Jump to content
Dogomania

Gabrysia z Kielc w cudownym domku :)


nina_q

Recommended Posts

Widać,ze głodem nie przymiera, ale za gruba tez nie jest. To sie jej udało...że taki domek ma.
Biedne te zwierzaki niestety. A u nas w swiętokrzyskim chcieli taki program sterylizacji wprowadzić czy jak to zwać. Obwoźna klinika...Byłoby genialnie, wreszcie szło by ku lepszemu, ale tradycyjnie jakies problemy, ktoś sie pewnie boi,że straci....
Co za myślenie, kasa i kasa to najważniejsze, żadnych celów wyzszych tylko jak sie najwięcej obłowić...Najgorsza ta typowa, polska wieś ze swoim charakterystycznym podejściem :pies to darmozjad a kot na myszy...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='savahna']Widać,ze głodem nie przymiera, ale za gruba tez nie jest. To sie jej udało...że taki domek ma.
Biedne te zwierzaki niestety. A u nas w swiętokrzyskim chcieli taki program sterylizacji wprowadzić czy jak to zwać. Obwoźna klinika...Byłoby genialnie, wreszcie szło by ku lepszemu, ale tradycyjnie jakies problemy, ktoś sie pewnie boi,że straci....
Co za myślenie, kasa i kasa to najważniejsze, żadnych celów wyzszych tylko jak sie najwięcej obłowić...Najgorsza ta typowa, polska wieś ze swoim charakterystycznym podejściem :pies to darmozjad a kot na myszy...:shake:[/QUOTE]

Czytałam o tym busie-klinice. Pomysł naprawde swietny, sponsorowany o ile dobrze pamietam przez Szwajcarow ale na drodze stoja prywatne interesy drobnych wetow, ktorzy i tak nic nie zarabiaja na sterylkach, bo ludzi na wsiach czesto na to nie stac. Polska rzeczywistosc :(
Aczkolwiek widze progres na wsi nawet po swojej rodzinie. Psy zawsze były w powazaniu ale o kotach...coż nie bede wspominac. Ostatnio dziadek mnie zaskoczyl, poprosil czy pojade z kotka na sterylizacje :crazyeye:
Wiec jakis postep jest...

Link to comment
Share on other sites

Oj, no strasznie słodkie te zdjatka, strasznie...:loveu:
Fajny duet, a gdzie Oskar...?:crazyeye:
Dobrze by było gdyby Gabrysi udało sie zrzucić pare kilogramów, ale mam nadzieje,ze Twój psiak o to zadba...:evil_lol:
A u nas na wsi moja ciocia zawsze twierdziła,ze pies to darmozjad, koty nawet lubiła i do domu wpuszczała...Powoli sie zmienia, to fakt , ale najgorzej jest na takich typowych ,biednych polskich wsiach, gdzie diabeł mówi dobranoc.Sama mieszkam pod Kielcami, nieopodal mam rodzine i tam też młody chłopak,kuzyn męźa, wysterylizował kociczke a z psem jeździ do weta(choć pies niestety łańcuchowy...:-()

Link to comment
Share on other sites

a nie macie chetnych na kilka dzikawych kotów?:( mamy do wyłapania ok. 10 kotów, dzikich i musimy je zabrać z tego miejsca...
wczoraj z adopcji wróciła szczeniorka:

do nas wczoraj wróciła szczeniorka:


[URL="http://img227.imageshack.us/i/agatka2sunie145.jpg/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6279/agatka2sunie145.jpg[/IMG][/URL]

iść tylko i się załamać:(

nikt nic nie chce, nawet szczeniory są be...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nina_q']Nie ma najmniejszego odzewu na ogłoszenia :(

Dziewczyna ma sie dobrze, biega z Oskarem, spi z Rysią, pojawia jej się powoli talia :cool3:
Tylko brak chetnych a taki fajowski pieseczek z niej[/QUOTE]


chociaż dobrze, że jest grzeczna...bo inaczej to już bym osiwiała:(

Link to comment
Share on other sites

Andzia, za duuuzo na jedną głowe, czy dwie nawet....:shake:
Ogłosze Gabrysie jeszcze raz, wstawie też link do filmiku...:p(na gumtree i szerloku nie dało rady linku do filmu wstawic)
Najczęściej nie jest prosto z adopcjami niestety, ale bedziemy ogłaszać do skutku...
Ty i tak mieszkasz w dobrym rejonie Nina_q, bo u nas ....szkoda gadac...:diabloti:
Edit: Dorobiłam trochę ohgłoszeń, z trudem jednak bo mam jakies problemy z zasiegiem, a własciwie prawie nie mam zasiegu w internecie. Mam nadzieje,ze taki extra pakiecik na najlepszych serwisach jakos dam rade zrobic.
Ktos tu kogos wykończy, albo komputer mnie albo ja jego...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']chociaż dobrze, że jest grzeczna...bo inaczej to już bym osiwiała:([/QUOTE]

Po szkole którą dał mi Oskar to każdy pies jest grzeczny :evil_lol: Nawet taki poranny widok ogródka juz mnie nie rusza :evil_lol:

[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/6060/dsc00062p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5499/dsc00063o.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nos sie wykadrował, bo jakbyś go zobaczyła, to byś nie miała wątpliwosci :diabloti:

Dziś oba burki poszły do gruntownej kąpieli, bo nie nadawały się do wpuszczenia do domu :evil_lol: Oskar z białego zrobił się brunatny, a z Gabryni... kurzyło się :lol:
Wyrzuciłam je na cały dzień na pole, bo piękna pogoda była i tak się "cudownie" bawiły ze poszły wprost do wanny, ale za to jaki mam teraz spokój :evil_lol:
Każde grzecznie śpi na swoim miejscu :lol:

Gabrynia jest prawdziwa księżniczką. Nie jada z miski tylko z ręki. Na początku myślałam ze coś jej nie pasuje, bo miska Oskrkowa, ale..ona po prostu je tylko z ręki :razz:
Wstaje o 5 rano bo pieseczki chca na pole ale jak mozna isc o pustym żołądku :cool3: Więc najpierw trzeba nakarmic, chłopa z miski, księżną z rączki i dopiero na polko. I tak mamy 6 ,nie ma już po co się kłaść, więc zostaje tylko mocna kawa i ciągniemy dalej

Link to comment
Share on other sites

[B]Savahna[/B] dziekuję za świeże ogłoszonka :loveu: tez tak myślałam ze coś labkowego ma w sobie ;)

[B]Andzia69 [/B]specjalnie dla Ciebie poranne "nochalkowe" pozdrowienia od Gabryni :cool1:

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5791/dsc00068v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/150/dsc00069gw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy mówia,ze jak sie podciagnie pod jakaś rase to wiecej wejść.Ona taka troche dla mnie i labkowata i owczarkowata...Na razie intensywnie walczymy: ja i internet. Musze iść sie dowiedzieć czy jest szansa na jakakolwiek normalność w tym temacie, bo jak mi ma tak funkcjonować, jak od niedzieli to dziękuje bardzo...:diabloti:
Gabrysiu, nie da sie ukryć Twój nochal mówi wszystko....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gabrynia zrobiła się bardzo wybredna w jedzeniu. Suchy britek nie, kanapeczka nie, zupka nie. TYlko czyste mięsko. Prawdziwa księżniczka ;)

Za to martwi mnie raneczka na zadeczku Gabryni. Przyjechała do mnie to miała 2 ranki, niewielkie. Jedna sie juz zagoiła ale z druga cały czas jest problem. Jak juz zaczyna sie goic to Gabrynia albo rozlize, albo o cos rozerwie. I tak walczymy. Niby malenka ale caly czas ropiejaca :/

Czy ona nie była pogryziona?? Bo te ranki są blisko siebie i tak wygladaja jak po ugryzieniu

Niestety jesli chodzi i ogłoszenia to niema żadnego odezwu.

Link to comment
Share on other sites

nina_q odwiedzam i trzymam kciuki za domek... a jak ranka ropieje to może jakaś maść z antybiotykiem? tribiotyk albo multibiotyk? można by trochę sierść podgolić, przemyć porządnie rivanolem i na koniec posmarować maścią z antybiotykiem.. albo rivel żelem. Odkazi i ściągnie..
Bo pewnie tego "fukacza" dla koni ;) co używałaś dla Oskara to już nie masz...? to też by było niezłe..
pozdrawiam i miziaki dla zwierzyńca

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Madziu ze wpadłaś nas odwiedzic :p bo my tu takie samotne...

No właśnie kończe 'fukacza' dla koni :cool3: Gabrynia podgolona, przemywam, ale co jakis czas sie odnawia. Wyglada jak maly wrzodzik, ale to nie to. Grzyb tez nie.
Generalnie to wydaje mi sie ze ktos panienke w doopke ugryzł, a niezly z niej kąsek :evil_lol:

Tylko nikt o nia nie pyta, nie dzwoni, a taka fajna sunieczka :shake: Moim zdaniem tak zachowuje sie psi ideal, nie to co ten moj wredniak Oskarek.
Żyć jej nie daje. To złapie za noge, to popchnie, to warknie, a ona kochana przylepa schodzi na bok, zeby jej bardziej nie dokuczał :shake:

Link to comment
Share on other sites

ja też czytam:loveu:...choc nie piszę codziennie:oops: Nina - jakby było cokolwiek potrzeba to pisz...a z tą ranką - jeśli ropieje to moze maśc ichtiolową posmarować? ona wyciąga ropę - albo okład na to miejsce z sody oczyszczonej - też wyciąga ropę, potem rivanol i moze będzie ok;)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie dorzuce jeszcze sode oczyszczona na ta zgrabną czarna dupeczke :)

Dzieki Andziu, ale na razie nam nic nie trzeba. No moze wiecej zdrowia dla mnie i dzieciaków, zeby obsluzyc zwierzyne :razz:

Fajnie ze nas odwiedzacie, bo samemu to czasami smutno. Ale wiem dziewczyny ile macie pracy wiec juz nic nie pisze :oops:

Link to comment
Share on other sites

No a ja to co?:cool3:
Juz nie wspomne,ze uwielbiam Gabrysie bo sama mam nienormalnego psa, to chociaż sobie o idealnym poczytam.
Nina poproszę Agatę ,zeby może ogłosiła Gabrysię, bo ja jestem pozbawiona internetu na dwa tygodnie, dałam modem do naprawy. Siedzę teraz w bibliotece,zeby moc gdziekolwiek zajrzeć.....i nawet teraz o Gabrysi pamiętam.:loveu:
Domek sie znajdzie, jak juz bedę miała internet to się za nią porządnie wezmę. A narazie trzymajcie sie dziewczyny.;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczyny.

To Cie Savanha modem uziemił. Znam ten ból. A teraz bez netu to człowiek się czuje jak bez ręki ;)

Ogłoszonko Gabryni jest tu [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-GABRYSIA-sliczna-lagodna-suczka-w-typie-labradora-W0QQAdIdZ267972310[/URL]
Troszke porobiłam ogłoszeń ale moje umiejętności są hmmm...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Tylko w kilku miejscach ją wrzuciłam, wybranych w trochę chaotyczny sposób, czyli gdzie mi jaki serwis wpadl w oko ;)
A umiecie cioteczki na FB oglaszac?? Podobno rozgłos najwiekszy ostatnimi czasy.

Tekscik to taki mix moj i Savahna ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...