Jump to content
Dogomania

Basenji - z Klanu... :)


Tascha

Recommended Posts

[quote name='Tascha']Najwyżej po zwykłej ,trawiastej łąkowej- tylko tam nic nie jeździ i bezpiecznie-ale rowerem kto nadąży po wertepach :D:D:D
te czorty afrykańskie sa takie szybkie...jak sarny wyskocza im jakieś 50 metrów przed, to je doganiają i pędza razem z nimi...
[B]Asiaczki, zielona[/B]- ja myślałam o puszczeniu basków na zwykłej drodze trawiastej za "zwierzem"( znaczy się za reklamówką czy fragmentem kozy na przykład,uwiązanym do maszyny).
Ale tor w stylu toru wyścigów konnych byłby suuuuper ;)[/QUOTE]
To jakby się ktos podjął tym rowerem po wertepach koniecznie filmujcie wstawimy na Youtube:evil_lol:A swoją drogą wpadł mi takowy pomysł jak w odkurzaczu kabel wciąga.Może coś takiego? Ten kabel znika błyskawicznie -moje często poluja po odkurzaniu i jakby to było takie cos podobnego do wciągania to by można było rozciągnąć po łące jakąś linę czy kabel z przymocowaną reklamówką itp i spróbować.Nie wiem czy mnie wyobraźnia nie poniosła ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tascha']Najwyżej po zwykłej ,trawiastej łąkowej- tylko tam nic nie jeździ i bezpiecznie-ale rowerem kto nadąży po wertepach :D:D:D
te czorty afrykańskie sa takie szybkie...jak sarny wyskocza im jakieś 50 metrów przed, to je doganiają i pędza razem z nimi...
[B]Asiaczki, zielona[/B]- ja myślałam o puszczeniu basków na zwykłej drodze trawiastej za "zwierzem"( znaczy się za reklamówką czy fragmentem kozy na przykład,uwiązanym do maszyny).
Ale tor w stylu toru wyścigów konnych byłby suuuuper ;)[/QUOTE]
Mnie tam rybka, co to byłby za tor. Taki czy siaki. Ważne, że baski by sobie pobiegały za czymś;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']To jakby się ktos podjął tym rowerem po wertepach koniecznie filmujcie wstawimy na Youtube:evil_lol:[/QUOTE]
hi,hi,hiii -chyba by trze a długo takiego wariata szukac coby sie zgodził -nie dosyc ,że trzeba szybko pedałowac, to jeszcze wyrżnąc paszczą w ww wertepy mozna :evil_lol:
[quote name='lourdnes']A swoją drogą wpadł mi takowy pomysł jak w odkurzaczu kabel wciąga.Może coś takiego? Ten kabel znika błyskawicznie -moje często poluja po odkurzaniu i jakby to było takie cos podobnego do wciągania to by można było rozciągnąć po łące jakąś linę czy kabel z przymocowaną reklamówką itp i spróbować.Nie wiem czy mnie wyobraźnia nie poniosła ;)[/QUOTE]
no-mozna by- są takie wciagarki samochodwe,ale wolno ciagną,a odkurzacza to raczej hi,hi nie wytargam na łaki-cięzko by było go podłaczyc do gniazdka bo to jakieś +/- 5 km od chałupy jest:D:D:D
i dalej stoimy w martwym punkcie.........buuu...

Link to comment
Share on other sites

Aaa - i wiecie, jeszcze to musi byc tak skonstruowane, ze jak którys pies dogoni to cos na końcu liny ,i złapie w paszczę, to zeby sie to odczepiło szybko i łatwo, coby baskowi szczeki nie wyrwało jak tak z rozpedu złapie...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']hi,hi,hiii -chyba by trze a długo takiego wariata szukac coby sie zgodził -nie dosyc ,że trzeba szybko pedałowac, to jeszcze wyrżnąc paszczą w ww wertepy mozna :evil_lol:

no-mozna by- są takie wciagarki samochodwe,ale wolno ciagną,a odkurzacza to raczej hi,hi nie wytargam na łaki-cięzko by było go podłaczyc do gniazdka bo to jakieś +/- 5 km od chałupy jest:D:D:D
i dalej stoimy w martwym punkcie.........buuu...[/QUOTE]
Trzeba wszystkich zkrzyknąć i każdy przyjeżdża z przedłużaczem a z odkurzaczowym telekonferencja jak basek złapie to odkurzaczowy gasi sprzęt ;):eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Matko- to taka miejscowośc istnieje naprawdę???
[B]Asiaczku[/B]- moze faktycznie trzeba by sie nam skrzyknąc i tłumnie nagabywac o coursingi dla basków...tylko kogo trzeba by nagabywac hmmm...w Czechach biegaja i baski i oststanio widziałam pinczery mini- licencję normalnie robią..tylko u nas w Pl jakos nic sie nie organizuje bo pewnie sie nic nie opłaca :(

Link to comment
Share on other sites

Miejscowość taka istnieje jak najbardziej :) A leży niedaleko Chojnic. Zawody są organizowane najczęściej w okolicach wystawy chojnickiej. Parę lat temu były przy okazji wystawy w Chojnicach i tam właśnie widziałam te zawody. Niestety następnego roku przenieśli je już do Sfornychgaci i teraz tam co roku są organizowane. Myślę, że robi to oddział chojnicki, ale pewności nie mam. Może pojechałabym tam w tym roku, to się zorientuję.

Link to comment
Share on other sites

U Czechów wsio jest na ichniej stronie Basenji Klub Bohemia-zreszta u nich wszystko jest na owej stronie...mioty,zapowiedzi,hodowle,badania,importy,eksporty,reproduktory,suki,kolorami ułożone albo inaczej...


ps grunt to błyskotliwośc i inteligencja hi,hi- [B]MMM[/B], mój odkurzacz jakos tez..tylko jakos wczesniej na te drobnostke nie zwróciłam uwagi,wiosenne zaćmienie umysłu :lol:
juto jak nie zapomnę /zacmienie dopada w róznych dniach i porach :lol: / to poszperam w rupieciarni mojego chłopa,jak znam zycie to pewnie nie wywalił całkiem starego odkurzacza ,który w zeszłym roku niespodziewanie "zionął ogniem" :evil_lol: moze jakos wymontuję to co kabel wciaga, to mechanizm rozszyfruję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']gosiaja + jamnicze - macie bojowe zadanie: ustalić, gdzie i czy O/chojnice robia te coursingi. Jeśli tak, to co moga powiedzieć na temat coursingów basków:evil_lol:...

Pzdr.[/QUOTE]
o-własnie, na temat coursingów basków tudziez innych ras /oprócz chartów/ ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanacek']U nas w Czesku tiez sa treningy coursingowe i zavody charcie w Kolin * Mladá Boleslav* to i s baskami -tiez treningy![/QUOTE]
a czy moga startowac basenji z zagranicy/z POlski na przykład/? ile kosztuje udział w zawodach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...