Jump to content
Dogomania

FELIKS już nie jest w hoteliku ma NARESZCIE swój dom!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='z1z2z3']Perdusia wie dobrze gdzie jest Feliks i w każdej chwil może go odwiedzić, ale czemu odrazu się kłucić i pisać takie rzeczy.Wszyscy się pytają gdzie jest Feliks , a moje pytanie to [B][COLOR=black]gdzie[/COLOR][/B] [B]jest[/B] [B]Felek?[/B] nik nie był na wizycie przed i po adopcyjnej.[/QUOTE]
My wiemy,ze Perdusia wie ,ale nie wierzymy w dobra wolę i chęć pomocy Feliksowi przez Perdusię...pozbyła się problemu...dała przyzwolenie na taką adopcję,która jest niedopuszczalna...odpowiedż na moje pytanie o dom i umowę adopcyjną, być może wystarczyłaby choć domek na pewno sprawdziłybyśmy poadopcyjnie...

Link to comment
Share on other sites

Perdusia nie mówiła że ma dość Feliksa tylko że jej wszystko gryzie a umowa adopcyjna jest podisana.Perdusia nie oddała by Feliksa w niepowołane ręce ponieważ był u niej zadługo i za bardzo się do nie go przezwyczajiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3']A perełka?[/QUOTE]
A domek dla Perełki został przez Perdusię osobiście prześwietlony i osobiście odwiedzony,o WSZYSTKIM powiadomiła nas i przesłała zdjęcia...są na wątku...dzieliła się wszystkim spostrzeżeniami co do przyszłego domku Perełki...TEGO SAMEGO OCZEKIWAŁYŚMY TAKŻE PRZY FELIKSIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3']Perdusia nie mówiła że ma dość Feliksa tylko że jej wszystko gryzie a umowa adopcyjna jest podisana.Perdusia nie oddała by Feliksa w niepowołane ręce ponieważ był u niej zadługo i za bardzo się do nie go przezwyczajiła.[/QUOTE]
Oddałaby ,oddała co widać na wątku...Arktik też był ulubionym psiakiem Perdusi w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Wiesz co teraz pomyślałam Mamanabank?...że gdyby Feliks był teraz w schronisku to we wtorek mógłby skorzystać z wizyty behawiorysty...jak na tym wątku,ktoś chciałby pomóc psiakowi to zrobiłby wszystko,żeby Feliks mógł skorzystać z takiej pomocy...a potem to i o domek łatwiej...dobry domek...[/QUOTE]
[B]Czy[/B] [B]to[/B] [B]znaczy[/B] [B]że[/B] [B]Feliksowi[/B] [B]było[/B] [B]by[/B] [B]lepiej[/B] [B]w[/B] [B]schronisku[/B] [B]niż[/B] [B]u[/B] [B]perdusi?:???::???:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3'][B]Czy[/B] [B]to[/B] [B]znaczy[/B] [B]że[/B] [B]Feliksowi[/B] [B]było[/B] [B]by[/B] [B]lepiej[/B] [B]w[/B] [B]schronisku[/B] [B]niż[/B] [B]u[/B] [B]perdusi?[/B][/QUOTE]
[B]A tam tak nie jest napisane...ale śpieszę wyjaśnić...[/B]Feliks wcale mógł nie trafić do Perdusi...znalezione psiaki najczęściej oddaje się do schroniska...także znalezione przez nas:amstafka Majka,Liza,owczarek Bac,którego odnalazł właściciel...więc teoretycznie Feliks mógłby być w schronisku...a wtedy wolontariuszka Kaja na pewno pracowałaby z nim(Perdusia nie chciała skorzystac z rad Kajki jak Feliks był w domu)we wtorek przyjeżdza do Słodzika behawiorysta,więc i Feliks skorzystałby z jego rad...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Oddałaby ,oddała co widać na wątku...Arktik też był ulubionym psiakiem Perdusi w schronisku...[/QUOTE]
Perdusia nie mogła trzymać Arktika ponieważ sama ma dużego psa...Arktik powinien mieszkać w domku jednorodzinnym z podwórkiem, bo jest ruchliwym psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3']Perdusia nie mogła trzymać Arktika ponieważ sama ma dużego psa...Arktik powinien mieszkać w domku jednorodzinnym z podwórkiem, bo jest ruchliwym psem.[/QUOTE]
Nic nie zwalniało Perdusi z myślenia przed podjęciem decyzji o wzięciu Arktika do domu...zwracałysmy na to uwagę Perdusi...chciałyśmy dać Perdusi RUDZIKA...I TO ZA PIENIĄDZE!!! ARKTIKA WYBRAŁA SAMA i WTEDY ZA DECYZJĘ TRZEBA PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!JAKO WOLONTARIUSZKA I WŁAŚCICIELKA INNEGO PSA POWINNA TO WIEDZIEĆ!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3']O jakie zachowanie chodzi?[/QUOTE]
[B]Zapytaj Perdusi i wolontariuszy Edzię i Czarodzieja...powinni wiedzieć,tylko nabrali wody w usta...bo nie lubią wolontariuszek Romki(głównie),Mamanabank,Figi...i LEPIEJ UDAWAĆ,ŻE TO ROMKA CZEPIA SIĘ PERDUSI...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Nic nie zwalniało Perdusi z myślenia przed podjęciem decyzji o wzięciu Arktika do domu...zwracałysmy na to uwagę Perdusi...chciałyśmy dać Perdusi RUDZIKA...I TO ZA PIENIĄDZE!!! ARKTIKA WYBRAŁA SAMA i WTEDY ZA DECYZJĘ TRZEBA PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!JAKO WOLONTARIUSZKA I WŁAŚCICIELKA INNEGO PSA POWINNA TO WIEDZIEĆ![/QUOTE]
Z tego co wiem to córka Perdusi chciała Arktika.Perdusia w tym czasie nie była wolontariuszką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Zapytaj Perdusi i wolontariuszy Edzię i Czarodzieja...powinni wiedzieć,tylko nabrali wody w usta...bo nie lubią wolontariuszek Romki(głównie),Mamanabank,Figi...i LEPIEJ UDAWAĆ,ŻE TO ROMKA CZEPIA SIĘ PERDUSI...[/B][/QUOTE]
Jeśli chodi o ugryzienie Feliksa pana to w tedy Feliks był na wsi z mamą i tatą Perdusi i niezauważenie wszedł a Feliks był puszczony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3']Z tego co wiem to córka Perdusi chciała Arktika.Perdusia w tym czasie nie była wolontariuszką.[/QUOTE]
No oczywiście,ze chciała... ale Zuzia ma 11(13?)lat i to nie ona jest osoba dorosła i odpowiedzialną...jak już chciała to należało pomysleć czy damy radę...zwierzęcia nie mozna oddawać ot tak sobie...Czy nie wolontariuszka(umowy były w trakcie podpisywanie,choć nie jestem pewna czy tak było w istocie(?) może oddać psa ot tak sobie?[B]A może inaczej czy człowiek nie będący wolontariuszem(za to przychodzący do schroniska wielokrotnie i aktywny członek forum prozwierzęcego) nie wie co czuje zwierzę przerzucane ze schroniska z domu do domu...jak zwykły przedmiot,który przeszkadza?NIE TRZEBA BYĆ WOLONTARIUSZEM ŻEBY TO WIEDZIEĆ!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='z1z2z3']Jeśli chodi o ugryzienie Feliksa pana to w tedy Feliks był na wsi z mamą i tatą Perdusi i niezauważenie wszedł a Feliks był puszczony.[/QUOTE]
I w związku z tym co dalej się stało...bardzo czekam aż padnie to wprost...ale nie usłyszysz tego ode mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka'][B]Zapytaj Perdusi i wolontariuszy Edzię i Czarodzieja...powinni wiedzieć,tylko nabrali wody w usta...bo nie lubią wolontariuszek Romki(głównie),Mamanabank,Figi...i LEPIEJ UDAWAĆ,ŻE TO ROMKA CZEPIA SIĘ PERDUSI...[/B][/QUOTE]

nigdy nikomu nie mówiłem że was nie lubię. nigdy nie wypowiadałem się źle na wasz temat, mówiłem co mi się nie podobało w danej sytuacji ale to chyba normalne. nie ma ludzi idealnych i każdy popełnia błędy. nie wypowiadam się na tym wątku nie dlatego że nabrałem wody w usta tylko dlatego że sam nic nie wiem. nie wiem co to za facet, nie wiem gdzie mieszka. broniłem perdusi bo uznałem że zbyt ostro to Pani opisała. sam nalegałem żeby perdusia podała wszystkie dane ale nie mogę nikogo do niczego zmusić. to dorosła osoba i wie co robi. atakujecie mnie i edzie mimo że jesteśmy bogu ducha winni. przecież każdy ma numer perdusi. skoro chcecie kolejny zestaw pytań to proszę:
dlaczego nie zadzwoniliście do perdusi?
dlaczego nie porozmawiała Pani, Pani Martyno z Ania jak była Pani w kawiarni?
dlaczego dalej szargacie dobre imię moje i Edzi skoro przeprosiłem za ten niekulturalny post?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']nigdy nikomu nie mówiłem że was nie lubię. nigdy nie wypowiadałem się źle na wasz temat, mówiłem co mi się nie podobało w danej sytuacji ale to chyba normalne. nie ma ludzi idealnych i każdy popełnia błędy. nie wypowiadam się na tym wątku nie dlatego że nabrałem wody w usta tylko dlatego że sam nic nie wiem. nie wiem co to za facet, nie wiem gdzie mieszka. broniłem perdusi bo uznałem że zbyt ostro to Pani opisała. sam nalegałem żeby perdusia podała wszystkie dane ale nie mogę nikogo do niczego zmusić. to dorosła osoba i wie co robi. atakujecie mnie i edzie mimo że jesteśmy bogu ducha winni. przecież każdy ma numer perdusi. skoro chcecie kolejny zestaw pytań to proszę:
dlaczego nie zadzwoniliście do perdusi?
dlaczego nie porozmawiała Pani, Pani Martyno z Ania jak była Pani w kawiarni?
dlaczego dalej szargacie dobre imię moje i Edzi skoro przeprosiłem za ten niekulturalny post?[/QUOTE]
Odpowiem na te pytania wieczorem...teraz muszę wyjść do Mamanabank,która PRZYWIOZŁA Z ADOPCJI FELIKSA...reszta po powrocie z hoteliku...a jak przebiegała wizyta na pewno napisze Mamanabank...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...