Jump to content
Dogomania

Lusia -jamnikowata,niewidoma..pojechała do Warszawy:):)


kinga_kinga7

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie mogę się dodzwonić do dr,ale uruchomiłam kontakty w celu umówienia wizyty,właśnie czekam na tel.kiedy ona będzie:laugh2_2::laugh2_2:rozmawiałam też z Panią u której Lusia przebywa,jest jak najbardziej za tą konsultacją i też uruchomi swoje kontakty!! [B]Oby tylko diagnoza była dobra,że drugie oczko można uratować[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']włąśnie do niego umawiamy wizytę,ale dzięki i zaglądaj do nas!![/QUOTE]

To super, mam nadzieję, że malutka będzie widziała, oby.
Będę zaglądać:lol:

Nie doczytałam jak to się stało, że tamto oczko było zranione? Ktoś to zrobił celowo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Dopiero zobaczyłam wątek malutkiej.
Dr Balicki z Głębokiej to najlepszy psi okulista w Lublinie.[/QUOTE]

Tak ma bardzo dobrą opinię-podając tu namiary najpierw poszukałam opinii w internecie-wykłada na UP,jest znany za granicą.Wyciąga psy ze skrajnych przypadków,przeprowadza bardzo trudne operacje-warto spróbować-może się uda.Nie mogę więcej pomóc,ponieważ jestem z dolnośląskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak ma bardzo dobrą opinię-podając tu namiary najpierw poszukałam opinii w internecie-wykłada na UP,jest znany za granicą.Wyciąga psy ze skrajnych przypadków,przeprowadza bardzo trudne operacje-warto spróbować-może się uda.Nie mogę więcej pomóc,ponieważ jestem z dolnośląskiego.[/QUOTE]

wielkie dzięki, zobacz odległość nie stanowi przeszkód i tak weszłaś na wątek malutkiej i już jej pomogłaś, teraz podnoś watek do góry i trzymaj kciuki :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']wielkie dzięki, zobacz odległość nie stanowi przeszkód i tak weszłaś na wątek malutkiej i już jej pomogłaś, teraz podnoś watek do góry i trzymaj kciuki :iloveyou:[/QUOTE]
Tak teraz tylko mi pozostało podnosić i trzymać mocno,mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

też tak myślę, czekam cały czas na wiadomość kiedy będzie wizyta, ja chciałam jechać z nią w tą sobotę, ale zależy kiedy doktor będzie miał dyżur. Jak tylko coś będę wiedziałam zaraz napiszę, więc proszę o cierpliwość, chociaż u mnie jest nerwowo!!! ALE JESTEM DOBREJ MYŚLI:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...