Jump to content
Dogomania

Zielona Góra!Idziemy na spacer?


14ruda

Recommended Posts

hihi rety rety no widze ze cosik ruszylo :multi: no moi drodzy... no to moze jutro o godzinie 11.00 tylko jeszcze powiedzcie mi czy jestescie wszyscy zmotoryzowani bo jezeli tak to byloby swietnie to bysmy sie spotkali na przykład na parkingu kolo amfiteatru i pojechali za ochle wypuscic zwierzyiec na pole... zero ludzi duzo miejsca wiec idealnie dla naszych oszołomków.. no ja tym razem niestety ale nikogo nie wezme bo jade osobówka a na tyle 3 czarne. wiec prosze dajcie znac ale na komórke bop juz tu raczej dzis nie zerkne...:shake: przypominam kom 609 509 245 i mam nadzieje do zobaczenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebujemy kogoś z Zielonej Góry bądź okolic do zrobienia fachowej wizyty przedadopcyjnej w Żaganiu ;)
Bardzo prosimy o pomoc..

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaff-luis-w-schronie-przez-lata-wyszedl-na-moment-teraz-znow-schron-potem-129361/[/url]


Pozdrawiam
Saint

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikikir']aj pipkolino ja Cie kiedys normalnie przeswiece za tego amoniaka.... kochani musze sie pochwalic byle nie zapeszyc ale znaleziony maluch od poniedziałku chyba idzie do nowego super domku:multi: trzymajcie kciuki:evil_lol:[/quote]


ty byś mnie tylko święciła :razz: co ja ci poradze ,że on jest taki a nie inny(nie ukrywam...moja wina:mad:) wole z Brunerem przynajmniej na pierwszy raz,bo już was kooope czasu nie widziałam i pogadałabym z chęcią na spokojnie,coo jest tylko przy Brunerze możliwe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

aj kochani... kto nie byl ostatnio na spacerrrrroo niech oczywiscie zaluje:eviltong: i tak tu sie z Wami umawiac:mad: oki ale nie wazne... dzis oddano mi sunie ktora dalam wczoraj do adopcji... rodzinka zapowiadala sie super ale mąż dostal dusznosci itp wiec musieli go oddac :-(... tzn ją, nie męża:roll: no w każdym razie pomozcie mi prosze w znalezieniu jej kochajacego i odpowiedzialnego domku.. bardzo Was prosze:lol: no i jak ktos chetny na spacerrro to ja pod telefonem i codziennie pomykam na spacery:p

Link to comment
Share on other sites

Kochani... sobota spacer!!! ja bede na pewno bo ja w miare codziennie wychodze. mysle ze taq tez bo my to stale spacerowiczki:evil_lol: jakby ktos chetny to telefon w łapę i dawac znac bo umawianie sie tutaj ma niestey ten feler ze jak komus cos wypadnie to nie mozna tego bezposrednio skonsultowac a poza tym ostatnio dawalismy znac na forum ze spacerek i specjalnie podjechalismy pod miejsce spotkania zeby aby na pewno nikogo nie zawiesc a tu nikogo nie bylo czyli stracilismy tylko czas spacerku... takze moj kom podawalam wiec jak ktos chetny to dawac znac i bez problemu sie umowimy... buziaki

Link to comment
Share on other sites

[B]Viki[/B], dzięki za ostatni spacer :D było super! :loveu:
ja jestem zawsze chętna, byle po południu lub w weekendy. akurat w sobotę nie wiem czy będe w Zielonej, ale jestem w kontakcie z Taqm, więc jakby co, to dołączę.
a co z Młoda??? słyszałam o perypetiach :roll: znalała jednak dom?

Link to comment
Share on other sites

Sorki za OFfa,ale to pilne.:oops:
[B]SZUKA DOMU![/B]
Młoda,mała suczka,wysterylizowana,podwórkowa.Kocha dzieci.Rok temu adoptowana ze schroniska.Mieszka na wsi w budzie,a właściciele przeprowadzili się właśnie do miasta ale nie chcą jest spowrotem odawać do schronu..Na wsi opiekuje się nią sąsiad.
Pilnie potrzebny dom stały lub tymczas z podwórkiem i budą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...