Jump to content
Dogomania

PILNE !! Victor w sobotę traci tymczas!! POMOCY!!


ata

Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']Chyba juz nikt nie ma Victora w subskrypcjach :([/QUOTE]
Ja mam Viktora w subskrypcjach.
Jeśli chodzi o coś na już to moję zaproponować dwa miejsca - hotel Amok koło Krakowa (400zł/mc) kojce zewnętrzne, ale bardzo dobra opieka, spacery, duży wybieg.
Albo hotel Terier koło Nowego Tomyśla (450zł/mc) kojce wewnętrzne, ogrzewane z możliwością stałego wyjścia na indywidualny wybieg zewnętrzny. Do tego spacery. Super podejście do psów i praca z nimi.
Mogę się dołożyć aby pokryć pierwszy miesiąc, a potem na spokojnie trzeba szukać deklaracji.
Dla mnie to jedyne co mogę zaproponować na chwilę obecną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']sobota juz za dwa dni i czy to znaczy ze Victor do schronu trafi?[/QUOTE]

do schronu na pewno nie trafi. nie ma takiej opcji. musi znalezc sie cos innego.
winter - jesli chodzi o miejsca w hotelach to są, ale trzeba sie liczyć z tym, że Viktor może nigdy nie znaleźć domu i do konca jego zycia trzeba bedzie placic 450zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']do schronu na pewno nie trafi. nie ma takiej opcji. musi znalezc sie cos innego.
winter - jesli chodzi o miejsca w hotelach to są, ale trzeba sie liczyć z tym, że Viktor może nigdy nie znaleźć domu i do konca jego zycia trzeba bedzie placic 450zl.[/QUOTE]

Taką szansę ma teoretycznie każdy pies.
Ale jeśli nie hotel to co???
Przynajmniej byłby czas na szukanie cudu....

Link to comment
Share on other sites

Przez przypadek znalazłam informacje o Viktorze. Nieciekawe jego losy w ostatnim roku. Bardzo się o niego martwicie. Po prostu walczycie. Moze jednak zrobić mu trzeba wydarzenie na FB bo się chłopak zmarnuje. Deklaracje to jedno ale dom dla niego to najważniejsza sprawa. Troche w szoku jestem bo widzę że nic nie przychodzi łatwo a Viktorowi szczególnie. Chyba to jednak rasa specyficzna i nie każdy człowiek nadaje się do niej. Szkoda mi Viktora po tym co przeszedł. Pomóc nie umiem ale dołożę do jego skarbonki. Ale jesteście waleczni !
Podziwiam i pozdrawiam
Ewa Gac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...