Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Guest wolfheart

a ja z innej beczki wtrącę...Magda,Tora nosi łańcuszek ,jak się ma rozmiar+zacisk do obwodu szyi?
Jakbym wzięła obrożę 50cm(na luźno) to jak myślisz,ile będzie miała po zaciśnięciu?:oops:

Nie chce mi się pisac do każdego sprzedawcy,a w zoologu nie mają,to muszę zamówic z neta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']a ja z innej beczki wtrącę...Magda,Tora nosi łańcuszek ,jak się ma rozmiar+zacisk do obwodu szyi?
Jakbym wzięła obrożę 50cm(na luźno) to jak myślisz,ile będzie miała po zaciśnięciu?:oops:

Nie chce mi się pisac do każdego sprzedawcy,a w zoologu nie mają,to muszę zamówic z neta.[/QUOTE]
A mówiłaś, że wiesz jaki wziąć rozmiar :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']a ja z innej beczki wtrącę...Magda,Tora nosi łańcuszek ,jak się ma rozmiar+zacisk do obwodu szyi?
Jakbym wzięła obrożę 50cm(na luźno) to jak myślisz,ile będzie miała po zaciśnięciu?:oops:

Nie chce mi się pisac do każdego sprzedawcy,a w zoologu nie mają,to muszę zamówic z neta.[/QUOTE]

Aż poszłam zmierzyć ;)
Rozmiar L. Całkiem zaciśnięta ma 46cm,a luźna +10cm ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']A mówiłaś, że wiesz jaki wziąć rozmiar :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

kłamałam:p

a serio to wiem,ale tego typu obroży nie miałam jeszcze i nie wiem o ile zacisk skraca obrożę:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Aż poszłam zmierzyć ;)
Rozmiar L. Całkiem zaciśnięta ma 46cm,a luźna +10cm ;)[/QUOTE]

Dziękuję:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Proszę bardzo ;)

A następnym razem masz komentować zdjęcia, a nie zadawać mi pytania :mad::eviltong:[/QUOTE]


no to mam grzech śmiertelny,bo nie zauważyłam zdjęć:diabloti:

[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_2339_zps67a46e93.jpg[/url]

policzek aż prosi się o całuska:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']no to mam grzech śmiertelny,bo nie zauważyłam zdjęć:diabloti:

[URL]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_2339_zps67a46e93.jpg[/URL]

policzek aż prosi się o całuska:p[/QUOTE]

Wybaczam ;)

Jak się tak przytulił, to miała spidziora po aparat, żeby to uchwycić :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']Wybaczam ;)

Jak się tak przytulił, to miała spidziora po aparat, żeby to uchwycić :)[/QUOTE]

udało Ci się:p:p Theoś jest słodki jak cukierek:p

to ja się grzecznie pożegnam na dziś.Dobranoc:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj poszłam bez pożegnania i nie zdążyłam obejrzeć zdjęć :oops: ale się tak się wkurzyłam bo zgubiłam kluczyki od roweru :angryy: i dzisiaj musiałam zostawić go bez zapięcia , na szczescie nikt sie na niego nie połasił :cool1: ale i tak nie znalazłam kluczyków :roll: pewnie Marysia mi gdzies wyciągnęła i gdzieś wsadziła bo Ona wiecznie mi patrzy w torebce co mam :cool3: ledwo wejde i jest " ciocia a ćio maś w tolebce " ?? bo wie że bedzie tam jajo , kinder bueno albo mamba :diabloti:



a zdjęcia cudowne :loveu::loveu::loveu::loveu:

ślicznie razem wyglądają :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...