Jump to content
Dogomania

Fiona, onkowata sunia, W Nowym DS


kora78

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja jakos fionke zapamietalam jako szaro-bura suczke ni to onek ni to kundelek -wilczur ;)
A teraz widze, ze z niej to przepiekna psina jest i niejeden onek moze sie za nia obejrzec :D

A i na glowie staje? czy to jakies cwiczenia z jogi? ;)
[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2079/mimg9738.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tak, pakiet ogloszen bedzie miala, ale blizej sterylki. jak juz pojscie do ds bedzie blizsze czasem.
po sterylce, ile pies musi miec rekonwalescencje? po ilu dniach od sterylki moze isc na ds spokojnie, bez stresu wiekszego, z powodu operacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']piękna ona jest, naprawdę piękna :)[/QUOTE]

Tak, jest przepiękna i pięknieje jeszcze z każdym dniem;):loveu:

[quote name='kizimizi']a ja jakos fionke zapamietalam jako szaro-bura suczke ni to onek ni to kundelek -wilczur ;)
A teraz widze, ze z niej to przepiekna psina jest i niejeden onek moze sie za nia obejrzec :D

A i na glowie staje? czy to jakies cwiczenia z jogi? ;)
(...)[/QUOTE]

Mi też początkowo (jak patrzyłam na Jej zdjęcia ze schronu) wydawała się taka przeciętna, ale Jej oczy... One nas urzekły i nie pozwoliły przestać myśleć o Fionce.
A teraz wszyscy widzimy jaka naprawdę piękna i niesamowita jest z Niej sunia:)

A na głowie staje oczywiście!:D I to nie jest jedyne co potrafi:razz::evil_lol:
Takie ewolucje chyba Ją wyciszają (docelowo w każdym razie:eviltong:), więc chyba można by to uznać za coś w rodzaju jogi;)

[quote name='kora78']tak, pakiet ogloszen bedzie miala, ale blizej sterylki. jak juz pojscie do ds bedzie blizsze czasem.
po sterylce, ile pies musi miec rekonwalescencje? po ilu dniach od sterylki moze isc na ds spokojnie, bez stresu wiekszego, z powodu operacji?[/QUOTE]

Do ściągnięcia szwów należy poczekać 10 do 14 dni (w zależności od tego jak się goi). Po tym czasie już wszystko powinno być w jak najlepszym porządku:)

Link to comment
Share on other sites

no to zaczniemy oglaszac 2 dni po sterylce minimum. nie przed. tylko po. jak juz bedzie chodzic swobodnie i ew dac sie poznawac osobom zainteresowanym, ktore chcialbyby podjechac, najpierw ja poznac osobiscie.
tak sie zastanawiam, czy warto sms wyslac tamtej pani? ze niby fotki jej na maila wysle, jak poda maila. czy w ogole jest zainteresowana jeszcze, skoro nie dzwoni. czy olac to juz?



joga.. haahahahaha

musze te fotki dac w 1 post :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']no to zaczniemy oglaszac 2 dni po sterylce minimum. nie przed. tylko po. jak juz bedzie chodzic swobodnie i ew dac sie poznawac osobom zainteresowanym, ktore chcialbyby podjechac, najpierw ja poznac osobiscie.
tak sie zastanawiam, czy warto sms wyslac tamtej pani? ze niby fotki jej na maila wysle, jak poda maila. czy w ogole jest zainteresowana jeszcze, skoro nie dzwoni. czy olac to juz?



joga.. haahahahaha

musze te fotki dac w 1 post :D[/QUOTE]

Fotki koniecznie daj do pierwszego postu:) Niech się ludzie zakochują od razu!:razz:

A co do tej Pani, to pajac ze mnie jest!:ices_bla: Bo właśnie wiedziałam, że coś Wam jeszcze koniecznie chciałam napisać i nie mogłam sobie przypomnieć co!:splat: Zatem usilnie proszę o wybaczenie!:modla:;)
Bo ta Pani wczoraj do mnie zadzwoniła!
Tylko to było w czasie zajęć i w ogóle byłam w szoku, więc z tego wszystkiego nie napisałam do Ciebie kora, bo musiałam pędem na nie wracać, a potem wyleciało mi z głowy...:stupid:
Więc Pani opowiadała mi też o tym swoim przygarniętym psiaku. Że trochę się boi, że może być zazdrosny, ale że bardzo by prosiła żebyśmy Jej ewentualnie wszystko wytłumaczyli i doradzili jak postępować.
Że Ona wie, że w okolicy jest wiele psów, ale że Fionka ma w sobie to "coś".
Martwiła się tylko, że teraz by skrzywdziła Fionkę wzięciem Jej do tego wynajmowanego mieszkanka w domu, bo myślała, że Fiona teraz siedzi głównie na zewnątrz. Ale Jej wytłumaczyłam, że my ciągle jeszcze pomieszkujemy w mieszkaniu, więc że Fionka wie o co chodzi i że Jej to raczej nie przeszkadza;)
Że najważniejsza jest miłość, pieszczoty i obecność Człowieka.
Pani powiedziała, że z tym nie powinno być problemu.
Ta Ich działka jest ogrodzona z trzech stron, ale ponoć mają to uzupełnić.
W obecnym domu (gdzie wynajmują teraz mieszkanie) właściciele mają podhalankę i nie wiadomo czy by się z Fionką dogadała, ale Pani mówi, że w razie czego bez problemu dałoby się zorganizować, żeby się nie musiały spotykać.
Oczywiście podtrzymuje chęć poznania Fionki, ale teraz jest chora i chciałaby przyjechać tuż po Świętach. Mamy być jeszcze w kontakcie.
Pani próbuje namówić Męża, żeby też z Nią przyjechał...
Aha, Pani chodzi też o to, żeby Fionka "wyglądała", no bo już Im gdzieś tam w okolicach tego nowego domu ukradli auto. Oczywiście Pani zapewniała, że Fiona miałaby dostęp do domu. I zależy Jej, żeby nie była agresywna.
Pytała mnie też czy warto kastrować tego Jej psiaka. Oczywiście poleciłam to z całego serca. Powiedziała, że w tym tygodniu zaprowadzi Go zatem na wycięcie jajek.
Tak więc brzmi to chyba wszystko całkiem nieźle.
Ja jeszcze musiałabym pogadać z Panią osobiście, bo przez telefon nie jestem w stanie wyciągnąć pełnych wniosków. Widać w każdym razie, że wiedzy i doświadczenia raczej nie ma wielkiego, ale ewidentnie chce się dowiadywać i dokształcać, więc to jak najbardziej na plus.
W każdym razie teraz będziemy czekali na wieści od Pani i mam nadzieję ustalenie terminu spotkania:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']zabije Cie! nie wybaczam! nie da sie!


jak super!!!!!patrzcie, patrzcie... mnie sie wierzyc nie chcialo,ze nie dzwonila, tak mi przyukro bylo, ze sie rozmyslili, bo naprawde fajnie pani brzmiala przez telefon....
ale fajnie![/QUOTE]

Eeeee, mimo wszystko jeszcze raz usilnie proszę o wybaczenie;) W końcu przyniosłam same dobre wieści:lol: A że była chwila niepewności...:roll: No cóż, to tylko zwiększyło obecną radość:evil_lol:

A tak serio to ja też się bardzo cieszę:) Bo już byłam pewna, że Panią jednak zraziła ta odległość. No, zobaczymy co z tego będzie:)

Link to comment
Share on other sites

Troche haotycznie to wszytsko brzmi no ale calkiem dobrze. Tylko zanim Fionka by tam pojechala to czeka ja i kolege ciachanko ;) No i teren ogrodzic, koniecznie!
To Ci ludzie mieszkaja w bloku (i ktos tam mieszka z podhalanem) ale beda sie pzreprowadzac gdzies do domu, tak?
A ten pies co go maja i co ida go wyakstrowac to gdzie z nimi mieszka bo nie kumam w koncu?

Link to comment
Share on other sites

teraz wynajmuja mieszkanie w domku jednorodzinnym. wlascicielka domku ma podhalana, a chetny ds fuionki ma kundelka malego. do kolan. znajde.
buduja dom, jak wybuduja to beda tam sami z Fionka, ze swoim psem, plus z rodzicami chyba. bezdzietny domek.

fione c`eka od nas ciachanko, a tamtego i tak i tak. najpierw zapoznanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Troche haotycznie to wszytsko brzmi no ale calkiem dobrze. Tylko zanim Fionka by tam pojechala to czeka ja i kolege ciachanko ;) No i teren ogrodzic, koniecznie!
To Ci ludzie mieszkaja w bloku (i ktos tam mieszka z podhalanem) ale beda sie pzreprowadzac gdzies do domu, tak?
A ten pies co go maja i co ida go wyakstrowac to gdzie z nimi mieszka bo nie kumam w koncu?[/QUOTE]

Eee, czyli, że co - że niby niejasno się wypowiadam?!:confused::stupid::jumpie:
A tak serio, to wiem, że trochę to chaotycznie napisałam:eviltong: Ale na szczęście kora przyszła z odsieczą i już chyba wyjaśniła wszystkie nieścisłości;)

Teraz już padam na twarz, ale jutro wrzucę w końcu te filmiki z Fionką w roli głównej:loveu:
Szykujcie się na emocjonujący seans;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzis rano dzwonila do mnie ta pani. pytajac o inna sunie, z moich ogloszen. nie wiem, czy wiedziala, ze sie do mnie dodzwonil, czy myslala, ze to pies z wroclawskiego schroniska. co ciekawe, pani pytala o sunie, ktora byla ta trzecia, w wyborze na 2 dt. jak juz fionka pojechala do Evelki ,to zostala do rozpatrzenia Kama i Chudzina Aprilka- ktora ma jechac do beataczl. pojechala kama, a pani wlasnie dzwonila o te trzecia pytac chudzinke Aprilke.
bo charakterem ona taka, jak Fiona, tyle ze sporo mniejsza, blizej rozmiarami do pani pieska.
ta pani ma dzis i jutro wolne i zastanawia sie, czy jechac w odwiedziny do Fiony, czy do nas do schronu, do Aprilki. bo jak juz tu przyjedzie to raczej bez psa nie wyjdzie. nie wiedziaalm d czego ja namawiac- bo domek sie fajny wydaje. czy dla bidnej Aprilki w schronie, czy dla naszej Fionki, ktora bezpieczna w dt.
pani zastanawiala sie, zeby dzis- jutro wykastrowac swojego samca i czy moze na drugi dzien z nim jechac w odwiedziny do Fiony- odradzilam mowiac, zeby dala psu po kastracji odpoczac dluzej troche.
maz pani mowi,ze zwariowala tak daleko jechac po psa, jakby malo u nich w schronie bylo. co racja, to racja, wiecie... pani pytala,czy jak pojada na zapoznanie i sie zdecyduja p otym, czy pozniej znow bedzie musiala jechac po nia po strylce, czy bedzie mozna dowiezc za zaplata. przytaknelam.

a na kiedy termin sterylizacji wyznaczony???


chusta- szukam domu- pojechala 4 dni temu do hotelu lilutosi, tam sluzyc wiekszej grupie tymczasowiczow, do wyjazdow w plener i do zdjec do ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

Aaa, zapomniałam napisać -> sterylizacja będzie w czwartek o godz.16. Już z góry proszę o trzymanie kciuków!:)
Muszę jeszcze zapytać na wątku krakowskim czy Ktoś nie ma do pożyczenia kubraczka, bo wtedy nie musielibyśmy kupować...

A Pani jutro pojedzie poznać Chudzinkę Aprilkę. Zobaczy jak to się wszystko potoczy.
Ale my i tak jutro będziemy mieć zapoznanie z pewną Rodziną z Krakowa;) Na razie to nic pewnego, ale bardzo prosimy o trzymanie kciuków:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...