Jump to content
Dogomania

Sonia,ruda pieknosc znalazla swoje miejsce na ziemi i wielki dom z ogrodem,szczescia


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny jak ze stosunkiem do kotów Soni?bo mam domek w Krakowie dla dziecioluba i kotoluba średniego-wprawdzie samca,ale polecam co mam;-)
Zamówienie jest na wątku "przygarnę".

Wklejam 2 zamówienia,gdzie ew.sunia by się kwalifikowała:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206530-Adoptuj%C4%99-m%C5%82odego-%C5%82agodnego-psa-lubi%C4%85cego-dzieci-i-koty-[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206538-Poszukiwana-suczka-najch%C4%99tniej-bokser-labrador-do-3-lat-z-okolic-Olkusza[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Dziewczyny jak ze stosunkiem do kotów Soni?bo mam domek w Krakowie dla dziecioluba i kotoluba średniego-wprawdzie samca,ale polecam co mam;-)
Zamówienie jest na wątku "przygarnę".

Wklejam 2 zamówienia,gdzie ew.sunia by się kwalifikowała:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206530-Adoptuj%C4%99-m%C5%82odego-%C5%82agodnego-psa-lubi%C4%85cego-dzieci-i-koty-[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206538-Poszukiwana-suczka-najch%C4%99tniej-bokser-labrador-do-3-lat-z-okolic-Olkusza[/url][/QUOTE]
TAK Basia ma racje
Sonia jest spokojna i do dzieci i do innych zwierzat...ona polezy na sloneczku,polize ręke i pomerda ogonkiem:)

Link to comment
Share on other sites

Momentami wysiadają mi nerwy jak czytam te wątki poszukiwaczy psów zalogowanych wczoraj,którym polecamy dziesiątki psów,a oni wybierają przebierają,zmieniają kryteria co chwila,a na koniec piszą,że wzięli psa ze schroniska,który w żadnym w sumie stopniu nie spełniał ich wymagań...albo też cichną i znikają nagle-nie wiedzieć czemu.
Sonię poleciłam już parę razy na wątkach "przygarnę".Są psy,które polecałam na wątkach "przygarnę" wiele razy.I prawdę mówiąc nie kojarzę żadnego wątku zakończonego adopcją któregokolwiek z poleconych przez wielu dogomaniaków.
Ludzie chyba czasem uprawiają "sport" pt.szukam psa...:cool3:I szukają dla sportu.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że to wdzięczne stworzenie znajdzie wspaniały domek i to niekoniecznie z dziećmi.Już trochę siedzę w tych poszukiwaniach psom domów i chyba najbardziej irytują mnie te mamusie szukające pieska łagodnego do dziecka-wybierają,przebierają;zero pojęcia o psach,bo tak jak mają 1-2 dzieci,tak i z psami też z reguły zerowe doświadczenie,ale przetłumaczyć sobie nic nie pozwolą.Chcą pieska i koniec,a że nie zważają na własne możliwości choćby z braku doświadczenia w temacie: pies+dziecko,to i yoreczki lub benki są poszukiwane dla dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak-fatalne miłosierdzie obwarowane tak,że nie wiem gdzie im psa szukać,bo jest to raczej piesek z filmu familijnego,na których wiedza takich ludzi się opiera.Szukają np.psa w typie rasy,a nie potrafią nawet jej napisać poprawnie,nie mówiąc o elementarnej wiedzy o istocie danej rasy.
Od paru miesięcy mieliśmy serię fatalnych adopcji właśnie przez "miłosierne" mamusie,które szukały pieska łagodnego do dziecka.Przy pierwszych trudnościach obchodziły się ze zwierzakiem tak brutalnie i bezuczuciowo,że aż trudno uwierzyć,że kobieta,matka może być tak nieczuła.Z reguły były to teksty: proszę sobie przyjechać i zabrać a jak nie,to odwożę do najbliższego schroniska!Jedna z Warszawy wręcz biegała z naszym psem po lecznicach,żeby go uśpić,a że żaden wet się nie zgodził,to wywiozła parę km i puściła luzem:angryy:
Dla mnie domy z dziećmi,zwłaszcza poniżej 10r.ż.to najbardziej ryzykowne domy.Dla matek liczy się tylko dziecko i pies jest tylko "dopełnieniem" a nie ma praw żywej istoty.Matki szukają psów dla dzieci,czegoś "słodkiego",żeby było fajnie.A że czasem nie jest fajnie z psem w domu,to pies wylatuje:angryy:
Sama mam małe dziecko,psa i kota,więc tym bardziej temat mnie dotyczy.
Wychowałam się od małego z suką,która nas gryzła za nic,ale moi rodzice w życiu by psa nie wyrzucili.Kazali się nam-małym dzieciom dostosować do warunków i koniec:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Podesłałam sunię jednej pani z Kłodzka i bardzo jej się podoba,ale martwi się,że sunia tak daleko od niej,bo "aż " godzinę drogi;-)
Byłaby opcja dowozu?Napisałam jej wstępnie,że jeśli sunia się podoba,to zorganizujemy dowóz...
Może ktoś chce się z nią skontaktować?Sunia bardzo jej się spodobała.Wydaje mi się,że fajnie się zapowiada domek:-)

[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/54898/PRZYJME-MALEGO-PIESKASUCZKE--WIEK-NIE-GRA-ROLI/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='
Wychowałam się od małego z suką,która nas gryzła za nic,ale moi rodzice w życiu by psa nie wyrzucili.Kazali się nam-małym dzieciom dostosować do warunków i koniec:diabloti:[/QUOTE']

Znam to skądś:) Jak pies mnie ugryzł, to ja dostawałam kare bo nie dostosowałam się do zaleceń rodziców:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...