Jump to content
Dogomania

Hektorek :)


Roxana

Recommended Posts

Hektorek- czarny, podpalany, krótkowłosy jamniczek, który 31 sierpnia skończy 2 latka :) Mam go od kiedy skończył 6 tygodni, choć trafił pod mój dach to dalej mieszka blisko swojej mamy, jego mama mieszka na tym samym podwórku co my. To, że jest cudowny to w sumie chyba pisać nie muszę, bo każdy kto ma jamniczka, doskonale wie, jakie to są kochane łobuziaki ;) Jako szczeniak notorycznie przegryzał mi kabelki od myszek komputerowych i w sumie więcej szkód nie poczynił. Kochany z niego chłopak- taki przytulaśny, całuśny i słodziutki.

Ps. posiadam jeszcze trzy inne psiaki w domku oraz hoduję koszatniczki.
Pozdrawiam serdecznie :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotki Hektorka :)
[img]http://img80.imageshack.us/img80/7500/hektorxf9.jpg[/img]
[url]http://img237.imageshack.us/img237/7884/hekunciovo3.jpg[/url]
[url]http://img176.imageshack.us/img176/1708/ma322yheku3472pn6.jpg[/url]
[url]http://img80.imageshack.us/img80/7100/nietoperzps8.jpg[/url]
:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

O !!! Mój Hektorciu już jest !!!
Dziękuję Ci bardzo Viz za wstawienie fotek :)
Tak więc oto mój Hektorek w pełnej krasie- to zdjęcie na którym ma czerwoną apaszkę jest najnowsze- robione teraz w sierpniu.
Hektorek jest też zwany Synkiem (mam dwie córki i jakiś taki niedobór syna zostawił piętno na mnie), jak się zawoła- Synek !!! to Hektor leci jak szalony, reaguje całkiem tak samo jak na swoje imionko :)
Cóż mogę o nim napisac- jest przecudownym małym smykiem, który ciągle nas rozbawia. Znakomity łowczy much- upoluje każdą, jaka ma czelność wleciec do naszego domu. Mamy w domu jeszcze gryzonie- koszatniczki- Hektor jest nimi zachwycony, potrafi usiąść przed klatką i obserwowac je, albo podyskutować z nimi. Kiedy podchodzi bardzo blisko do klatki to one wydają z siebie przeróżne ostrzegawcze wdzięki a on razem z nimi- ubawiają nas tym wręcz do łez. Kiedyś jeszcze w domu był królik to Hekuś normalnie z nim ganiał po domu- towarzyski jest chłopak bardzo. Z resztą naszych psiaków tez współgra doskonale, czasem daje naszym dwóm staruszkom zabardzo popalić to trzeba go na chwilę odizolować bo sam nieodpuści :shake: Śpi oczywiście w łóżku któregoś z domowników- pomimo, że posiada swój kojec- to gdzie tam- wyrko, kołderka ciepłe plecki do przytulenia to jest to co Hekuś lubi najbardziej. No i kocha jeść, więc trzeba go bardzo pilnować aby trzymał linię, miał wcięcie i przystojny był jamniorek.
To narazie tyle- może jest coś konkretnego o co byście chcieli zapytac to ja z chęcia odpowiem.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro jak wrócę z pracy to zrobimy Hektorowi Urodzinkową sesję zdjęciową (nawiasem mówiąc to on uwielbia się fotografować ;) ), i jeśli Viz będzie taka dobra jak ostatnio i ładnie Ją poproszę to przeslę i będą nowe foteczki :)
Mój Hektorek jutro skończy 2 latka- kochany chłopak :)

Link to comment
Share on other sites

Fotki prześlę jutro, bo dziś trochę mu porobiłam ale bardzo bym chciała Wam pokazać jak on śpi z łapkami w górze a Hektor jak na złość nie chce tego zademonstrować ale mam nadzieję, że poźniej uda mi się zrobić taką fotkę to skopiuję wszystko razem na kompa i poślę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:evil_lol: [quote name='Roxana']Nie ma jeszcze fotek Hektorka...
Pewnie Viz nie ma czasu wstawić, ale to nic poczekamy...[/quote]

Roxana spróbuj sama wstawić te zdjęcia:lol:
.bo nie możemy sie doczekać.:cool1:
aA w jakie okolice chodzisz na spacerki???:lol:

A TE tWOJE CUDOWNE PSIAKI

.....,Chojrak i Czaki??? dlaczego ich nie znamy???:mad:

Link to comment
Share on other sites

Kapsel, Chojrak i Czaki- to są kundelki. Wszystkie przygarnięte ze szczecińskiego schroniska. Kapsel i Czaki to już staruszki, a Chojrak ma trzy lata i wygląda jak przerośnięty lisek na długich łapkach ;)
Na krótkie spacerki chodzimy w jedyne zielone miejsce jakie mamy koło domu (mieszkam przy Placu Kościuszki) skwerek ala park a na długie spacerniaki jeździmy do Parku Kasprowicza lub na Głębokie.

Link to comment
Share on other sites

Kapsel i Czaki już od jakiegoś czasu nie nadają się niestety na dłuższe spacerki, za bardzo się męczą. Kapsel ma astmę i tak szybko się męczy, że aż mnie serce boli jak na niego patrzę- po schodach noszę go na rękach. A Czaki ma problemy z serduszkiem i zaćmę na oczkach, biedaczysko moje.
Jeśli wychodzę na dłużej to z Hektorem i Chojrakiem. Z Chojraka to kupa śmiechu jest, bo wogóle nie moze się przyzwyczaić do kagańca i jak idzie to jak koń pociągowy... :lol:
Uczę się wstawiać zdjęcia- narazie z miernym skutkiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...