Jump to content
Dogomania

Mały Parys ma DS str 3!Las, śnieg, pusta droga, a na niej para onków już DS


enia

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']A Parysek wlasnie zgubił pierwszego zęba.
Ciekawe co mu przyniesie wróżka zebuszka :)[/QUOTE]
przyniesie to, o co mały poprosi zanim schowa zębalka pod poduszkę i uda się w kimonko:loveu:
pewnie będzie to 100 kg świńskich nóżek żeby mu kostki lepiej rosły:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rodzinka z Płocka sprawdzona. ALicjo dziękuję :)
Alicja sama ma donki i uważa że lepiej sie maja na dworze niz w domu, ale powiedziała że jśli chcę żeby Parysek mieszkał w domu to lepszego nie znajdę :).

Ja się po prostu boje że dom z ogrodem to po jakiś czasie bedzie sam ogród :(. U sasiada jeszcze nie tak dawno był nowofunland. Poki mały i młody dzieci sie z nim bawiły, dzieci podrosły straciły zainteresowanie. Pies całymi dniami pod drzwiami leżał :(.

nie lubie wydawać psów na dwór :(

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, ja co chwilę.
Powiem Wam, że jak moj brat kupował owczarkę, to założenie było takie, że od razu ma być na podwórku, że już dosyć piachu i siersci w mieszkaniu. Kupili ja latem, miala 4 m-ce. Ach, buda na zamówienie, gryzaki, miski, ble, ble, ble. . . Mieli w domu jeszcze yorka. Przyszedł wieczór, wszyscy do domu, a maja do budy. Nawet była w niej zadowolona, nie płakała, w drzwi nie drapała, niby wszystko gra. . . .ale oni co chwile podchodzili do okna, nie mogli znaleźć miejsca. Wytrzymali moze dwie godziny. . . .Maja zamieszkała w domu, a piach????? polubili.
Różnie to bywa, czasami człowiek mowi ze bedzie trzymal tylko w domu, innym razem ze na podwórku, a potem moze byc odwrotnie. Mi sie wydaje, ze jak pies jest zdrowy, nie cierpi na dworze, ma wszystko co mu potrzebne, a człowiek go kocha, to nic mu nie bedzie. Jest u mnie ONka Leda. Nie zauważyłam zeby cierpiała na podwórku. Jak były silne mrozy ja bardziej cierpiałam, że ona w budzie niz ona sama. Przeszła zima, jej nic nie ubyło, nie choruje. Polubiła swoją budę. Kojec jest otwarty, na podwórku stoi druga buda, która w nocy jest wolna, ale Leda spi w swojej.
Parys jest tak jakby specjalnej troski i ja osobiscie nie zapytałam wetki, czy on moze byc cały czas na podwórku. Jesli może i to mu nie zaszkodzi, to moze?????
Oj, ale sie rozpisałam???? jestem jakaś rozkojarzona, nie umiem sie skupić. . . .to przez Saszkę, bo ciągle nad nią wiszę. Ona ma problem ze wstawaniem, muszę jej pomagać i w ogole pilnowac. Wybaczcie za te wywody. . . .
To ja rozumiem, że mały pojedzie do Płocka, tak? Moi sąsiedzi z za płota są z Płocka/tak tylko mowie/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']No jedzie, jedzie :)
Dzis zmienia adres. Niby się ciesze, ale ;)
Słodki z niego niedźwiadek.[/QUOTE]
eee tam tak szybko? nie nacieszyłaś się niedźwiedziem wiele:eviltong::p
dzięki!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie dziwne że nie czekał . Taka pięknota.
Własnie rozmawiałam z Kasią. Sa na działce, integruje się z psiakami reszty rodziny, odpoczywa na działce.
Wieczorkiem mam iec zdjecia.
Kasia obiecała sie zalogować wiec bedą relację z pierwszej ręki.

Parysek mieszka w kamienicy w Płocku.
Rodzinka 3 oosbowa. Natalka najmłodsza w rodzinie ma 8 lat.
Parysek jak podrośnie bedzie mógł biegac nad Wisłą .

Link to comment
Share on other sites

[B]kasiaplock [/B]witamy serdecznie. Ciesze sie, że bedą wiadomości o Parysie. Jest on dla mnie bardzo ważny, ponieważ go kocham. Proszę, powiedz jak się czuje w Twoim domu, czy wszystko jest dobrze? Dziękuję, że go wzięłas. To bardzo kochany maluszek. Mam nadzieję, że szybko wydorośleje i nie narobi za wiele szkód po drodze. Jak na psa w tym wieku jest grzeczny, posłuszny, taki fajny mis. Czekamy na zdjęcia chłopaka. Nie jednej dziewczynie zawrócił tu w głowie. Dobranoc [url=http://smajliki.ru/smilie-473484327.html][img]http://s4.rimg.info/5770e87b181a78acf8195d04ad38ace9.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaplock']Witam to własnie ja miałam to szczęście i Parysek zamieszkał u mnie.Pozdrawiam wszystkich którzy znają los Parysa i mam nadzieję że bedziemy w kontakcie. Alicjo i Beatko jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!!!!![/QUOTE]

Cześć:multi::multi::multi:
głaski dla Parysiątka:loveu:
i rób duuużo zdjęć bo my to uwielbiamy;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]parys006[/IMG] PARYSEK WLASNIE WRÓCIŁ OD LEKARZA I WSZYSTKO JEST OK ZOSTAŁ ZASZCZEPIONY PRZEPUKLINKA NA ZEWNĄTRZ WYGLĄDA NA DUZĄ ALE W ŚRODKU JEST NAPRAWDĘ BARDZO MALUTKA . PARYSEK JEST SWIETNYM MISIEM I JAK NA SWÓJ WIEK BARDZO SPOKOJNY , NO ALE POWOLI SIĘ ROZKRĘCA OPSZCZEKUJE WSZYSTKIE NAPOTKANE PSY , TAKI MAŁY ZADZIORKA , JESZCZE RAZ WAM DZIEKUJEMY ŻE PARYSKA DZIEKI WAM MAMY BO NAPRAWDE JEST KOCHANY

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi'][B]kasiaplock [/B]witamy serdecznie. Ciesze sie, że bedą wiadomości o Parysie. Jest on dla mnie bardzo ważny, ponieważ go kocham. Proszę, powiedz jak się czuje w Twoim domu, czy wszystko jest dobrze? Dziękuję, że go wzięłas. To bardzo kochany maluszek. Mam nadzieję, że szybko wydorośleje i nie narobi za wiele szkód po drodze. Jak na psa w tym wieku jest grzeczny, posłuszny, taki fajny mis. Czekamy na zdjęcia chłopaka. Nie jednej dziewczynie zawrócił tu w głowie. Dobranoc [url=http://smajliki.ru/smilie-473484327.html][img]http://s4.rimg.info/5770e87b181a78acf8195d04ad38ace9.gif[/img][/url][/QUOTE]


Otóż to nie jednej :)

Cieszę się,że Parys znalazł dom. Oby wszystkie historie tak dobrze się skończyły. Ten malec to skarb :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images37.fotosik.pl/716/af5bc61019efb577med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/762/e6cc757fd2b1f29emed.jpg[/IMG]

Dostałam te zdjęcia na maila. Bardzo dziękuję. Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że on miał mieszkac w bloku. Juz całkiem źle ze mną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...