Jump to content
Dogomania

FELIKS już nie jest w hoteliku ma NARESZCIE swój dom!!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='perdusia1']Jestem, nie wiem co pisać o Feliksie to taki mały przytulak, bardzo zżywa się ze swoją rodziną i dlatego może chce jej bronić przed obcymi, których nie zna. Jest trochę wybredny jeśli chodzi o jedzenie, zresztą nie je dużo woli mało a często, woła na dwór, także nie narobi w domu. Jeśli coś mam więcej napisać proszę o pytania.[/QUOTE]
Ważne jak reaguje na dzieci, bo ludzie którzy szukają pieska mają 13 letnią córkę. Mimo wszystko to jeszcze dziecko. Poza tym w sumie nie mają żadnych wielkich oczekiwań. Piesek mieszkałby w domu, gdzie nie ma innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Na dzieci reaguje rewelacyjnie, gdy pierwszy raz spotkał moje pod szkołą od razu cieszył się i lizał je po pyszczkach. Gorzej z dorosłymi obcymi, nie lubi ich, kocha tylko swoją rodzinę i trzeba byłoby popracować nad nim w tym zakresie.[/QUOTE]

Obserwując zachowanie feliksa masz rację kocha rodzinę i jej chce bronić przed obcymi, ale wystarczy okazać mu, że się go nie boisz (to miałem na myśli, pisząc o dominacji) i juz masz go kupionego...
Na spacerach zero zainteresowania moją osobą, gdzie wcześniej jak szedłem z boku to aż kipiał żeby mnie dorwać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']Ważne jak reaguje na dzieci, bo ludzie którzy szukają pieska mają 13 letnią córkę. Mimo wszystko to jeszcze dziecko. Poza tym w sumie nie mają żadnych wielkich oczekiwań. Piesek mieszkałby w domu, gdzie nie ma innych zwierząt.[/QUOTE]
Ja mam dwoje dzieci w tym dziewczynkę 11 lat, mały lubi dzieci nie zauważyłam aby był w stosunku do nich agresywny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']Ważne jak reaguje na dzieci, bo ludzie którzy szukają pieska mają 13 letnią córkę. Mimo wszystko to jeszcze dziecko. Poza tym w sumie nie mają żadnych wielkich oczekiwań. Piesek mieszkałby w domu, gdzie nie ma innych zwierząt.[/QUOTE]
A co do innych zwierząt to jest ok. kocha wszystkie spotkane psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Może przydałaby się Feliksowi nowa sesja foto, np. u Kai, do następnej partii ogłoszeń. Dobre zdjęcia potrafią zdziałać cuda.[/QUOTE]
Zgadzam sie z tymi zdjeciami! Przepraszam, ale miałam duze kłopoty rodzinne i dlatego zniknęłam z wątku! Teraz to nadrobię.Jesli tylko rodzinka z którą mam kontakt sie zdecyduje na Feliksa, to od razu dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Amica,będę bardzo wdzięczna za szybkie podjęcie decyzji w sprawie Feliksa,jest zainteresowany inny dom...ale ten Twój wydaje się taki jak powinien być dla małego psiaka,rodzinny i nie na podwórku...musisz tylko zaznaczyć,że Feliks wymaga pracy...przeczytaj uważnie cały wątek małego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']Zgadzam sie z tymi zdjeciami! Przepraszam, ale miałam duze kłopoty rodzinne i dlatego zniknęłam z wątku! Teraz to nadrobię.Jesli tylko rodzinka z którą mam kontakt sie zdecyduje na Feliksa, to od razu dam znać.[/QUOTE]

Kaju ponawiamy prośbę, jest szansa na dobry dom :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojti']Feliks ma juz nowy dom, z tego co wiem świetnie dogaduje się ze swoim nowym właścicielem. Biega po podwórku i do domu wchodzi kiedy chce. Razem z nim jest jeszcze jedna suczka. :multi:[/QUOTE]

Cóż za niespodzianka... a od kiedy jest w nowym domu?

Link to comment
Share on other sites

To i dla mnie niespodzianka...a umowa adopcyjna podpisana?Czy pan zaprasza nas na wizytę poadopcyjną?Czy wiemy coś więcej o tym domku?Co to za miejscowość?Wszystkie psiaki adoptowane były bardzo otwarcie i nikt nie robił takich tajemnicy jak teraz...Na wątku zrobiło się tajemniczo..[B].mamy prawo wiedzieć gdzie jest Feliks,tym bardziej,ze Perdusia jest świadomą wolntariuszką...nasza rozmowa w schronisku sprowadzała się do tego,ze Perdusia ma dość Feliksa i trzeba coś z tym zrobić...[/B]pies nie był ani uczony posłuszeństwa ani nie był nagradzany(patrz wpisy wyżej,rozmowa Kajki i czarodzieja)...Perdusia miała go dość i pies nagle znika,o czym nikt nie wie...nie znamy adresu,nie ma umowa adopcyjnej...[B]CO MAMY O TYM SĄDZIĆ PERDUSIU?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perdusia1']Nie znam tego mężczyzny i nie wiem czy miałby dobrą opiekę, na razie czekamy na innych kandydatów.[/QUOTE]
[B]Perdusia napisała jak wyżej...i dałaś mu psa bez sprawdzenia?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Uczniu czarnoksiężnika, jesteśmy zaskoczone. Po pierwsze Perdusia pomaga PSOM a nie NAM. W tym pomaganiu my ją wspieraliśmy. Przy Perełce, przy Felku, chciałyśmy wspierać przy Rudziku, o Arktiku też wspomnę, bo warto, i teraz przy Feliksie. Czy ja pomogłam TOBIE przyjmując do domu Mambę, Manię, Spinkę, Klarę i inne psiaki? Zdziwiłbyś się pewnie, gdybym oczekiwała za to podziękowania np. od Ciebie.

Jeśli dom jest OK to na pewno będą jakieś zdjęcia, jest umowa, była wizyta i nie ma powodów do obaw, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Uczniu czarnoksiężnika, jesteśmy zaskoczone. Po pierwsze Perdusia pomaga PSOM a nie NAM. W tym pomaganiu my ją wspieraliśmy. Przy Perełce, przy Felku, chciałyśmy wspierać przy Rudziku, o Arktiku też wspomnę, bo warto, i teraz przy Feliksie. Czy ja pomogłam TOBIE przyjmując do domu Mambę, Manię, Spinkę, Klarę i inne psiaki? Zdziwiłbyś się pewnie, gdybym oczekiwała za to podziękowania np. od Ciebie.

Jeśli dom jest OK to na pewno będą jakieś zdjęcia, jest umowa, była wizyta i nie ma powodów do obaw, tak?[/QUOTE]
Ja nie uważam, żeby Ania (odpowiedzialna osoba) oddała psa przypadkowej osobie. Nigdy też nie padło z jej ust, że ma Feliksa dość. Znalazł sie ktos kto go zaadoptował i to chyba jest najwazniejsze. Ania nie jest osobą pozbawioną uczuć Myslę, że wszystko sie wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...