Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

Alicja wiesz, że to nie ode mnie zależy. Napiszę tak: wolę nie liczyć na kogoś więc sama robię co mogę. Swój głos oddałam na Radomsko - że Toruń startuje dowiedziałam się wchodząc zagłosować. A o jakie dojścia Ci chodzi? Napisz mi dokładniej na pw proszę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vena&vivi']Alicja wiesz, że to nie ode mnie zależy. Napiszę tak: wolę nie liczyć na kogoś więc sama robię co mogę. Swój głos oddałam na Radomsko - że Toruń startuje dowiedziałam się wchodząc zagłosować. A o jakie dojścia Ci chodzi? Napisz mi dokładniej na pw proszę :)[/QUOTE]

no jeśli ktoś zna panią kier. ze schroniska , mógłby opowiedzieć jak sie p.Danusia ze szczecinka ładnie podzieliła z Wartą Goldena . Przedstawić pani kier. stan psów w Radomsku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']czasem nie rozumiem ludzi.najlepiej dostarczyć psa jak paczkę od kuriera-do rąk własnych...ech...[/QUOTE]

fakt, tu nawet nie padło pytanie o transport, a przecież i tak zawsze w miarę możliwości staramy się "dostarczać psy do rąk własnych" ..

.. a pomoc dla Radomska w toku ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ilona ,jak coś będzie w sprawie psiaka do pani Renaty to poślij SMSka ,przez jakiś czas nie będzie mnie na dogo.[/QUOTE]

Naturalnie, będę Cię informować.

Sunia miała poważny problem zdrowotny, który ujawnił się podczas zabiegu. Przez to jej transport odsunął się w czasie o około 2 tygodnie. Jest pod obserwacją weta.
Pani Renata już o wszystkim jest powiadomiona i czeka cierpliwie na wieści o terminie przyjazdu.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Naturalnie, będę Cię informować.

Sunia miała poważny problem zdrowotny, który ujawnił się podczas zabiegu. Przez to jej transport odsunął się w czasie o około 2 tygodnie. Jest pod obserwacją weta.
Pani Renata już o wszystkim jest powiadomiona i czeka cierpliwie na wieści o terminie przyjazdu.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc.[/QUOTE]

to ja trzymam :kciuki: za zdróweczko psinki

Link to comment
Share on other sites

[B]Kuna[/B], świetna wiadomość. Ale jak przypomnę sobie rozmowę z "właścicielem", to trudno mi pojąć całą tę sytuację.
Na pewno jest to zwrot sytuacji dla psiaka pozytywny.

[B]PinkyPie[/B], proszę napisz do mnie maila na adres podany w sygnaturze.
Mamy jeszcze ON-DON-ki do wyprowadzenia ze schronisk, a że na dniach chciałabym wywozić sunię z Tczewa gdzie jest jeszcze jedna w potrzebie, to może akurat tę bym za jednym zamachem zabrała.

Oczywiście SH ILO też pilnie szuka DT. Niestety do mnie nikt się nie odzywa w sprawie psiaków z tej linii.
Za to dla maluszków rosnących pięknie u Kuny są domki w oczekiwaniu, ale wiem, że weryfikacja będzie surowa, więc nie wiadomo czy się ostoją ;)


Bardzo wszystkich proszę o kontakt poprzez mój adres mailowy: [email][email protected][/email]
zamiast poprzez pw na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliszek']No cóż zapytam w prost przyda się moja pomoc?
Mam do zaoferowania DT w bloku w dość sporym mieszkaniu dla pieska który będzie miał zapewnione finanse na karmę i weta. Spacerki 3 razy dziennie w tym jeden około 2 godzinny;) Przydam się na coś?[/QUOTE]

oj na pewno!!! co za pytanie Bazyliszku ;)

podeślij mi proszę swój kontakt na mój adres mailowy, zaraz coś wymyślimy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ten Ilo mi leży na sercu... szkoda, że tak daleko ode mnie... Łobuz odkąd znalazł się na stronie wzbudził zaineteresowanie, więc myślę, ze szybko pójdzie na swoje. Nad Nuka pracujemy, ale jest nadzieja, że też bedzie "moja" ;) Najgorzej z Zoyą i szczylami... i tak ja wytnę!
Na dwa maluchy mam obiecujące ankiety i zaraz robimy wizyty przedadopcyjne - a słodziaki z nich, że hej!! zgłaszać się, bo takich nigdzie nie dostaniecie :-P

Link to comment
Share on other sites

a powiedz w jakim wojewodztwie Lobuz wzbudzil zainteresowanie??
bo w pomorskim to naprawde jakas lipa z haszczakami :(

a Ilo jest bardzo podobny do Lobuza, mysle ze tez z charakteru ... wiec moze po prostu zaczac go oglaszac gdzie indziej, zanim zupelnie nam sczeznie ...

co prawda chodzi teraz na bardzo regularne dlugie spacery na dziesieciometrowce (z wolontariuszka, ktora ma go "pod opieka"), wiec nawet ma okazje sie wylatac, ale on potrzebuje naprawde PRACOWAC!!!

a z charakteru jest po prostu swietny, taki naturszczyk, bez zadnych zbednych komplikacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Ilonajot, a jest on u nas na stronie? Trzeba ogłaszać wszędzie, do mnie ludzie ze Śląska po psy przyjeżdżają. Gdybym skupiała się tylko na podlaskiem to w zyciu nic nie wyadoptowałabym... O Łobuza np. pytają z Olsztyna.
To trzeba wolontariuszce sprawić psa, linkę z amortyzatorem i niech z nim biega, niech Ją chłopak ciągnie, a nie lata na długiej lince. Da się? Ja mogę uszyc dla Niej pas, zostanie Wam tylko zdobycie linki i dobrych chęci :)
Jeżeli jestes zainteresowana, to poproszę o adres do wysyłki, ale na shusky, bo tu wbrew pozorom rzadko się loguję ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...