Jump to content
Dogomania

klub pudla


aneta

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Po pewnych trudnościach z kompem, zdrowiem i czasem w okresie międzyświatecznym chcę się wziąć za uzupełnianie stron Klubu - a więc drodzy pudlarze, prosze o przeglądnięcie stron i przysłanie materiałów z wystaw - wg. schematu - płeć, klasa itd. jak na stronach.
Przypominam że na rozszerzenie czeka galeria championów - ciągle niewykorzystana przez wiele pięknych psów :loveu: z naprawdę dużymi osiągnięciami :multi:.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Beta masz już pismo?

W związku z planowanym zebraniem na 1.03.2008 w Poznaniu informuję, że oprócz spraw dotyczących działalności klubu chcemy głównie podyskutować na temat nowego wzorca pudla, propozycji jego zmian itp.
Omówić między innymi ten artykuł:
[url]http://www.poodles-in-scandinavia.com/Article_Breed%20Standard_SPM.pdf[/url]

Serdecznie zapraszam i mobilizuję:mad: wszystkich pudlarzy do przybycia i wzięcia udziału w dyskusji, miłym pudlowym spotkaniu itp, itd.
Na pewno będzie ciekawie.

Ze swojej strony postaram się o przetłumaczenie tego artykułu dla chętnych jeszcze przed zebraniem. Informacje na PW

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,
na jaki adres wysłać ksera do rankingu?
[COLOR=Black][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Maria Bednarkiewicz
ul. Średzka 46
62-020 Poznañ
tak jest podane na stronie klubu, ale z tego co pamiętam to Pani Maria nie mieszka w Poznaniu.,

pzdr
beta
[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tajfun moze i jest, ale zebranie sie odbylo.
Przyjechalo 22 osoby uprawnione do glosowania.
Prezesem Klubu Pudla zostala Beata Matlawska
Prezes do spraw organizacyjnych Iwona Guz
Prezes do spraw hodowlanych Jakub Kruczek
Sekretarz Marzena Brzeska-Jasiuk
Skarbnik Irena kempinska
Członkowie:
Joanna Głogowska
Danuta Marciniak
Małgorzata Kwapisz
Reserwowy członek Danuta Szwedowska
Komisja rewizyjna:
Bednarkiewicz Maria
Krystyna Nowak
Magda Urban

Wystawa klubu odbedzie sie w jak co roku Ostrowie, sedzia jest ustalany.
Na zebraniu omowiony zostal nowy wzorzec pudla, generalnie wszyscy zebrani byli za uproszczeniem wzorca i takie tez pismo zostanie wyslane do Stephena Wheelera. Wiecej szczegolow wkrotce.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='aneta']Gratuluje wybranym i cieszę sie że tym razem zebranie było owocne :)[/quote]
Cóż więcej - dubel.
Kamień spadł mi z serca! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Gośka']:evil::evilgrin: bedziesz sie smazyc bedziesz:megagrin:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć (łopatologicznie) gdzie iść, albo gdzie coś wysłać żeby zdobyć?potwierdzić? czempionat?
Wiem tylko że jakiśwniosek skądś (skąd) muszę ściągnąć, wypełnić go (elektronicznie czy ręcznie?) coś tam załączyć (kopię rodowodu? kopie kart ocen z wystaw? czy oryginały tych ocen?) gdzieś to wysłać? poleconym? cośgdzieś wpłacić???

plisss:oops: nie wiem jak sięza to zabrać:roll:

a propos
Przyszedł mi polecony, stoję na poczcie godzinę!!! wściekła co też mi przyszło. Ja odbieram list... a tam moja karta ocen z Kalisza:-o "skąd na Boga przecież mam ją w domu", sprawdzam "teczkę z Kalisza" a tam pusto:evil_lol: dopiero sobie przypomniałam że kartę ocen zostawiałam przed wejściem i oceną na ringu "honorowym" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hi hi hi, a to mam pamięć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...