Jump to content
Dogomania

Zielona Góra!Idziemy na spacer?


14ruda

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no kochani!!
widze ze jak tylko przestalam sie zajmowac grupowymi spacerkami to juz nie potraficie sie zrzeszyc no!! aj wstyd!:shake: no dobra... ta sobota! miejsce ustalimy ale tylko tak: ja wlasnie znalazlam trzymiesieczna suczke wiec mam 3 psy.. ze standartu to labladorka spokoj i opanowanie do przesasy.. tylko szczeniakami sie brzydzi:shake: i dobermanka z avatarka... debilek do kwadratu no i z nowosci male czarne cos ;) przy okazji pomozcie w znalezieniu dobrego domku dla niej... wiec wracajac do tematu na spacerroo procz starej ekipy chcialabym spokojne psiaki poniewaz moja durna dobermanka ogolnie nie jest agresywna ale jak cos jej nie podpasuje to niestety ale w kasze sobie dmuchac nie da:roll: a ze teraz mam tylko 2 rece a 3 psy to nie moge sobie pozwolic na szczegolne pilnowanie tylko jednego... oki wiec jakby co to wstepnie sobotka jak ktos chetny to prosze o kontakt 609 509 245 bo ostatnimi czasy rzadko tu zagladam.. buziaki i mam nadzieje ze do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

oj rety jedno stwierdzenie i tyle szumu:evil_lol: moi drodzy moze zrobmy tak ze spotkamy sie ale jak jakiemus sie cosik ne spodoba to niestety ale sie rozdzielimy... jezeli chodzi o godzine to moze zaczekajmy do piatku bo mi ciezko teraz powiedziec co bedzie u mnie w pracy w sobotę...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikikir']ja wlasnie znalazlam trzymiesieczna suczke [/quote]

Ta sunia ma swój wątek na forum (link w miom podpisie), jednak zainteresowania psinką nie ma. :bigcry:

Może ktoś z ZG pomoże? Przynajmniej umieszczając link w swoim podpisie albo chociaż podnosząc jej wątek... :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikikir']aha a Edzinka powinna mnie pamietac bo juz kiedys bylysmy razem na spacerze wiec wiesz jakie to te moje kundlicha są:p[/quote]
Pamietam i mysle, ze nie bedzie zadnych problemow, bo psiaki przemile. :-) Wtedy bylo duzo psow i wszystkie zgodnie sobie biegaly. Nie mialy czasu na jakies klotnie.
[quote name='Ley']A jak nie to jeszcze jakaś sobota ,bo ja też chce:multi:[/quote]
Moze uda sie czesciej zrobic?
[quote name='Ley']ps.Dziewuszki ile w macie lat ,bo nie wiem czy nie jestem dla was za młoda :angryy:[/quote]
Ale my jestesmy w roznym wieku. :-) Chociaz chyba wiekszosc to taki wiek studencki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikikir']aha a Edzinka powinna mnie pamietac bo juz kiedys bylysmy razem na spacerze wiec wiesz jakie to te moje kundlicha są:p[/quote]
Pamietam i mysle, ze nie bedzie zadnych problemow, bo psiaki przemile. :-) Wtedy bylo duzo psow i wszystkie zgodnie sobie biegaly. Nie mialy czasu na jakies klotnie.
[quote name='Ley']A jak nie to jeszcze jakaś sobota ,bo ja też chce:multi:[/quote]
Moze uda sie czesciej zrobic?
[quote name='Ley']ps.Dziewuszki ile w macie lat ,bo nie wiem czy nie jestem dla was za młoda :angryy:[/quote]
Ale my jestesmy w roznym wieku. :-) Chociaz chyba wiekszosc to taki wiek studencki?

Link to comment
Share on other sites

My też obowiąkowo stawimy sie na spcerku :lol:

[quote name='Edzina']
Ale my jestesmy w roznym wieku. :-) Chociaz chyba wiekszosc to taki wiek studencki?[/quote]
Tylko tak młodo wyglądamy :evil_lol:
Ley - pamiętam pamiętam Koszmarka, nie da sie go zapomnieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edzina']Ach.. Z tym studenckim wiekiem to nie myslalam o sobie niestety... :evil_lol:[/quote]
o mnie tak można pomyśleć ale to pozory niestety :eviltong:
Magd@ - ta brunetka to dziewczynka moich rodziców, Farta, za miesiąc 8 latek kończy :p

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich :)
też jestem chętna na spacerek, ja i Dizel - terier tybetański niespelna póltoraroczny - czasami zadziorny, ale pokojowo nastawiony.
pasuje mi sobota, byleby w domu być na 15.00
tylko gdzie ten spacerek? i o której zbiórka?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...