Jump to content
Dogomania

Reakcja...


mieczyk

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam my naprawdę nie wiemy jak umieszcza się tu zdjęcia może napiszecie nam o tym krok po kroku.Sobol ty jesles z Gdyni często tam btwamy ponieważ bardzo lubimy nasz ojczysty bałtyk. Wracałam kiedyś ( dwa lata temy połowa czerwca 2002) busikiem z Juraty i w bliskiej odległości od dworca PKP Gdynia chodnikiem szedł ładny DA wraz z Państwem i dzieckiem w wózku może to ty tak mi się jakoś skojarzyło.A może ktoś z twoich znajomych. :o A z tymi wystwawami to różnie jest mamy już pary sędziów którzy wiedzą jak dobry DA powinien wyglądać ale czasem to zupełna hała!. :evil: Nasz ARES kilka razy dostał ZW Mł ale często tylko ocena bdb-dlatego go już nie pokazujemy. Jestem trochę tym faktem rozgoryczona ale nadal ARES czeka na partnerki do krycia. Nasz białas ma doskonałe pochodzenie tj. KARETA DIANA RAAB(mama),TEHUELCHEINCA(tata),ESTUQUE Santa Isabel (dziadek),TINTINA Von Knausserwald(babcia) i inne świetności.Ares ma przepiękną głowę,super przód ,ale nieco stomo ustawione tylne kończyny. Jeśli macie przyszłą żonę dla Aresa zapraszam do współpracy. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...