Jump to content
Dogomania

Otwarte Mistrzostwa Polski Agility 2006


ARTEMIS1

Recommended Posts

[quote name='ARTEMIS1']Tamer nie interesuje mnie jak jest na innych zawodach agilitowych, tak jest na tych i jesli sie to komus nie podoba to przeciez przymusu zglaszanie sienie ma prawda? :)
Ola napisala swiete slowa. moim zdaniem nie wplacenie startowego to brak szacunku wobec organizatorow ktorzy sie szykuja ponosza koszty, staja na glowie zeby bylo dobrze.
I tyle.[/quote]

Absolutna racja....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tamer']To dlaczego do tej pory tak nie było? :cool3: A przynajmniej ja nie miałam okazji spotkać się z taką sytuacją.[/QUOTE]

Wiesz, Glowna Komisja Szkolenia Psow wydala w 2004 roku komunikat nr 2 w ktorym jest napisane, cytuje "Oplata startowa dotyczy wszystkich zgloszen na dana impreze, bez wzgledu na to czy pies zostanie doprowadzony do startu, czy nie."

Link to comment
Share on other sites

"Cytat:
Napisał(a) [B]ARTEMIS1[/B]
[I]Tamer nie interesuje mnie jak jest na innych zawodach agilitowych, tak jest na tych i jesli sie to komus nie podoba to przeciez przymusu zglaszanie sienie ma prawda? :smile:
I tyle.[/I]

najważniejsze to stworzyć miłą atmosferę już przed zawodami:cool3:"

nie przesadzajmy...na końcu pojawił się usmieszek a nie np coś takiego: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1'][COLOR=Red]UWAGA!!!!!!!
Zgłoszenie psa na zawody jest równoznaczne z koniecznością opłacenia startowego
Wszystkie psy zgłoszone na zawody muszą mieć w dniuz awodów ukończone 18 miesięcy
[/COLOR][/QUOTE]

Nam zabraknie 7 dni do 18 miesięcy :watpliwy: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytania:
1.jak wjeżdżamy na stadion (w sensie jak nas będą pytać o zgłoszenie)? - będzie lista na bramie? czy jakies potwierdzenia - no bo wystawa leci od rana...
2.czy da się dojechać w miarę blisko toru?
Bo muszę się zorganizować, a do Wrocławia chyba wezmę wszystkie kundle... a jak nie da się podjechać to 3 muszę gdzieś podrzucić... co ostatnio jest uciążliwe, bo Gruba (bulka) na starość dostała cipca i z tęsknoty wyżera spod siebie to co ma (=kocyki, poduszki itp) i w końcu jej to zaszkodzi...
Pozdrawiam
Chi & BBB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...