Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Wpłynęły pieniązki na moje konto 428zł dla muszkieterów z bazarku,przekazałam sąsiadowi!Ciociu Rysiu bardzo Dziekujemy!!Następnym razem ciut wcześniej sąsiad poinformuje!a moim zdaniem to my ciut wcześniej powinniśmy się spytać sąsiada czy Aramis ma co jeszcze jeść!!!

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam powiedzieć... bo ja tą karme < bosch > zapakowałam w worek po bricie puppy, więc żeby nikt nie pomyślał, że przesłałam karmę dla szczeniąt:P mam nadzieje, że szybko dojdzie - już pisałam Olenie, że umawiałam się z kurierem, że karme dowiezie jeszcze tego samego dnia w którym została nadana...a on mi przy odbiorze mówi, że bd na drugi dzień... i za to opóźnienie bardzo przepraszam. Jeśli bd coś potrzebne to piszcie- zawsze coś się znajdzie...np. jakieś fanty na bazarki itp.

Link to comment
Share on other sites

Atosa nie udało się złapać, w ogóle go nie było. Rozmawiałam natomiast z kilkoma osobami, które go znają i dokarmiają i raczej bez sprzętu się nie uda... Nie mam pomysłu kogo mogę prosić o pomoc w jego złapaniu... Poza tym na tą chwilę nie ma dla niego DT :( Czyli jesteśmy w punkcie wyjścia...

Dostałam od osoby, która go dokarmia, link do albumu z psiakami, które razem z nim koczują - bo niestety oprócz niego są tam chyba jeszcze trzy inne psy :( Wleję zdjecia Atosa:

[CENTER][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9837/30195029108422759865710.jpg[/IMG]

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6654/39342329108328759875110.jpg[/IMG]

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4509/30211529108431093198210.jpg[/IMG]

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3341/31297629109951426379510.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,że Atosik i jak się okazuje jeszcze inni jego towarzysze niedoli nie pozwolili sobie pomóc.Pociecha w tym,że jacyś dobrzy ludzie mają ich na sercu i podkarmiają.Dla tych co chcieli pomóc,mimo że się nie udało,to wielkie podziękowania za chęci i wysiłek.Może kiedyś się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Dwa psiaki mają zostać zabrane dzisiaj/jutro przez dziewczynę, która je dokarmia i P. Wandę - jadą do domów. Zostają dwa dzikusy, czyli Atos i złota, chudziutka sunia... One też mają być łapane i jeśli się uda trafia do schroniska :( Niestety to jedyne wyjście, Może Atos jakoś by sobie w zimę poradził, ale suka nie przeżyje na mrozie... No i zimą będzie bardzo trudno podejść pod las, żeby zostawić im jedzenie...

[B]Sylwiaso[/B], jak w tej chwili wyglądają finanse muszkieterów? Czy mają jeszcze jakieś zaległości? I co z danymi do umowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Wpisuję nowe wpłaty,które są na koncie Gabrysia Lida 100zł,Ankara 300zł i 30zł,Kami23-25zł bardzo serdecznie wszystkim z całego Serca Dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

W grudniu tez poszła moja deklaracja na Aramisa (100 zł). Pewnie już jest na koncie u p. Gabrysia. Czy mogę prosić, zeby jakoś uporządkować post z wpłatami. Na początku jest jakiś taki jeden zbiorczy, ale nie bardzo widac moje wpłaty, a szukanie potwierdzenia na watku jest problematyczne. Moze na początku wątku wprowadzic jakiś czytelny zapis. Wiedzielibyśmy ile pieniędzy wpływa, jaki jest dług lub czy go nie ma. Ważne, zeby byl czytelny zapis wpływu i wypływu pieniędzy. Bardzo o to proszę.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, co jest nie tak z rozliczeniem? Wpłaty są takie, jakie zostały podane na wątku, nie mam wglądu w konto, na które wpływają. A sąsiad Sylwiaso o ile dobrze się orientuję, nie ma konta internetowego, więc też nie ma możliwości sprawdzać je z większą częstotliwością.

Sylwiaso, nr dostałam, jutro wyślę umowę.

Link to comment
Share on other sites

Dwa już złapane :) Sunia ma coś z łapą, chyba stare złamanie :(
Atos i druga sunia jeszcze się oswajają.

[quote name='sylwiaso']Gabryś ma konto internetowe!!tylko chyba czasu nie ma,muszę go troszkę popędzić,żeby częściej sprawdzał!to czekamy na umowę,wreszcie będzie adopcja załatwiona![/QUOTE]

Aha, mój błąd, wydawało mi się, że w rozmowach tel. pan wspominał, że musi pojechać po wyciąg do banku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...