Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fiks']Allegro :)
[URL]http://allegro.pl/mona-psie-cudo-cale-zycie-za-kratami-i1691061370.html[/URL]

Sprawdźcie czy wszystko się zgadza i może jakiegoś maila podać?[/QUOTE]

Mnie sie wydaje, ze liter na tym ciemnym tle nie widac ?????????/

Link to comment
Share on other sites

Czyli jest już ok? Sprawdzałam aukcję na wszystkich przeglądarkach: IE, operze, chromie, firefoxie i wszędzie jest różowe tło.
Może był kłopot z serwerem? Bo szablon (oprócz zdjęć) jest na stronie u Lilki z dogo.

Link to comment
Share on other sites

Mona to pies idealny !!!
Świetnie chodzi na smyczy, nie ciągnie/ Na koty reaguje z zaciekawieniem, chociaż mogłaby pogonić kocisko, gdyby zaczęło uciekać. Ale wystarczyła, że powiedziałam "Mona, chodź" i grzecznie pomaszerowała dalej zapominając o kotach. Idąc wzdłuż pojedynczych klatek, czy wewnątrz budynku kompletnie olewa szczekające towarzystwo. To chyba jeden z niewielu psów, który zachowuje się tak super. Niestety nakręca się przy małych psach.
Mona jest mega grzeczna przy czesaniu. Męczyłam ją ponad pół godziny, a ona grzecznie stała i tylko ogonem merdała.
Dodatkowo musiałam wejść do socjalnego w trakcie szkolenia wolontariuszy. Wszyscy grzecznie siedzieli koło siebie na ławce, a Monusia po kolei witała się z każdym z osobna. Po prostu pies idealny :)

Link to comment
Share on other sites

[B]MALBORSKA TRAGEDIA!! [/B]GŁÓD, STACH, PRZERAŻENIE. MUCHY, LARWY, KARALUCHY, PCHŁY. A W TYM WSZYSTKIM [COLOR=red]DWIE DZIELNE SUNIE I 11 SZCZENIAKÓW![/COLOR] POTRZEBUJEMY POMOCY, SAMI NIE DAMY RADY!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210824[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...