Jump to content
Dogomania

HADAR już w swoim domku:)


nira13

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']dobermany chyba już takie są, że nie widać po nich wieku ;) on ma w ogłoszeniach wiek? Bo tak się trochę zdziwiłam, że w ciągu dwóch dni dwie osoby wzięły go za młodziaka ;)[/QUOTE]
"Hadar jest efektownym, [U]starszym[/U] psem w typie dobermana(...)"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Bo ludzie nie czytaj jednak ogłoszeń...[/QUOTE]
to i tak nic ;) podczytujesz może ten [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-%29[/URL] temat?[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-%29"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ale Hadar dostał przyspieszenia gdy przebiegła obok niego Szima :evil_lol: zgram następny spacer tak, żeby pospacerował sobie z jakaś suczką :)

dodałam mu też na allegro filmik od niry, nie wiem czy on tu gdzieś jest wstawiony? :)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=1qMDOyQ3c90[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś czytałam książkę "STARY CZŁOWIEK A JESZCZE MOŻE" i w telegraficznym skrócie wygladało to podobnie- jak panna młoda przechodziła obok jego kutra rybackiego to zrywał się na równe nogi, wciągał pierś, nadymał klatę i jazda na Mobby Dicka ;-)
Fajnie, że Hadar przy dziewczynkach czuje się jak młody bóg:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na maila coś takiego:
witam
ktos pytał o Hadarka, ale w domu ma koty, czy możecie go na koty sprawdzic?
kasia


Ja nie wiem o kogo chodzi - od kogo ten mail??? ktoś zna kasię???


Ania dasz radę go jakoś na te koty sprawdzić???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nira13']Dostałam na maila coś takiego:
witam
ktos pytał o Hadarka, ale w domu ma koty, czy możecie go na koty sprawdzic?
kasia


Ja nie wiem o kogo chodzi - od kogo ten mail??? ktoś zna kasię???


Ania dasz radę go jakoś na te koty sprawdzić???[/QUOTE]
nie znam kasi ;)
na koty można by spróbować, ale to jeśli nie będą przy biurze latały inne psy. hm albo pójdę z nim od tyłu.
może ta kasia napisałaby coś więcej o potencjalnym domu?

Link to comment
Share on other sites

nO DOSTAŁAM maila od osoby potencjalnie zainteresowanej - jets z Inowrocławia - transport byłby konieczny...jest ogród...
Wysłałam ankietę zobaczymy co z tego wyjdzie, tak czy inaczej jeszcze wizytka...
Macie kogoś znajomego do zrobienia ewentualnej wizyty z tamtych okolic - w razie czego podpytam też na haszczakach ale warto wiedzieć wcześniej...
matko jak byłoby cudnie gdyby mu sięudało przed zimą znaleźć domek:)
Trzymajcie kciuki by to było coś konkretnego!!!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, na wątku Oskara, dobka z Katowic, mamy to samo zapytanie. Pani pisze, że przejęła się losem Oskara i chciałaby go adoptować. troche to dziwne, bo chyba nie chodzi tu o konkretnego psa, tylko obojetnie jakiego, byle dobermana lub w typie. myślę, że należy to dokładnie sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

spróbować trzeba, chociaż mam mieszane uczucia. znalazłam wątek Oskara, przeczytam maila od raczej tej samej pani, która pisze w sprawie Hadara, zacytuje:

"[I]Witam serdecznie mam kilka pytan w sprawie adopcji pieska Oskara ;-)
Bardzo poruszyla mnie jego historia to jest piekne...
Mieszkam sama z czworka dzieci w dosyc duzej dzielnicy gdzie od 3 miesiecy dochodzi do kradziezy skradziono mi 3 rowery z posesji policja uwaza ze ktos ma na nas oko i wie ze jestem sama z dziecmi moje najmlodsze pociechy boja sie wychodzic na dwor gdy robi sie ciemno co prawda do kradziezy dochodzi tylko wtedy gdy zostawie jakis sprzet na dworzu tak nikt nie przychodzi ...Mysle ze pies jest najlepszym rozwiazaniem tylko obawiam sie ze ten dowoz moze byc klopotem
Mianowicie jestem gotowa zaadoptowac go tylko podstawowe pytanie czy jest
mozliwosc wlasnie dowiezienia pieska?? ja mieszkam w
Inowrocławiu,zdecydowalam sie na adopcje poniewaz przeprowadzilam sie tez do
domku z ogrodem pies mial by swobode ,bardzo chciala bym pomoc mu pozdrawiam i czekam na odp"

[/I]edit: pani jest szczera, chce psa do odstraszania złodziei - Hadar wygląda groźnie, szczeka pięknie, ale ja go widzę raczej w spokojnym domu, niż wśród czwórki dzieci, jeśli w ogóle on się do dzieci nadaje :roll:


nira, jak dostaniesz wypełnioną ankietę to daj znać jak wypadła

Link to comment
Share on other sites

DZiewczyny nie podoba mi się ta kobieta...
4 dzieci, kobieta, która szuka OBOJĘTNIE JAKIEGO DOBKA, najprawdopodobniej nie zdaje sobie sprawy, że Hadar ma ok 70 lat w przeliczeniu na nasze i to Jego za jakiś czas trzeba będzie bronić i niańczyć!!!!!!!!!!!
Pamiętajcie o chorobach, jakie z wiekiem na dobki spadają!!! [U][B]Serduszka to nie przelewki[/B][/U]!!!!!!!
I skoro ją tyle razy okradli to pewno i otrują psa, żeby po raz kolejny ją okraść- ta historia nie ma rak ani nóg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...