Jump to content
Dogomania

Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochany Czestuś :loveu:

[quote name='Beatkaa']
EDIT : Czester bardzo się do mnie przekonał,zawsze uważałam go za psiaka naprawdę kochanego,a teraz po prostu coś niesamowitego ! Kiedy wyszedł ze mną pierwszy raz na spacer,najchętniej pobiegłby ile sił w łapkach by zakosztować życia...bałam się,ze ucieknie,nie zareagował jak go wołałam.A teraz ! Kochani ten psiak biega sobie wolno,cieszy,korzysta z wolności,a później przybiega żeby go pomiziać,gdy go wołałam od razu przychodzi.Taki psiak powinien się grzać w domu...a nie w schronisku.Tak bardzo bym chciała żeby ktoś go w końcu zauważył :([/QUOTE]

a nie mówiłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam Czesterkowi plakat za 5zł na bazarku :)

[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Czester.jpg[/IMG]

Będę miała go w oryginalnym rozmiarze.Może uda się gdzieś go wrzucić,poproszę Sabinkę żeby moze wstawiła na allegro ?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']wpadam podnieść Czesterka, a może zrobimy mu wydarzenie na fb? Nie mogę się pogodzić, że on ciągle czeka :([/QUOTE]

jasne,ale ja nie mam fb,a można tam wrzucić ten plakat? Mam w oryginalnym rozmiarze to moge podeslać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']dziewczyny wszytko fajnie, ale błagam rozwieszajcie tylko tam gdzie wolno :cool3: bo tam jest mój numer telefonu, a już kiedyś przy jednych ogłoszeniach przyczepiła się Straż Miejska i kazała natychmiast wszystkie ściągnąć :roll:[/QUOTE]

A gdzie wolno? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

najlepiej pytać w sklepach czy można powiesić, są też takie specjalne tablice na ogłoszenia (np. na przystankach), chyba większość słupów jakie u nas niestety jest płatnych.... Można w gabinetach wet, w zoologicznych... :roll:
W sytuacjach ekstremalnych jak np. zaginie psiak to kleję wszędzie gdzie się da - drzewach, słupach, latarniach, murach, przystankach i budkach telefonicznych, ale wtedy jak do mnie zadzwoni Pan z SM zawsze mogę się popłakać i wytłumaczyć, że sytuacja jest dramatyczna :shake::diabloti: tutaj mogłabym mieć większy problem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']najlepiej pytać w sklepach czy można powiesić, są też takie specjalne tablice na ogłoszenia (np. na przystankach), chyba większość słupów jakie u nas niestety jest płatnych.... Można w gabinetach wet, w zoologicznych... :roll:
W sytuacjach ekstremalnych jak np. zaginie psiak to kleję wszędzie gdzie się da - drzewach, słupach, latarniach, murach, przystankach i budkach telefonicznych, ale wtedy jak do mnie zadzwoni Pan z SM zawsze mogę się popłakać i wytłumaczyć, że sytuacja jest dramatyczna :shake::diabloti: tutaj mogłabym mieć większy problem :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']Cioteczko są bezpłatne słupy koło przystanków zazwyczaj stoją ;) tablice ogłoszeń ( nawet w klatkach schodowych ) ja zawsze tak wieszam:cool3:[/QUOTE]

Dobrze,dziękuję kochane,będziemy pamiętały :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...