Jump to content
Dogomania

BRUNO - cierpiący amstaff pilnie szuka DT lub DS!


MARGOL

Recommended Posts

Imię: [B]BRUNO[/B]
Rasa: [B]w typie amstaffa[/B]
Wiek: [B]ok 3-4 lat[/B]
Kastracja: [B]nie[/B]
Miejsce pobytu: [B]schronisko Skierniewice[/B]

Bruno przywieziony został do schroniska w strasznym stanie. Wychudzony z paskudnie wyglądającą tylną łapą i mocno zaczerwienionymi a w zasadzie przekrwionymi okolicami pachwin. Podejrzewane jest to, że Bruno mógł wpaść w sidła ale to tylko podejrzenie. Łapa jest mocno opuchnięta, wygląda jakby ja ktoś napompował. Bruno obciąża jednak łapkę. Dzisiaj przewiozłyśmy go na zdjęcie rtg. Nie znamy jeszcze diagnozy.

Jeśli chodzi o charakter Bruna to ciężko to jeszcze stwierdzić, jest w schronisku od kilku dni. Ładnie podróżuje samochodem, sam wskoczył do auta. Stał na siedzeniu (łapka utrudnia mu siedzenie) wsadził łeb między mnie a Dorotę, która kierowała autem i zaczął nas lizać po twarzy :) Potrafi chodzić na smyczy.

Stosunek do innych zwierząt: Bruno kiedy zobaczył dzisiaj kota zaczął popiskiwać, to samo stało się jak zobaczył szczekającego za ogrodzeniem psa. W takich sytuacjach jest czujny ale nie rzuca się. Zobaczymy jak będzie dalej.

Póki co pilnie poszukujemy dla BRUNA dt lub ds gdzie będzie mógł spokojnie dochodzic do siebie, gdzie będzie można poznać jego reakcje i jego charakter.

[B]kontakt w sprawie Bruna:
[/B]
[COLOR="red"][email protected]
kom. 691129389[/COLOR]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/346/87330604.jpg[/IMG]

[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4125/17063003.jpg[/IMG]

[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5748/38733995.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam .Pomóc nie bardzo mogę. Zrobie ogłoszenia ,jak już bedzie wiadomo co z nóżką. Zaczał sie marzec i trzeba myslec o zapłaceniu deklaracji. Jesli styknie ,może cos dołoże. Jest mi ciezko z kasa ,bo sama nie pracuje ,a to co mam to zaskórniaki ,jak to kiedyś mąż mój miewał.:)

Link to comment
Share on other sites

mam info od naszej wetki - na zdjęciu rtg widac złamanie ale to podobno takie zlamanie ktorego nie mozna operowac, tam musi sie wszystko zlac samoistnie. teraz najwazniesze jest zmniejszyc opuchliznę łaki. bruno dostaje leki i jest pod czujnym okiem Ani która teraz pracuje w schronisku - juz Ania zaopiekuje sie Brunem.

rozmawiałam z wetka przez telefon ale jak sie spotkamy to jeszcze zapytam ile czasu może goic sie łapka i jaki to wszystko będzie miało wplyw na poruszanie sie psiaka. w każdym razie wetka jest dobrej mysli :)

W każdym razie szukamy dla niego chociaż DT, nie znamy go jeszcze dobrze wiec najlepszy bylby dom bez innych zwierząt. Bruna trzeba porządnie odżywiać bo chudzinka z niego straszna, skóra mu wisi.

hmmm może jakas specjlana karme kupic dla niego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...