Jump to content
Dogomania

Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem


Kasie

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]mirka-ela[/B], nie kontaktowałam sie z wetem.
Czy Ty mogłabys to zrobić?
Środa jest nadal aktualna ale zależy wszystko od Agnieszki P, czy jej cos nie wypadnie.

A wczoraj miałam telefon z zapytaniem o niego. 40 km od Krakowa, na wsi. Pies byłby w dzień w kojcu (podobno duzy) a wieczorem byłby wypuszczany na teren wokół domu i gospodarstwa. Pan ma suczke kaukaza więc trzeba by zapewnić kastracje psiura. Bo pan nie chce mieć szczeniaków. CZłowiek niby ok, powiedział, że bardzo chętnie pokaże w jakich warunkach będzie pies, że przedstawi jakie szczepienia miała jego suczka, bo wie że na wszi różnie bywa itd. Tylko przy rozmowie z nim nie miałam tego uczuci, że to strzał w dziesiątkę. Jestem z nim umówiona na telefon we czwartek... Nic nie umię więcej powiedzieć.

DZiękuje wszystkim za deklarację wpłaty na hotel. ;) Jak już pies będzie w Krakowie to bedę pisała co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Miałam kolejny bardzo konkretny tel od pana z Milanówka. Ma dom na działce który przerabia na całoroczny, właśnie przeszedł na emeryturę i potrzebuje dużego psa. I wypatrzyła właśnie tego na stronie adopcyjnej. Dałam mu tel do Mirki bo ona zna psa osobiście. Może znajdzie sie domek przed hotelem?

Kciuki potrzebne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']Miałam kolejny bardzo konkretny tel od pana z Milanówka. Ma dom na działce który przerabia na całoroczny, właśnie przeszedł na emeryturę i potrzebuje dużego psa. I wypatrzyła właśnie tego na stronie adopcyjnej. Dałam mu tel do Mirki bo ona zna psa osobiście. Może znajdzie sie domek przed hotelem?

[B]Kciuki potrzebne![/quote][/B]


obecne i zacisniete ;)


:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[B]mirka-ela[/B], czy ten pan telefonował w końcu do Ciebie? Wczoraj wysłałam Ci sms. Mam nadzieję, że mam Twój dobry numer...:razz:

Niestety, jutro nie pojedziemy, Agnieszka się rozchorowała. Wczoraj zadzwoniła do mnie, ze najwcześniej w weekend.
Co powiedziec wetowi... Nie wiem, czy ten facet przyjedzie po niego, warto byłoby się z nim skontaktować. Jeśli do Ciebie nie zadzwoni Mirko dzisiaj to daj mi jakoś znać to ja do niego zadzwonie.
Jeśli nie weźmie go, to chipujemy go , szczepimy na wściekliznę i jedzie do Krakowa (w sobotę lub niedzielę, nie wiem, kiedy Agnieszka będzie mogła).

Czy można też na choroby zakaźne, bo zrozumiałam że jest szczepionka wszystko w jednym (?) tylko czy ona jest bezpieczna?
Może najpierw na wściekliznę, a za kilka dni na zakaźne.

Link to comment
Share on other sites

Mirka rozmawiała z panem z Milanówka. Ale jej zaufania nie wzbudził.
Szukamy dalej.
Nie wiem dokładnie kiedy po niego pojedziemy, nie bedzie to dzisiaj...
Myslę, ze w weekend.
Jeszcze jest jedna osoba nim zainteresowana.
Ale dzieki Waszym deklaracjom wpłat na hotel, myślę, że możemy dokładnie prześwietlać domy ;)
Żeby 80 kg potwór miał porzadne podwórko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']Nie, nie sa wypuszczane :shake:
[B]Po prostu siedzi i śpi na około 2 m2 i tam sie załatwia. [/B]
I nic wiecej nie wiem. Moze Mirka jak bedzie miała chwilę to cos napisze?[/quote]

jak sie cos takiego czyta to az człowiekowi się ciepło robi :mad:

tak niby ma wygladać schronienie dla zwierząt :shake: ?????????

dobrze Dziewczyny że jestescie i czuwacie :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nie dawał sobie zalozyc obroży przez kraty (po wypuszczeniu z ciasnego boksu do takiego troche wiekszego zrobił sie bardzo pobudzony), nie umiał utrzymac głowy w jednym miejscu. Pojechlismy wiec do byłego własciciela zeby nam pomogl go "okiełznac". Przy zonie facet wydawał sie nieporuszony ale jak zobaczył psa, wział go na smycz i potem jak patrzył jak odjeżdza do Krakowa wydawał sie zmartwiony, powtarzał ze to żona chciała go wydac, ze dla niego moglby zostac i chyba go ruszyło sumienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...