Jump to content
Dogomania

VI KWPR Będzin 24.07.2011


Marchewkowy

Recommended Posts

Embie jak chcesz pocwiczyc ze swoim psiakiem, to zapraszam do Czestochowy ;) chetnie pomozemy.

My mamy nowy nabytek z Rosji, na razie idzie jak burza ;) ale zeby pies sie ladnie prezentowal, ladnie wystawial, potrzebny jest trening, trening i jeszcze raz trening.

Bedziesz sama w klasie, na pewno cos ugrasz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Częstochowa za daleko, nikt mnie tam nie zawiezie. Może jakieś spotkania na wystawach, będę mogła liczyć na jakieś wskazówki? ;) Myślę że idzie nam dobrze, tylko nie potrafi się skupić na dłużej na mnie, ale ciągle ćwiczymy i wychodzi lepiej ;)

Celin będzie w otwartej a Jazz to jeszcze szczeniak, dobrze zgaduję? My w pośredniej, chciałabym żeby coś nam się też poszczęściło ;)

Link to comment
Share on other sites

Celin bedzie w championach, a Jazz w juniorach. Do tej grupy dojdzie jeszcze prawdopodobnie Holly w szczeniakach od Ewy.

Jak najbardziej mozemy dac Ci jakies wskazowki. Zalezy nam na tym, aby Bedlingtonow bylo jak najwiecej ;))

na Slasku masz duzo wystaw, od Czestochowy po Raciborz :)

Link to comment
Share on other sites

Szukam dobrej Duszyczki która jedzie z Krakowa na Wystawę do Będzina ! i chciałaby Pomóc w transporcie mikro chihuahuy zabranej z pseudo.Na Sunieczkę czeka fajny dom w Bytomiu. Malizna jest zdrowa ma wszystkie szczepienia ! przebywa w DT ,odebrałabym ja w Będzinie przed wystawa albo na ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka85']My tez mamy potwierdzenie;)
A czy ktos sie orientuje jakim autobusem dojade z katowic! na ten stadion w Bedzinie Bo to bedzie mój pierwszy raz w Bedzinie:oops:[/QUOTE]
autobus 807 zatrzymuje się przy stadionie, zresztą pewnie będzie jeszcze kilka innych autobusów. Sprawdź rozkład jazdy, przystanek - Będzin Stadion. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Szukam dobrej Duszyczki która jedzie z Krakowa na Wystawę do Będzina ! i chciałaby Pomóc w transporcie mikro chihuahuy zabranej z pseudo.Na Sunieczkę czeka fajny dom w Bytomiu. Malizna jest zdrowa ma wszystkie szczepienia ! przebywa w DT ,odebrałabym ja w Będzinie przed wystawa albo na ;)[/QUOTE]
zapytam kolezanki ktora jedzie do Bedzina towarzysko wiec moze akurat by wziela? ale nie obiecuje :)

juz zapytałem -mówi ze nie ma problemu :) moze zabrac Ci sunie :) pozostaje kwestia kontaktu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka85']A ja mam pytanko zeby przejsc do dalszej konkurencji to mój psiór musi zajac pierwsza lokate z ocena wybitne obiecujaca???? Bo jesli zajoł by pierwsza lokate z ocena obiecujaca to juz nici sa z wystawy tak i do domu:( Tak pytam bo to moja pierwsza wystawa[/QUOTE]

Tak, musi być ocena wybitnie obiecująca i tytuł Najlepsze Baby w Rasie ( bo sama lokata I, niekonieczne da nominację na finały ). Z tego co widzę na planie sędziowania, to w akitach amerykańskich jest Twoja suczka w baby i piesek w baby. Każde z was może dostać ocenę wo i I lokatę ( każdy w swojej płci ;) ). Potem nastąpi porównanie o tytuł Najlepszego Baby w Rasie :) Będzie dobrze, zobaczysz. Moją pierwszą wystawą też był Będzin dwa lata temu ;) Będę mocno trzymała za Was kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']zapytam kolezanki ktora jedzie do Bedzina towarzysko wiec moze akurat by wziela? ale nie obiecuje :)

juz zapytałem -mówi ze nie ma problemu :) moze zabrac Ci sunie :) pozostaje kwestia kontaktu[/QUOTE]


super!! podaj nr tel zadzwonię !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Tak, musi być ocena wybitnie obiecująca i tytuł Najlepsze Baby w Rasie ( bo sama lokata I, niekonieczne da nominację na finały ). Z tego co widzę na planie sędziowania, to w akitach amerykańskich jest Twoja suczka w baby i piesek w baby. Każde z was może dostać ocenę wo i I lokatę ( każdy w swojej płci ;) ). Potem nastąpi porównanie o tytuł Najlepszego Baby w Rasie :) Będzie dobrze, zobaczysz. Moją pierwszą wystawą też był Będzin dwa lata temu ;) Będę mocno trzymała za Was kciuki :)[/QUOTE]




Aha to dobrze zrozumiałam zeby przejsc dalej musi byc lokata I i ocena WO i do tego najlepsze baby w rasie jesli tego nie bedzie to klapa tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka85']Aha to dobrze zrozumiałam zeby przejsc dalej musi byc lokata I i ocena WO i do tego najlepsze baby w rasie jesli tego nie bedzie to klapa tak?[/QUOTE]

Właśnie tak :) Ale żadnej klapy nie będzie. Nawet jeśli sunia dostanie ocenę ''tylko'' obiecującą, to nie będzie to koniec świata i nie znaczy, że w przyszłości dziewczyna nie będzie podbijała ringów :) Baldur był dotąd na 7 wystawach, z czego 6 razy miał ocenę wo i był Najlepszym Baby/Szczenięciem w Rasie,dodatkowo w finałach aż 5 razy stawał na pudle :) A mimo to raz jeden zdarzyło mu się dostać ocenę obiecującą. Teoretycznie to śmieszne ale praktycznie tak bywa ;) Nie można się przejmować zbyt mocno, na każdej wystawie może być inaczej, a najważniejsze żeby, to była dobra zabawa dla Ciebie i psa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...