Jump to content
Dogomania

Zielona Góra!


Xiara

Recommended Posts

Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek dla ludzi z Zielonej Góry ;)
Moi drodzy, spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych do pomocy odbędzie się w poniedziałek, PRAWDOPODOBNIE o 17:00 pod Nigerem (deptak). Deptak to moim zdaniem najlepsze miejsce, z tego względu, że dla wszystkich najłatwiej dostępne. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia, to proszę pisać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Xiara']Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek dla ludzi z Zielonej Góry ;)
Moi drodzy, spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych do pomocy odbędzie się w poniedziałek, PRAWDOPODOBNIE o 16:00 pod Nigerem (deptak). Deptak to moim zdaniem najlepsze miejsce, z tego względu, że dla wszystkich najłatwiej dostępne. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zastrzeżenia, to proszę pisać:)[/QUOTE]

Bardzo dobrze, że założyłaś ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

niestety wyglada na to, ze podpisow na wystawie nie zbierzemy za wiele... kynolodzy jacys zamknieci i otwarci bardziej na naczelnego lowczego niz psiarzy..........

przez ponad tydzien nie mieli czasu/ochoty rozpatrzyc wniosku o kweste, a w trakcie dyzuru poza nadasana stara sekretarka nikogo nie ma, wiec gadac o petycji tym bardziej nie ma z kim :-(

co powiedziecie na zbiorke w markecie? jesli jestescie za, to zloze wniosek np. w tesco (bo carrefour i auchan sa niechetne ogolnie zwierzetom, wiem z doswiadczenia) i moze w przyszly weekend ze 2-4 osoby moglyby przy wejsciach ludzi nagabywac?


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']niestety wyglada na to, ze podpisow na wystawie nie zbierzemy za wiele... kynolodzy jacys zamknieci[/quote]

Może nie kynolodzy, a bardziej ZK ale jeśli nie możecie na terenie wystawy to poza nią. A działaczy Związku gdyby coś, odesłać do sprzedających (nielegalnie) szczeniaki pod płotem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciemny']Może nie kynolodzy, a bardziej ZK ale jeśli nie możecie na terenie wystawy to poza nią. A działaczy Związku gdyby coś, odesłać do sprzedających (nielegalnie) szczeniaki pod płotem :diabloti:[/quote]


Masz rację Kasiu, w Wawie też się nie zgodzili na zbieranie podpisów na wystawie, a pod płotem kwitł nielegalny handel szczeniorkami z pseudohodowli :(
Najlepsze jest to, warszawski oddział PZK nie zgodził się na zbieranie podpisów, a Zarząd Główny jak najbardziej, jest tam nawet punkt do zbierania podpisów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']
co powiedziecie na zbiorke w markecie? jesli jestescie za, to zloze wniosek np. w tesco (bo carrefour i auchan sa niechetne ogolnie zwierzetom, wiem z doswiadczenia) i moze w przyszly weekend ze 2-4 osoby moglyby przy wejsciach ludzi nagabywac?[/quote]

Ja jestem jak najbardziej za, też o tym myślałam. I jeżeli to się uda to ja jestem chętna wraz z moimi znajomymi do zbierania tam podpisów.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Myślę, że na wystawie można będzie zbierać spokojnie podpisy wśród wystawców bez wcześniejszych uzgodnień ze związkiem. Nie sądziłam, że tamtejszy związek jest tak obojętny na to, co się tragicznego dzieje ze zwierzętami.
Ja będę na wystawie, wystawiam psa, i z przyjemnością Was spotkam i podpiszę, jak wielu innych - to świetna okazja do zebrania podpisow.
Kto ze związku i jak może Wam przeszkodzić? I w sumie dlaczego, wystarczającym wstydem jest dla nich ich obojętne podejście do Waszej inicjatywy.

Pozdrawiam,zapraszam na wystawę.
Anka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Cisza, nikt nic nie pisze o wynikach akcji. Jestem z lubuskiego i bardzo blisko Zielonej Góry. Czy już mam się wstydzić za lubuskie???.[/quote]
Zapraszamy na forum Inicjatywy: [URL="http://www.idz.zgora.pl/forum"]www.idz.zgora.pl/forum[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Cisza, nikt nic nie pisze o wynikach akcji. Jestem z lubuskiego i bardzo blisko Zielonej Góry. Czy już mam się wstydzić za lubuskie???.[/quote]

Niestety, nie pozostaje Ci nic innego jak wstydzić się za lubuskie.
14Ruda, która zgłosiła się na koordynatora po prostu olała sprawę i nie pojawiła się w ogóle na wystawie, nic nikomu nie mówiąc.Miała mieć ulotki i zbierać podpisy, a były szanse na zebranie dużej ilości podpisów, bo ludzie interesowali się naszym "stoiskiem".Niestety okazała się kompletnie nieodpowiedzialną osobą:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tanek']Hejka! Jestem dziennikarzem z gazetki szkolnej. Chcielibyśmy dołączyć do gazetek ulotki ok.70. Wiem, że z ulotkami i plakatami są duże problemy ( z ich ilością, bo sam je rozdaje:D) ale czy mógłbym otrzymać dla szkoły takie materiały. do kogo mogę się zgłosić?? Mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Zgłoś się do [B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]andre numer GG 6006414.[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dina2-jak juz pisałam na forum IDZ-nie olałam sprawy.Dobrze wiesz,e bardzo chciałam być na wystawie,sama umówiłam się z kilkoma osobami tam na podpisanie petycji.Najlepiej od razu atakować.Nawet gdybym wpadła pod autobus w drodze na wystawe.Nie bede pisac co sie stało,bo to nie miejsce.
Ulotki i plakaty ma Andre-ja całą swoją przesyłkę dałam zbierającym podpisy na zebraniu we wtorek.Czekam na dostawę.Sama też zbieram podpisy.
Nie traktujcie tego jak wyścig kto wiecej to super a kto mniej ten nie kocha zwierzat i trzeba się wstydzić.Zresztą jest o tym osobny wątek założony w tym temacie.
Bardzo żałuję,że nie zdołałam dojechać na wystawę,ale to nie z mojej winy.Przykro mi,że jestem od razu atakowana.:(

Link to comment
Share on other sites

Tu chyba nie pisałam.Nowa Sól zadeklarowala się w piątek odebrać plakaty i ulotki.Wysłalam im petycje mailem,nich juz zbierają.Mam nadzieję,że przyjadą.
Oprócz tego napiszę pismo do UM o pozwolenie na zbiórke podpisów na deptaku w godzinach popoludniowych kiedy dużo ludzi.
Andre coś o markecie wspominał-też dobry pomysł.
Odwiedzę jeszcze moja stara szkołe.

Jeszcze jakieś pomysly?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...