Jump to content
Dogomania

PIĘKNA SIERŚĆ NA WSTAWĘ......


Diana14

Recommended Posts

No właśnie. Samo posiadanie kombinezonu jeszcze nie zabezpiecza psa przed wilgocią. No chyba, że się go założy ;) :lol:

Dlatego miałam nadzieję, że może już istnieje jakiś genialny wynalazek kosmetyczny.

A jakie są ceny na słowacji ? Ale myslę to duuużym kombinezonie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Rotti

Wiesz,ja kiedys swoim samoyedom zakladalam takie zrobione przez siebie skarpetko-butki :D Kupilam skarpetki dla dzieci,teraz sa nawet takie z guma antyposlizgowa od spodu,doszylam rzepy i gotowe.Lapki byly czyste,do pralki tylko co jakis czas wrzucalam i tyle.Albo moze sprobuj natrzec im siersc na lapach np.oliwka,z tlustej siersci latwiej pozbyc sie brudu,a i nie bedzie sie tak od tego syfu niszczyc.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

kiedyś nie było suchych karm i odżywek...

i kiedyś Afgan wyglądał tak

tajmahal_abduldjari.jpg to

Int Fin S N Dk (Nord) 3x Ch W- SgLinz

Tajmahal Abd-ul Djari

a teraz tak

cracker.jpg

więc może jednak trzeba iść z duchem czasu a stare babcine metody zostawić....

A nie sądzisz, że to nie jedzenie tylko typ psa się zmienia???

No bo jeśli to nie to..........to mój pies też wyglądałby jak ze średniowiecza bo je gotowane jedzenie a nie psie chrupki.......

I wiele hodowców przecież karmi psy w tradycyjny sposób(może nawet ten czarny afgan też)a to nie ma z tym wiele wspólnego....

Psy się zmieniają, typy się zmieniają i rozumiem Cię, że sposób karmienia też ale zapewniam, że mojemu psu niczego nie brakuje....

Mariola-miło to słyszeć.Pozdrów swoje suńki:)

Link to comment
Share on other sites

boże, skończ...

inni rozumieją o co chodzi a Ty dalej swoje...

nie interesuje mnie co Twój pies je i nigdzie nie napisałam, że Twojemu psu coś brakuje więc nie wymyślaj

większość hodowców karmi sucha karna a nie gotowanym i to na całym świecie, jeśli potrafisz gotować psu tak ze ma wszystko to podziwiam i tyle

sama pytałaś co zrobić żeby twój pies miał taki włos jak mają inne na wystawach czyli Twój ma gorszy od innych, nie daje Ci to do myślenia ???

upieraj sie dalej przy swoim a inni niech korzystają

Link to comment
Share on other sites

boże, skończ...

inni rozumieją o co chodzi a Ty dalej swoje...

nie interesuje mnie co Twój pies je i nigdzie nie napisałam, że Twojemu psu coś brakuje więc nie wymyślaj

większość hodowców karmi sucha karna a nie gotowanym i to na całym świecie, jeśli potrafisz gotować psu tak ze ma wszystko to podziwiam i tyle

sama pytałaś co zrobić żeby twój pies miał taki włos jak mają inne na wystawach czyli Twój ma gorszy od innych, nie daje Ci to do myślenia ???

upieraj sie dalej przy swoim a inni niech korzystają

przecież nic nie zrobiłam........

nie rozumiesz chyba, że ja się z Tobą nie kłucę....

po prostu odezwać się nie mogę???napisałam co myślę więc nie odbieraj mnie negatywnie....

Pozdrawiam!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ale ja nie chcę żebyś Ty się poddawała bo ja Cię nie biję........

czytałam, że jesteś asystentem gr I, tak???

a jakie rasy z tej grupy lubisz(nie liczmy ONków bo ich nie masz wliczonych)???ach no i oprócz Ponów(takiego piesia jak dobrze pamiętam to masz).

Pozdrawiam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Diana

A jaki konkretnie masz problem z włosem ? Tu nie chodzi teraz o karmienie tylko o samą pielęgnację. Ja też karmię gotowanym jedzeniem ale nie tylko. Moje dostają na śniadanie suche a na kolację gotowane z witaminami, wapnem... no wiesz standard. Ale to nie wystarcza do tego, żeby włos był np. dostatecznie natłuszczony ( u afgana, bo z borzojem jest OK) Wydaje mi się, że należy również działać od zewnątrz, czyli kosmetykami. Może na to też pownnaś zwrócić uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Dzidtka....bearded collie też bardzo mi się podobają.A jakich ras nie lubisz???Z charakteru czy z wyglądu???

Elu-problem to ja Ci już wyjaśniam.Limba ma lśniącą i grubą sierść ale nie wiem co mam zrobić żeby ona była na wystawę bardziej puszysta.

Taka teraz jest moda a ja chcę ją jak najlepiej zaprezentować.

Używałam wielu kosmetyków między innymi Jean Pierre i Ring 5.

Może Ty znasz coś co powodowałoby puszystą sierść???

Pozdrawiam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Diana

Niestety nie bardzo znam. U afganów jest tak, że kapie sie je dzień przed wystawą. Wtedy włos jest lekki i puszysty. Może zmień sposób suszenia. A może Dzidtka coś Ci podpowie. Ona ma obcykane kosmetyki. A może ten włos nie będzie puszusty własnie dlatego, że jest gruby. Przez to jest ciężki... nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...