Jump to content
Dogomania

Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie nakręcajmy sie:-)
Kika została wysterylizowana,zdjęto jej szwy, schronisko naciska na okreslenie sie kiedy ją zabierzemy - konkretnie kiedy, my tego nie wiemy bo dt czeka juz miesiac a transportu brak...tymczasem schronisko ma chętnych na sunie, na ds.... w związku z tym ,że sunia jest wyciachana i jest na miejscu dom chętny na nią (a my i tak nie mamy transportu do dt) to logiczne chyba, że napisałam im by wydali suke skoro maja dobry dom stały dla niej na miejscu:-) mam nadzieje ze sie ze mna zgadzacie hihihi a jak nie to i tak przepadło bo sunia była zarezerwowana dla mnie przez Żunie i własnie napisałam jej by wydali sunie skoro jest juz wygojona, gotowa do adopcji i jest na miejscu dobry domek stały dla niej:-)
zobaczymy co mi Żunia odpisze, dam znac:-) ale mysle ze jesli jest na miejscu chetny ds to nie ma sensu ciagnac suki iles tam kilometrow do dt

Link to comment
Share on other sites

Żunia pisała mi, że ona nie zna tych ludzi, kierownik do niej dzwonił że jest taka sytuacja i co robić, a w związku z tym , że Żunia rezerwowała sunie dla mnie to napisała do mnie co robić hihi no a co ja jej odpisałam to już wiecie:-)
poczekamy cierpliwie co Żunia odpisze, ale tak jak juz pisałam mysle ze jesli jest ds na miejscu a sunia jest wyciachana (wiec odpada opcja ludzi ktorzy beda chcieli miec sliczne szczeniaczki) too niech idzie:-) jakby tfu tfu tfu fu wróciła z jakis tam przyczyn to będziemy wtedy kombinowac:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']Żunia pisała mi, że ona nie zna tych ludzi, kierownik do niej dzwonił że jest taka sytuacja i co robić, a w związku z tym , że Żunia rezerwowała sunie dla mnie to napisała do mnie co robić hihi no a co ja jej odpisałam to już wiecie:-)
poczekamy cierpliwie co Żunia odpisze, ale tak jak juz pisałam mysle ze jesli jest ds na miejscu a sunia jest wyciachana (wiec odpada opcja ludzi ktorzy beda chcieli miec sliczne szczeniaczki) too niech idzie:-) jakby tfu tfu tfu fu wróciła z jakis tam przyczyn to będziemy wtedy kombinowac:-)[/QUOTE]

Żuni tu nie ma na wątku ?
Bo tak - jeśliby sunia im się znudziła, to nie ma gwarancji, że oddadzą do schroniska, a nie np. wyrzucą, wywalą do lasu/na wieś/w pole itp., nie dałby się wymienić ich z Żunią nr telefonów jakby przysłowiowe "co" ? Wtedy możnaby kombinowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']wiecie co ja ju nic nie wiem
jeszcze raz przejrzałam wszystkie pw, żeby sprawdzic czy czegos nie przeoczyłamm nie przeoczyłam...dzis dostalam pw, nie ma ds, były nawet dwa ale wziely inne psy...Kike mozna zabierac, tylko teraz czym...[/QUOTE]
Ja też już nic z tego nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

ok troche pozdzwoniłam, popisałam i sprawy wyglądaja tak
w tą sobotę - maksymalnie niedzielę zabiorę osobiście Kikę ze schroniska i pojedzie w niedziele z moją koleżanką (ktora przyjedzie z biłgoraja do zamoscia specjalnie) do dt u Argat pod Mielec. Transport jest za zwrot kosztów paliwa więc prosimy o nawet najdrobniesze wpłaty.
Do Argat napisałam, do Żuni napisałam, transport z koleżanką wstępnie uzgodniony.
Zatem w niedziele będzie transport biłgoraj-zamość-mielec-biłgoraj...jakby cos potrzebowało na tej trasie przewozu to prosze o pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...