Jump to content
Dogomania

Niewidomy staruszek Bunio po horrorze u arktyki,po "wczasach" u fur , juz w domku :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='Arktyka']cioteczki ja tak tylko na chwilke , wlasnie malutki dojechal, mimo ze nie widzi jest z niego fajny kontaktowy psiaczek, macha mi ogonkiem, pokazal brzucho zaznaczyl na dzien dobry szafke na przedpokoju a po paru minutach lodowke;)

Mialam dzisiaj naprawde ciezki dzien, i jutrzejszy nie zapowiada sie duzo lepiej...syn dostal rano atak , podejrzewaja epilepsje...jest w szpitalu ,przy upadku porozbijal sobie twarz,wybil zeby...wokol niego masa krwi...widok byl przerazajacy tym bardziej ze zaczol mi dusic wlasna krwia...na szczescie mialam juz do czynienia z osoba chora na epilepsje wiec przypomnialam sobie by go przewrocic na bok...i chyba tylko przez to mi sie nie zadlawil...mam naprawde dzisiaj juz styki...
,[/QUOTE]



a jednak wyruszył w drogę i już się zdążył rozpanoszyć :D bardzo fajnie !!!
tak się cieszę, że dla malucha pomoc przyszła tak prędko ;)


bardzo mi przykro z powodu Syna... :( dobrze, że już jest pod fachową opieką. Trzymam kciuki za szybki i szczęśliwy finał oraz wspieram duchowo!!!
:calus:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irrational']a jednak wyruszył w drogę i już się zdążył rozpanoszyć :D bardzo fajnie !!!
tak się cieszę, że dla malucha pomoc przyszła tak prędko ;)


bardzo mi przykro z powodu Syna... :( dobrze, że już jest pod fachową opieką. Trzymam kciuki za szybki i szczęśliwy finał oraz wspieram duchowo!!!
:calus:[/QUOTE]

Arktyka... jestes wspaniala,
w takiej sytuacji rodzinnej bierzesz kolejnego bidulka....
Synkowi zapewne juz lepiej.... jezeli diagnoza jest dobra... to teraz lekarze "ustawia" dawke leku zapobiegajacego nastepne ataki.... trzymam kciuki zeby szybciutko znalezli odpowiednia dawka.
a mozna spytac ile synek ma lat?
ja mam w apteczce domowej Diazepan, lek rozkurczowy ktory "serwuje" naszemu Antonowi, kiedy dostaje ataki....
zycze duzo sily i dobrej energii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Uzupełniłam post rozliczeniowy :-)

Bunio ma na koncie 100,00 zł. Teraz tak: może jeszcze jutro coś wpłynie. Wtedy opłacę dt u Arktyki za jakiś okres.[/QUOTE]
tylko 100 zl.?
to ja poprosze o sprawdzenie na koncie pay-pal Budryska.... moja znajoma wplacila 50 Euro

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam to co napisała Arktyka - Bunio to psiak pełen życia, całą drogę (400 km) przejechał w transporterku jak trusia, w Łodzi zrobiliśmy mały spacerek, mimo że nic nie widzi, szedł za człowiekiem bardzo chętnie, merdając ogonkiem :) Gdy się zatrzymywałam, on również - i momentalnie kładł się na trawie do góry kołami chętny do miziania ;)
[img]http://img593.imageshack.us/img593/9892/dsc00135s.jpg[/img]

[img]http://img109.imageshack.us/img109/8228/dsc00132ct.jpg[/img]

[img]http://img850.imageshack.us/img850/6469/dsc00129.jpg[/img]

Arktyko, bardzo bardzo Ci dziękujemy za to, co robisz dla psiaków, jesteś wspaniałą osobą! Na pewno, jeśli będę przejeżdżać Twoją trasą o ludzkiej porze, masz jak w banku, że wproszę się na kawkę ;) Uściski dla Ciebie, życzenia zdrowia dla syna, a dla całej gromadki - głaskanie za uchem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Dziewczynki nie było mnie chyba ze 3 dni na dogo. Miałam taki zapiernicz (łącznie z tym ze nie spałam 38h). Dopiero jutro będę miała czas.
Aneczko pieniążki doszły - spojrzałam na konto teraz. Czy to jest naprawdę deklaracja stała comiesięczna po 100 zł? (bo to też od razu uzupełnię)
Uzupełnię wszsystko jutro.[/QUOTE]
Tak jest to deklaracja stała po 100zł :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie cioteczki, na poczatek dziekuje wszystkim za mile slowa dla mnie i syna:)mam chwilke wiec zdaje relacje..
Maly to bardzo dziarski piesek , mnie sie wydaje ze on nie jest taki stary jak myslimy...w srode moze czwartek planuje z nim podjechac do mojej wetki na przeglad i zobaczymy co powie na temat wieku.
Na razie chlopak jeszcze nie z wszystkimi tymczasowiczami sie dogaduje...na naszego Zygmusia hmm...powarkuje:mad:;) z dwiema dziewczynami dogaduje sie super, po malu wprowadzam go w zycie stada...W domu bardzo szybko zaznajomil sie z otoczeniem
i dla zapamietania pozaznaczal to i owo;)Apetycik ma dobry , bardzo fajnie reaguje na kazde slowo , lata za mna po calym domu:)
Na spacery na razie jest wyprowadzany na smyczy , gdyz musze go dobrze rozszyfrowac;)Bunio to bardzo fajny ,towarzyski psiaczek , a jego slepota nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu , mysle ze jak dobrze sie juz rozezna z terenem to bedzie ciezko zauwazyc po zachowaniu ,ze on nie widzi...

Z czym moze byc w przyszlosci problem...to ze znaczeniem sprzetu, mebli, naroznikow...

Dziekujemy Melka za smakolyki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']tylko 100 zl.?
to ja poprosze o sprawdzenie na koncie pay-pal Budryska.... moja znajoma wplacila 50 Euro[/QUOTE]
Ale to nie do mnie wpływają $ z paypal. Budrysek je ma i nie wiem ile się z tego źródła uzbierało, wiec nie uwzględniam żadnych tego typu wpłat w poście rozliczeniowym.

Mam jeszcze jedną wpłatę:
[SIZE=6][COLOR=darkslategray][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=black]+ 25,00 zł Aimez_Moi

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Ale to nie do mnie wpływają $ z paypal. Budrysek je ma i nie wiem ile się z tego źródła uzbierało, wiec nie uwzględniam żadnych tego typu wpłat w poście rozliczeniowym.

Mam jeszcze jedną wpłatę:
[SIZE=6][COLOR=darkslategray][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=black]+ 25,00 zł Aimez_Moi

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
rozumiem,
wie ktos co z Budryskiem sie dzieje... nic nie slychac od niej juz kilka dni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Stan konta Bunia u mnie z wpłat z FB wygląda następująco:
400,00
Anna D z FB 20,00

razem 420,00 :-)[/QUOTE]

Secia to jeżeli możesz to zrób przelew na moje konto, bo muszę opłacić dt Bunia - a Arktyka nie dostała jeszcze ani grosza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...