Jump to content
Dogomania

Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!


Trisza

Recommended Posts

[quote name='olga7']Dora,czy ten pies jest także z twojej gromady podopiecznych-szczebrzeszynskich psów ,czy też jest tam też inna p.Magda ,ktora dokarmia także wasze psy ? Im więcj tam dobrych ludzi pomagających bezdomnym psom,tym lepiej.[/QUOTE]

To psiak z gromady moich podopiecznych.Trisza zalozyla mu watek,bo jak wiesz sama tego nie ogarne.Nie ma tutaj innej Magdy,ktora pomaga zwierzakom.Co do kotka,to jest "trikolorka" a wiec kotka,nie wyglada na zaniedbana i wyglodzona.

Link to comment
Share on other sites

Czyli ta kotka może być czyjaś?? czy ona też jest po zmarłych właścicielach??? Może przydałoby sie zbierać pieniążki na sterylizację dla niej bo w grudniu kocice miały rujki i zaraz mogą być małe :(. Biedny piesio aż serce boli, taki smutny :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Kuba znalazłby schronienie w Krakowie ale pilnie poszukiwany transport ze Szczebrzeszyna. Kubuś jest ponoć w gorszym stanie- ma coś z łapą( rana) i dziwnie charczy. Ja się boję,że on się smiertelnie przeziębi....[/QUOTE]

Właśnie patrzyłam na mapę :( ale to daleko mam nadzieje, że uda się dla niego załatwić transport ta łapka nie wygląda dobrze. Biedny psiak :(. Całe życie cierpi. Błagam jeszcze o pomoc dla tej kotki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...