Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

My bylismy w weekend w smyku , spodobal mi sie taki interaktywny jeździk , spojrzałam na cene a tam 300 zł ponad :/ a stacyjkowo to bajka na czasie więc ....

 

Te zabawki są strasznie drogie :( Nie powinnam narzekać, bo i tak na moje zarobki to "taniej" niż bym miała pracować i kupić w Polsce ;)

Ale jednak, wydać ponad 100euro na zabawkę i to nie jest jeszcze komplet, to jednak dużo :/

Gdybym chciała kupić mu całość, czyli tor + wszystkie ciuchcie z bajki, to musiałabym wydać kolejną 100 :/

 

Chyba się posika ze szczęścia :D

 

Gorzej jak się posra :P

Link to comment
Share on other sites

Niby dużo Aga, ale ja (staram się) nie przeliczać tego na złotówki :P Więc te moje 100euro, to jak w Polsce 100zł :D A więc zabawka (ta wymarzona) za stówkę, to jeszcze idzie ;)

Ten zestaw ma 5 ciuchci w środku. A raczej 4 ciuchcie i 1 wagon :P Ale problem w tym, że tylko 1 ciuchcia jest ciuchcią z głównych postaci bajek :/ Więc ja dokupiłam te, które Theodor lubi najbardziej. Problem jest tylko taki, że właśnie ciuchci w tej bajce jest coś ponad 20, więc jakbym chciała, żeby miał je wszystkie (+wagony), no to kwota już jest dość duża, niestety :/

Gorzej, jak bym mieszkała w PL i na same święta, wydać kasę na własne dzieci + bratanice/bratanek i wychodzi na to, że znika połowa wypłaty :/ To jest przerażające :(

Link to comment
Share on other sites

Niby dużo Aga, ale ja (staram się) nie przeliczać tego na złotówki :P Więc te moje 100euro, to jak w Polsce 100zł :D A więc zabawka (ta wymarzona) za stówkę, to jeszcze idzie ;)

Ten zestaw ma 5 ciuchci w środku. A raczej 4 ciuchcie i 1 wagon :P Ale problem w tym, że tylko 1 ciuchcia jest ciuchcią z głównych postaci bajek :/ Więc ja dokupiłam te, które Theodor lubi najbardziej. Problem jest tylko taki, że właśnie ciuchci w tej bajce jest coś ponad 20, więc jakbym chciała, żeby miał je wszystkie (+wagony), no to kwota już jest dość duża, niestety :/

Gorzej, jak bym mieszkała w PL i na same święta, wydać kasę na własne dzieci + bratanice/bratanek i wychodzi na to, że znika połowa wypłaty :/ To jest przerażające :(

masz rację Madzia,bo u Nas w Polsce zamiast o zarobki walczyć to głupotami się cały czas zajmują !

Link to comment
Share on other sites

my też się musimy wziąć za pierniki :P

 

Dzieci od kuzynki mają szał na LEGO to dopiero majątek kosztuje... a gdzie jeden zestaw kosztuje ponad 100zł, a zestawów jest wiele a te duże to i po 600zł. Masakra... także stacyjkowo to przy tych klockach to lajcik jest :)

Link to comment
Share on other sites

Jakby patrzeć że 100zł to do przeżycia ;) Dla nas od razu włączył się tryb "razy 4" :lol:

 

I to jest właśnie problem, przeliczanie :P

 

a ja już zrobiłam pierniczki z kg mąki, ale już połowy nie ma (nawet nie zdążyłam polukrować - Shadow też za nimi przepada :P). Po weekendzie zrobię nową turę

 

Ja będę robić pierwszy raz w życiu :wstyd:

 

Wy dziewczyny się ogarnijcie i chodźcie na wakacje do Madzi! :D bo zostanę ja jedyna odważna :D któraś mogłaby ze mną lecieć..byłoby raźniej na lotniskach :P

 

Przyznaj się, że się boisz i szukasz kogoś, żeby samej do mnie nie lecieć :P

 

ta pojedziemy wszystkie, pewnie się ucieszą z Bogdanem i z tej okazji polecą świętować na jakieś wyspy (akurat jak my przylecimy :P)

 

Nie ma takiej opcji :P Bogdan ma taką karnację, że ja mogę zapomnieć o wakacjach w cieplejszych krajach :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...