Jump to content
Dogomania

Basenji - z Klanu... :)


Tascha

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Kozy - obowiązkowo:)
Ale u Taschy, to cały dom i menażeria na jej głowie, więc pewnie z czasem krucho...

Pzdr.[URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/QUOTE]
Teraz jak jest pogoda to fakt bo jest i roboty wiecej. Ja też juz sie biorę za moj wiejski sajgon jak jestem w domu i schodzi mi po pol dnia.Konie narobily sajgonu a zwierzyna lesna zdemolowala plot i bylo troche zamieszania

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Wakacje,lato - i po lecie , i po wakacjach... pogoda sie psuje a więc i czasu dla komputerka pojawia sie coraz więcej ;)
Zagoscimy wiec pewnie znowu w galerii/ach po dłuzszej ciszy i wirtualnej nieobecnosci :)
Witamy sie po przerwie :multi:

A u nas najnowsze info - Lisa i Kiwi spodziewaja się potomstwa :loveu::loveu::loveu:
Lisa z Timusiem, a Kiwi z Blusiem czyli Dorianem (ale sie zrymowało) :loveu::loveu::loveu:
Maluchy urodza sie w drugiej połowie października. Od Lisy i Timka juz wiem,ze maluchy sa fajne,natomaist baaardzo ciekawa jestem co urodzi sie po parze pręgusków no i jak wyjdzie barwami- Kiwi jest tez po obu pregowanych rodzicach,więc mam nadzieje,ze będzie ciekawie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Wakacje,lato - i po lecie , i po wakacjach... pogoda sie psuje a więc i czasu dla komputerka pojawia sie coraz więcej ;)
Zagoscimy wiec pewnie znowu w galerii/ach po dłuzszej ciszy i wirtualnej nieobecnosci :)
Witamy sie po przerwie :multi:
A u nas najnowsze info - Lisa i Kiwi spodziewaja się potomstwa :loveu::loveu::loveu:
Lisa z Timusiem, a Kiwi z Blusiem czyli Dorianem (ale sie zrymowało) :loveu::loveu::loveu:
Maluchy urodza sie w drugiej połowie października. Od Lisy i Timka juz wiem,ze maluchy sa fajne,natomaist baaardzo ciekawa jestem co urodzi sie po parze pręgusków no i jak wyjdzie barwami- Kiwi jest tez po obu pregowanych rodzicach,więc mam nadzieje,ze będzie ciekawie :cool1:[/QUOTE]
Hohoho, to znowu bedzie wysyp basków-bobasków:)
Trzymamy kciuki za mamusie i przyszłe maleństwa:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A no bedzie :) u nas nieco wczesniej niz było w planach-ale w sierpniu wszystkie panny (łacznie z kozimi) mi zwariowały i zaczeły hurtowo cieczki hi,hi,hi.
Do tego- żeby było bardziej tajemniczo,dziwnie i mistycznie- wszystko zaczęło sie podczas sierpniowej pełni księzyca (autentycznie):ghost_2::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jak "we wtorek"...? a teraz nie?
a wiecie,ze cos w tym moze i jest- kozły znowu staruja do panien (na wszelki wypadek,bo zdaje sie wszystkie rogate "zapylone"), a psy "piłuja" pyski wieczorami na ganku (chyba do tego ksiąężyca bo do czego...

U mnie Lisa,Kiwi i Belka(Latreal,pinczerka) statecznie wyleguja sie w dzień na słoneczku a wieczorem na kanapach z dostojnymi minami przyszłych mamusiek hi,hi chociaz do porodów jeszcze miesiąc :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Jak "we wtorek"...? a teraz nie?
a wiecie,ze cos w tym moze i jest- kozły znowu staruja do panien (na wszelki wypadek,bo zdaje sie wszystkie rogate "zapylone"), a psy "piłuja" pyski wieczorami na ganku (chyba do tego ksiąężyca bo do czego...

U mnie Lisa,Kiwi i Belka(Latreal,pinczerka) statecznie wyleguja sie w dzień na słoneczku a wieczorem na kanapach z dostojnymi minami przyszłych mamusiek hi,hi chociaz do porodów jeszcze miesiąc :D[/QUOTE]



Bo bo niech wszyscy wiedzą,że zaciążone :).

Link to comment
Share on other sites

Witamy, witamy :)

I u mnie było hurtem...chyba tak najlepiej-przynajmniej jak troche bandy jest. W jednym czasie sikanie samców na wszystko co sie da,w jednym czasie wariactwo z wychodzeniem na zmiany na siku, w jednym czasie niedospane noce przyy szczenikach itd itp ;)


zmieniajac temat- ma ktos DOBRY spośob na krety????:zly7:
bo mój trawnik,tak pieczołowicie koszony i mieciutki jak dywanik,zamienia sie w pole wulkanów,niektóre siegaja do kolan............:crazyeye: jakies krecie mutanty czy co...
mam te elektroniczne piszczadła,co to sie wtyka w dziure i niby odstrasza toto dzwiekiem,ale u mnie chyba głuche te krety bo jakos sie nie za bardzo tym przejmują:mad:

Link to comment
Share on other sites

Eee tam... piszczadła mam dwa- jedno na baterie i jedno solarne. Na poczatku faktycznie krety sie przeniosły poza zasieg,ale juz sie przyzwyczaiły widocznie bo ryją sobie w najlepsze koło samych piszczadeł:mad::mad::mad:
ja sie tak nie bawię...:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

No podobno costam można wrzucać czy wlewać-ale psy...pierwsze sie do tego dokopia...wiec ta wersja odpada :(
Buszki- a ile tych piszczadeł maja sąsiedzi? na ile działki?
jeszcze sie tak zastanawiam nad wiatraczkami. Takimi zwyczajnymi,kolorowymi,dla dzieci-co to na odpustach można kupić. One przeciez tez wydaja różne dźwięki-możne dla kretów wystarczające.Jakby tak w każda dziurę wetknąć...a jak kret wylezie na wierzch to się przestraszy he,he (tzn mam taka nadzieje)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...