnione schronisko i nam też się należy coś...nie rozumiem Waszych pretensji, ja zmobilizowałam swoich znajomych,zresztą mam kogo prosić o pomoc i pewnie dlatego taka ilość głosów...

Mam nadzieje, że jednak wygramy, bo prowadzimy dosyć sporą liczbą głosów.

I nie obrażajcie ludzi, którzy bardzo wiele robią dla tych psów i schroniska, bo wszystkim zależy na dobru tych psów. Jesli wygramy w kweitniu to w następnej edycji jestem w stanie przekierować "nasze" głosy na Radomsko, ale w obecnej sytuacji jaką mamy w schronie sami potrzebujemy tej wygranej.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][B][I]Co Wy się tak rzucacie? Chyba każdy ma prawo do wygrania tej akcji?!
Mamy przepełnione schronisko i nam też się należy coś...nie rozumiem Waszych pretensji, ja zmobilizowałam swoich znajomych,zresztą mam kogo prosić o pomoc i pewnie dlatego taka ilość głosów...

Mam nadzieje, że jednak wygramy, bo prowadzimy dosyć sporą liczbą głosów.

I nie obrażajcie ludzi, którzy bardzo wiele robią dla tych psów i schroniska, bo wszystkim zależy na dobru tych psów. Jesli wygramy w kweitniu to w następnej edycji jestem w stanie przekierować "nasze" głosy na Radomsko, ale w obecnej sytuacji jaką mamy w schronie sami potrzebujemy tej wygranej.[/I][/B][/QUOTE]

wytłuszczone, zeby ktoś przypadkiem nie przegapił :crazyeye:

każdy ma prawo do wygrania akcji
ale część osób popiera wspolnego kandydata wyznając zadaę ze w kupie siła

bardzo się cieszę, że masz kogo mobilizować

uwielbiam te teksty, przy warcie też tak było, wszyscy od dzikiego kandydata są tak zajebiści ze całe grono dogomaniaków nie ma tylu znajomych co jedna osoba od "dzikiego" kandydata :diabloti:


ja mam nadzieje, że wygra wspólny kandydat ;)

nie zauważyłam, zeby tutaj ktokolwiek kogokolwiek obrażał
każdy ma prawo wyrażąć swoje zdanie
mam(y) inne niz Ty, jesteśmy za tym aby wygrał wspólny kandydat

mysle, ze w następnym miesiacu (jeśli wygracie) zapomnicie o głosowaniu

nikt nie kwestionuje, że każdy ze zgłoszonych koandydatów potrzebuje pomocy

Link to comment
Share on other sites

W kwietniu jest miau, tam można naraz zmobilizować ponad 1500 osób więc walka będzie ostra a tym bardziej że pewnie na kwiecień będzie Koteria. Jak ktoś wie co robi koteria to wie również to że nie ma z nią szans.

Link to comment
Share on other sites

Ale my będziemy w kwietniu wspomagac Miau tak jak oni wspierają nas. Przeczytajcie zasady jakie panują i wszystko będzie jasne. Radomsko mogłoby wystartować dopiero w maju, ale wtedy tez byłoby trudno bo jest jeszcze Pipi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tibby']Ale my będziemy w kwietniu wspomagac Miau tak jak oni wspierają nas. Przeczytajcie zasady jakie panują i wszystko będzie jasne. Radomsko mogłoby wystartować dopiero w maju, ale wtedy tez byłoby trudno bo jest jeszcze Pipi.[/QUOTE]

myslę , ze nie ma co zakładać kto kiedy wystartuje
ważnejest żeby teraz wygrał wspolny kandydat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']myslę , ze nie ma co zakładać kto kiedy wystartuje
ważnejest żeby teraz wygrał wspolny kandydat :)[/QUOTE]

Jak najbardziej się zgadzam :) Tylko chodziło mi o to, że teraz Miau nas wspiera a w przyszłym miesiącu my wspieramy Miau. A Radomsko nie może czekać dwóch miesięcy, więc mobilizacja musi być :)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Jak czytam sobie tutaj i w ogóle, to mi wszystko opada :roll:
Wewnętrzna ankieta jest zbędna, bo po cóż niby? jak każdy i tak robi co chce :niewiem: Niestety dogomaniacy to dziwni ludzie, którzy widzą tylko "własny" interes i własne podwórko. Ja wiem, że wszędzie są głodne zwierzęta, potrzebujące pomocy itd. Wydawałoby się, że w jedności siła, ale tu...... jedności brak. Szkoda. Szkoda tym bardziej, że na innych forach ludzie jednak potrafią się jednoczyć, potrafią zrobić coś dla innych. Miau zazdroszczę Wam organizacji itd :oops:
Zagłosuje jeszcze w kwietniu, bo to miesiąc Miau, a z głosowaniem tutaj daje już sobie spokój. Głosowałam zawsze odkąd jestem na dogomani. Głos na Krakvevie oddawałam tylko i wyłącznie na wybranego wspólnego kandydata. I nieważne były moje sympatie i antypatie wtedy, bo przecież wszędzie są potrzebujące zwierzęta. Echhhh szkoda gadać :shake: Wymiękam. Odpadam z tej bajki.


Radomsko - powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Co Wy się tak rzucacie? Chyba każdy ma prawo do wygrania tej akcji?![/I][/B]
[I][B]Mamy przepełnione schronisko i nam też się należy coś...nie rozumiem Waszych pretensji, ja zmobilizowałam swoich znajomych,zresztą mam kogo prosić o pomoc i pewnie dlatego taka ilość głosów...[/B][/I]

[I][B]Mam nadzieje, że jednak wygramy, bo prowadzimy dosyć sporą liczbą głosów.[/B][/I]

[I][B]I nie obrażajcie ludzi, którzy bardzo wiele robią dla tych psów i schroniska, bo wszystkim zależy na dobru tych psów. Jesli wygramy w kweitniu to w następnej edycji jestem w stanie przekierować "nasze" głosy na Radomsko, ale w obecnej sytuacji jaką mamy w schronie sami potrzebujemy tej wygranej.[/B][/I][/QUOTE]

Po pierwsze spokojniej! Po drugie skoncentrowana jesteś na obecnym głosowaniu, a nie znasz całego kontekstu. Oczywiście Radomsko ma bardzo duże potrzeby, Wy też jesteście w potrzebie. Konkurencja OK (choć marzyłoby się wspólne ustalenie hierarchii potrzeb i potrzebujących, ale trudno - niech już będzie, jak jest). Ale [FONT=Arial Black]przeczytaj[/FONT] [FONT=Arial Black]sobie[/FONT] [FONT=Arial Black]dokładnie[/FONT] [FONT=Arial Black]post[/FONT] [FONT=Arial Black]317 tego wątku[/FONT]. To nie są moje słowa a kopia wypowiedzi hakera z wątku konkursu styczniowego, usuniętej przez admina. Ale w wypowiedzi admina podsumowującej styczniowy konkurs wspomnienie o tym oszustwie jest. Ktoś bezczelnie i prymitywnie bawił się emocjami konkurujących ze sobą podmiotów, liczby głosujących wariowały jak w taśmociągu, a potem ujawnił się i wylał swoją żółć na forum. Nicki fikcyjne, ze zmiennego IP, potem usunięto...

W marcowym głosowaniu zauważyłem podobne zjawisko. Bo nie powiesz mi, że normalnym zjawiskiem jest całodniowy prawie, że zastój, wielka powolność (po obu stronach), a potem przez ileś minut wzrost o prawie sto głosów na jeden podmiot, a potem, po paru minutach znów zastój. A tak zdarzało się w czasie tego głosowania dobre kilka razy (np. wczoraj wieczorem)- obserwowałem i znów oczy przecierałem ze zdumienia. I w tym wypadku nie jest ważne, komu taki cymbał głosy dokłada (bo mógłby też jednym i drugim), ale to, że się bawi - zarówno Radomskiem, jak i Wami.
[FONT=Arial Black]Moim zdaniem zarówno Schronisko z Torunia, jak i z Radomska powinno wystąpić do admina o profesjonalne sprawdzenie uczciwości głosowania. Nie tylko dla siebie. Również dla przyszłych uczestników konkursu. I dla samej wiarygodności konkursu Bo niezależnie od tego, kto wygra, każde następne głosowanie będzie fikcją. Będzie się angażować tysiące osób, wkładać w to mnóstwo emocji- a jakiś łobuz będzie miał z nas wszystkich niezłą zabawę i satysfakcję, że tak wiele od niego zależy. Bo domyślasz sie, że troska o jakiekolwiek zwierzaczki, czy z Radomska, czy z Torunia, jest mu raczej obca...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']

"no i co teraz... powiedza te wszystkie huje z rozdartymi ryjami...co przez 102 strony obrazaly szkalowaly i oczernialy..... z hakerami sie wam udalo wygrac? z bottem? moze go ktos zapomnial podkrecic? glosy co minute wam sie nie podobaly? a co zrobil szczecinek?????????????????? no oczywiscie kazdy pie3s ma 3 przyjaciol szczecinek ma 100 ps0w wiec ma szczere uczciwe i porzadne zwyciestwo. bo psy glosowaly
tyle jest w was zawisci i nienawisci ze powinno wam sie te psy natychmiast odebrac...zeby sie od was tego nie nauczyly
a teraz do rzeczy.....
Logow z glosowania OCZYWISCIE NIGDY NIKT NIE ZOBACZY.... BO ADMIN JEST DUPA I NAWET NIE WIE JAK PORZADNIE TAKIE RZECZY SIE USTAWIA...WIEC WOLI NIE POKAZYWAC....odszczeka kto wygral i tyle
MALE FUNDACJE MOZECIE SE DAROWAC ZAKUPY U SPONSORA ....BO HAU-MIAU NIGDY WAS DO KORYTA NIE DOPUSCI
teraz niespodzianka dla najbardziej rozszczekanych jujow
macie tu kundle szczekajace bezposredni aderes na tego slynnego osmioliterowsego boota...co go WG stosowala..i nie moze byc inaczej [URL]http://www.generate-password.com/?langu[/URL] ... ....ciecie malinowe :)
i macie tu huje szczekajace swoja osmioliterowa tajemnice
nigdy bym sie nie spodziewal ze opiekunowie zwierzat maga miec w sobie tyle nienawisci i agrezji.....dlatego obiecuje...niebawem wrocic i kij wam znow w dupe wsadzic..... bo ladnie szczekacie.....
amen"[/QUOTE]

Przypomnę jeszcze tę kopię wypowiedzi hakera z forum Krakveta po głosowaniu styczniowym, potm usuniętą przez admina. To było wtedy, gdy jednak Szczecinkowi udało się pokonać hakerską maszynkę...

Link to comment
Share on other sites

Jest mi bardzo przykro po tym co zrobił Toruń, a wypowiedzi niektórych osób są poniżej krytyki.
Wszyscy pracują i wszystkim jest potrzebne i dlatego wprowadza się jakieś zasady.

Wy macie przewagę w liczbach, ale to co najważniejsze SERCE TYLKO dla zwierząt z Torunia.

Można z całym światem wygrać wojnę, a ze sobą przegrać jedną bitwę - i ponieść całkowitą klęskę.
To ,,ja'' to też pewne reguły i zasady, jakimi człowiek winien się kierować.

Dziękuję Ci Rinuś za jak to ujęłaś ,,przekierowanie'' głosów na nas w następnej edycji, ponieważ zgodnie z ustaleniami
następna edycja będzie należała do PIPI. Tak powiedziałam i nie zmienię danego słowa.

Link to comment
Share on other sites

Mnie jest zawsze przykro jak widzę, że ludzie którzy pomagają zwierzętom (a jest nas mało) nie potrafią się ze sobą dogadać....
Po to są jakieś ustalenia z dogo i miau, żeby się tego trzymać, po co wprowadzać jakieś dzikie rywalizacje, złe emocje, jak można ustalić, teraz Radomsko, potem Toruń, potem Pipi, itp...
Jeśli Radomsko nie wygra teraz , to wygra w następnej edycji, ale po co taki zgrzyt ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Jest mi bardzo przykro po tym co zrobił Toruń, a wypowiedzi niektórych osób są poniżej krytyki.
Wszyscy pracują i wszystkim jest potrzebne i dlatego wprowadza się jakieś zasady.

Wy macie przewagę w liczbach, ale to co najważniejsze SERCE TYLKO dla zwierząt z Torunia.

Można z całym światem wygrać wojnę, a ze sobą przegrać jedną bitwę - i ponieść całkowitą klęskę.
To ,,ja'' to też pewne reguły i zasady, jakimi człowiek winien się kierować.

Dziękuję Ci Rinuś za jak to ujęłaś ,,przekierowanie'' głosów na nas w następnej edycji, ponieważ zgodnie z ustaleniami
następna edycja będzie należała do PIPI. Tak powiedziałam i nie zmienię danego słowa.[/QUOTE]
brawo Temida

ja uważam skoro jest ankieta wewnętrzna to trzymajmy się tej zasady
każdy ma prawo wziąć w niej udział
i tak jest sprawiedliwie a teraz robi się wielki bałagan i kłótnia

Link to comment
Share on other sites

Długo się zastanawiałam komu przekazać 1%, patrząc na zachowanie Torunia on go nie dostanie ! i w przyszłości pomocy też nie bo jak mam wybierać to wolę tam gdzie ludzie opiekujący się zwierzętami grają uczciwie.

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajcie.
Od wymyślania sobie na wątkach głosów nie przybywa.
Toruń jest bardziej skuteczny i lepiej zorganizowany więc wygrywa.

Cóż, itaka pewnie sobie jakoś poradzą w tym roku bez Twojego 1%.
[url]http://www.torun.schronisko.net/aktualnosci-3811.html[/url]

[QUOTE]Co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Toruniu 1% z podatku dochodowego.
I co roku nasz apel nie zostaje bez odpowiedzi. Jeszcze kilka lat temu była to kwota 400 zł, potem 6.000,
dwa lata temu już 28.000, a w zeszłym roku prawie 49.000 zł!
Dzięki Państwa wsparciu możemy na bieżąco modernizować kojce, w których przebywają zwierzęta, remontować stare wybiegi, czy nawet myśleć o budowie nowych, zwłaszcza, że liczba porzuconych psów i kotów, które do nas trafiają, dramatycznie wzrasta.
Jednocześnie mamy świadomość, że dzięki przekazywanemu 1% czujecie się Państwo
współodpowiedzialni za los naszych podopiecznych, że nasze schronisko nie jest Wam obojętne,
za co jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Po pierwsze [COLOR="red"]3x[/COLOR], jak się przyjrzysz moim postom to wszędzie pisze wytłuszczonym i nie jest to z zamiarem "aby wszyscy dostrzegli to co napisałam".

Kolejna kwestia jest taka, że jest mi przykro, że wyszło jak wyszło, ale ja o ŻADNYM GŁOSOWANIU WEWNĘTRZNYM NA DOGO NIE WIEDZIAŁAM, bo jak ktoś przejrzy choćby moje posty to ja wchodzę dziennie na 5 min na dogo i głównie w galerie, a głosowanie zobaczyłam w krakvecie i zobaczyłam ,że kandydatem jest Toruń więc zrobiłam WSZYSTKO co w mojej mocy aby zmobilizować jak największą część Torunia do pomocy w głosowaniu,a o tej akcji,że Wy tutaj negujecie że my prowadzimy dowiedziałam się dzisiaj PRZYPADKOWO.

Byłam dzisiaj w toruńskim schronie i wiem jak jest, nie mówię że u Temidi jest lepiej wiem, że im należy się też ta pomoc nawet chyba bardziej, ale wcześniej tego nie wiedziałam.Teraz już w Toruniu wie tyyle osób o tym, że tego nie da się cofnąć i od razu mówię, że ta ilośc głosów to w 3/4 nie są hakerzy ani spamerzy ani nic takiego, to są LUDZIE o których chyba nawet nie pomyśleliście aby poprosić o pomoc w głosowaniu.
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli teraz wygramy to będe starala się przerzucić nasze głosy w kolejnej edycji na Temidę i nie obchodzi mnie , że teraz kolej miau, jeśli odbierzemy tym psiakom jedzenie to w przyszłej edycji postaram się to naprawić,nawet jeśli będziemy musieli walczyć z miau. Chyba że to też będziecie uważali za COŚ STRASZNEGO to odpuścimy.

A swoją drogą co oznacza u WAS słowo "dziki kandydat"? zostaliśmy zgłoszeni JAKO PIERWSI do konkursu więc zupełnie tego nie rozumiem.

Aha no i dziękuję bardzo, że w tej WASZEJ wewnętrznej ankiecie nawet Torunia nie braliście pod uwagę,bo nie ma go w opcjach ankiety - czasem złość może się gorzko odbić.

aaa i jeszcze coś - przestańcie najeżdżać na Ilonę i ją obrażać, bo niektórzy tylko to potrafią a nie wiedzą co ta kobieta robi dla zwierząt!
I głosów mieliśmy sporo jeszcze przed ukazaniem się w tv programu, a zaraz po tym jak ja z kilkoma osoba wzięłam się za ogłaszanie konkursu,więc to nie "wina" Ilony i tv, że mamy tyle głosów ile mamy.

Pozdrawiam[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Temido jako rodowity Torunianin już dawno oddałem głos dla Ciebie.

Tak samo jak i dla Ciebie dla mnie liczą się zasady. [/B]

To, że na tym forum i poza nim część z nas ( bo nie wszyscy ) staramy się pomagać zwierzętom nie podlega dyskusji, ale ostatnia akcja na terenie Torunia tym co mają zdrowy rozsądek i myślą chyba wiele powiedziała.

[B]Edit

Swój post dodałem nie widząc postu Rinuś więc proszę nie wiązać. Bo zaraz będę miał żałosny komentarz: "wojna kogoś tam z kimś"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...