Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

[quote name='tymuś']jestem na zaproszenie lecz naprawdę zimą nie dam rady pomóc:oops: może coś od kwietnia dam rady to prześlę choć ze stówę:roll:

a ten Atos co jest na ulicy , planujecie go złapać czy ślad po nim zaginął??[/QUOTE]

tymuś, stówa to super, ale od wiosny, jak będzie mozliwośc, wolelibyśmy małą sumę, ale miesięcznie.... ;-).

watek nie jest zaktualizowany - Atos został w końcu złapany i kiedyś nawet przyszła infomracja, że był adoptowany ze schronu. ale nie jest to potwierdzone. a może jest?

ja teraz mam spotkanie internacjonalne, dwa dni od rana do wieczora, więc nawet się nie zabrałamza rozsyłanie.. :-(.


nagrody przewidziałam, nie uprzedzajcie wypadków ;-)

Link to comment
Share on other sites

sylwiaso, choć część deklaracji to juz by nam pomogło./
słuchajcie, niezłe jaja. podałam rodzicom (taki nick), którzy zadeklarowali wpłatę jednorazową, złe konto - pomyliły mi się psy bez kasy!
i cos mnie tknęło dzisiaj, czyli kilka dni po fakcie. ale już napisałam do rodziców, żeby podali kwotę, to wyrównam aramisowi - za gapiostwo trzeba płacić......

Link to comment
Share on other sites

Już sie przeprowadzilam i jestem zalamana przez psa:(, pies byl w domu do ktorego go wzielismy ze schroniska z babcia, gdzie dojezdzalam z pracy w 30min w obie strony! Teraz dojazd to ok 2 godzin w obie! czyli pies bedzie sam 10 godzin w nowym miejscu i na dodatek sam,. Dzis jestem pierwszy dzien po urlopie w pracy po tym jak ją przyzwyczajalam...

Link to comment
Share on other sites

Może dziś był wyjątek, jutro pojade inaczej, zobaczymy ile to potrwa, na razie dzis i jutro chlopak sie zlitowal i wzial urlop i siedzi z psem od 14 zeby nie bylo dla psa tyle szoku;).

Aja podrukowalam sobie w koncu wydatki i wplaty Aramisa bo na ekranie zle sie patrzy i popatrze kto zalega a kto nie, i podopisuje nowe wlaty z tego co jest na wątku.

Link to comment
Share on other sites

No wiec tak ja daje na Aramiska 10zł miesiecznie od stycznia, z tym ze przesle teraz sasiadowi 50zł

Przejrzalam wątek i powysylama pw do osob ktore kiedys placily czy podtrzymuja czy nie, zeby wiedziec na czym naprawde stoimy.

Nie moge znalezc uzytkownika o nicku Ankara, ktora placila 30zł prawie co miesiac, chcialam zapytac czy to bylo stale, ale wogole nie moge jej znalezc na wątku a jak w liste uzytkownikow wpisuje pojawia mi sie pare takich osob i nie wiem ktora to byla...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja nie kojarze ankary.

Cancer, jesteś wielka, 10 zł mimo finnasowych problemów to bardzo duzo.
i pamiętaj, jeśli miałabyś wpłacac nawet 5 zł, to też będzie super.

dzięki raz jeszcze![/QUOTE]
Wpłacałabym więcej,gdyby nie moje dwa tymczasy - miało byc za karmę i ewentualne leczenie,ale kiedy poprosiłam chociaż o zwrot kosztów diagnozy,usłyszałam że mogę je zawieźć do schroniska - no i dooopa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...