Jump to content
Dogomania

Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem


Kasie

Recommended Posts

[quote name='mar.gajko']
Kasie, czy on waży aż 80 kg.? Bo ja mam Frontline w pipecie na 40-60 kg i mogłabym mu dać, ale jak on waży ponad 60 kg. to szkoda pipety, bo nie zadziała,a to dosyć drogie.[/quote]

moje doświadczenia z frontline na 40-60 kg i moją Drachmą (ok. 60 kg) mówią: nie wystarcza jeden na takiego psa.
Weci mi nie dowierzają, gdy im to mówię i pokazują mi, że to największe opakowanie, jakie może być.
A jak po zaaplikowaniu takiego maxa nadal zobaczy się kleszcze ( o pchłach nie wspominając) na psie -to dopiero jest frustracja - i poczucie ruiny finansowej.

zdecydowanie doradzam - zaaplikujcie mu większy i mniejszy, zwlaszcza, że po nim maszeruje małe co nieco w hurtowych ilościach...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewa R, (30zł) dziękujemy za wpłatę. Twoja na dobry początek :loveu:

Byłam umówiona z panem na dzisiaj. Ale wczoraj rano telefonowała jego żona, ze nie mogą w środę i czy można przyjechać albo we wtorek (wczoraj) albo w czwartek. Umówiłam sie z nimi na sobote po poludniu bo za sugestia Agnieszki zdecydowałam, ze najpierw ja pojadę do nich i zobaczę na miejscu warunki (kojec, podwórko, drugiego psa itd). A w sobote ma przyjechac cała rodzina do hotelu zeby się zapoznać z Kaziem.
Dzis kupuję Frontline i na odrobaczenie i jadę do niego. Po południu.

Link to comment
Share on other sites

Ano! Wczoraj chciałam króliczka wziąć na spacerek, p. Tomek na moje oświadczenie, poszedł do pawilonu, wziął gar (z 10 l) ryżu z mięchem i powiedział: Jak to zje, to przytyje i niech dopiero bierze! Ach , ta subletność. To żarciki, słonko kochane jest. Faktycznie podkarmiam go ile razy przechodzę, to krakersik psi, to chrupeczka, do miseczka (hi), no i tak jak już przechodziłam 10 raz z miską dla innego psiaka i to maleństwo rozpędziło się, hop, hop, na budę hop i jakby dachu nad budą nie było to pieszczoszek do cioci sam by chyba przybiegł i dał buzi za następną michę. Już go lubię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Acha, i on reaguje na imię Ares.[/quote]


Kaziu nie rób nam tego :eviltong: jaki Ares

no dobra już dobra :sadCyber: niech będzie .....

Ares ale tyś sie rozbrykany zrobił ;) ale zważywszy na okolicznosci to ruszaj sie chłopak ile wlezie :multi:
już cie nie zamkną w takim boksie jak kiedys :-(

Link to comment
Share on other sites

kiwi, pospiesz sie z tymi zdjęciami...
Kazek vel. Ares jest rewelacyjny. Najpierw troszkę sie poczeslaiśmy przez kraty, później poszliśmy na spacer. Taki najprawdziwszy. Kawałek drogą, później na łąkę, były krzaki do obsikiwania :cool1: Ciągnie sie na smyczy ale mozna sobie poradzić. Chyba nie przepada za innymi psami ale wolałam nie sprawdzac jak bardzo...
Później z mar.gajko zaaplikowałyśmy Frontline. I zostawiłam kolege wkojcu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie'][B]kiwi[/B], no ile mozna jesc to sniadanie...:mad:[/quote]

Kasia :-o - przecież Ty go widziałaś na własne oczy :-o - zapomniałaś od wczoraj, jak on wygląda? :shake:

...no rozumiem - że ja czekam, aż kiwi zje to rozpoczęte wczoraj wieczorem śniadanie :p - ale Ty?

...mało Ci na żywca kaukazów i im podobnych?...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

voila!
patrzcie jaki olbrzym :)
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy15/1210/223917/previews/5650566_demon_062.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy15/1210/223917/previews/5650565_demon_066.jpg[/IMG]

misio :loveu:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy15/1210/223917/previews/5650564_demon_063.jpg[/IMG]

drap za uszkiem, draaap...
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy15/1210/223917/previews/5650563_demon_064.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...