Jump to content
Dogomania

Otwarte Mistrzostwa Polski Agility 2006


ARTEMIS1

Recommended Posts

[quote name='saJo']Czy do ewentualnych zerowek beda dopuszczone psy mlodsze niz 18 miesiecy? Wiem, ze w Łacku nie bylo takiej mozliwosci, ale...moze cos sie da zrobic? Chociaz ja pewnie i tak nie pojade :([/quote] Mlodsze psy nie beda dopuszczone do startu.
W dniu zawodow musza miec ukonczone 18 miesiecy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MAMY ZGODE NA ZEROWKI :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
tak wiec podaje juz oficjalnei wszystkie informacje

[CENTER][B]OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI AGILITY 2006[/B]
[/CENTER]
[B]Organizator: ZKwP o/Wrocław; KSK ARTEMIS, Extreme Dog
Termin: 23.09.2006[/B] (sobota podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych)
[B]Sędzia: Danilo Giorgio (I)[/B]
[B]Miejsce: Wrocław, Stadion Olimpijski, Al. Paderewskiego [/B]
[B]Opłata stratowa:[/B] pierwszy pies 40 zł
następny pies 35 zł
klasa 0 - 25 zł
[B]Termin zgłoszeń:[/B] 15.09.2006

zgłoszenia proszę nadsyłać na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

wpłaty można dokonywac na konto oddzialu
Związek Kynologiczny w Polsce O/Wrocław
ul. Leszczyńskiego 7
50-078 Wrocław
34 1020 5242 0000 2602 0019 8408

lub na miejscu w sekretariacie wystawy

[COLOR=Red]UWAGA!!!!!!!
Zgłoszenie psa na zawody jest równoznaczne z koniecznością opłacenia startowego
Wszystkie psy zgłoszone na zawody muszą mieć w dniuz awodów ukończone 18 miesięcy
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']innego miejsca na pewno sienei da zalatwic bo oddzial sie na to nie zgodzi.
.[/quote]

Miejsce powinno być to samo, bo wiele osób jednocześnie wystawia i startuje. Może tych ze stzrelnicy zaprosimy do nas - niech nam kibicują w ramach swojego treningu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Paula, ja juz żyje z przekonaniem, że się zobaczymy :smile:[/QUOTE]
A ju tu intensywnie myślę skąd pieniążki wytrzepać:eviltong:

[QUOTE]Znowu? :cool3: ;-) Zaklepanko na wyścigi? :evil_lol: Pytałam Asti i coś tam przez sen mruknęła (padnięta po wieczornym treningu :evil_lol: ), że może być, jak już tak są nakręceni na to agility, to niech już jadą. :eviltong:
[/QUOTE]
No to podziękuj Asti, że tak wspaniałomyślnie się zgodziła i powiedz jej, że jak jednak pojedziemy to ma zaklepane miejsce na moich kolankach :eviltong: :eviltong:

[QUOTE]Może jakaś praca? ;-) :eviltong:[/QUOTE]
Bardzo chętnie tylko od 1. września zaczyna się szkoła i jak ja mam to pogodzić ?:shake: Zostają soboty i niedziele, ale gdzie ?:angryy:

Mimo wszytsko bądźmy dobrej myśli :p I grzej nam siedzonko w autku :evil_lol:

a no i wyczytałam, że dla zerówek stratowe mniejsze :multi:
A czy dla tych którzy w jednym przebiegu stuprocentowo będa mieć detke jeszce obniżą ?:cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Wow...No to wspaniale sie szykuje wrzesien...:)) Może też się wybierzemy...:) Tylko obawiam się że brak treningu może zaowocować;P[/quote]
A czy Ty może jesteś z Poznania? :roll: A toć przecież poznaniacy w przyszły weekend jadą na seminarium do Bydgoszczy, więc w sam raz trening przed zawodami. :evil_lol:

[quote name='Paskuda_Bandzior'] No to podziękuj Asti, że tak wspaniałomyślnie się zgodziła i powiedz jej, że jak jednak pojedziemy to ma zaklepane miejsce na moich kolankach :eviltong: :eviltong: [/quote]
No ta mała, to zawsze się zakręci, żeby dupkę dobrze usadzić albo pychola na smaczki nadstawić. :cool3: A tak dobrze, to nie ma, najpierw niech ładnie pobiega na zawodach, to może w drodze powrotnej... :eviltong:

[quote name='Paskuda_Bandzior'] I grzej nam siedzonko w autku :evil_lol: [/quote]
Coś mi się zdaje, że to się jakimś abonamentem skończy. :lol:

[quote name='Paskuda_Bandzior'] a no i wyczytałam, że dla zerówek stratowe mniejsze :multi: [/quote]
No właśnie, właśnie i 15 zł za startowe w kieszeni. :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Wow...No to wspaniale sie szykuje wrzesien...:)) Może też się wybierzemy...:) Tylko obawiam się że brak treningu może zaowocować;P[/quote]

czesc Oliwia :multi:
przeciez wiesz ze zawsze mozesz do nas na trening przyjechac kiedy tylko chcesz :)
a na zawody juz cie wpisuje i bez marudzenia bo wiesz :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']takiej opcji organizatorzy nie przewiduja :diabloti:[/QUOTE]
Och to zadowolimy się w razie czego tą już ogłoszoną obniżką :lol:

[QUOTE]A czy Ty może jesteś z Poznania? :roll: A toć przecież poznaniacy w przyszły weekend jadą na seminarium do Bydgoszczy, więc w sam raz trening przed zawodami. :evil_lol: [/QUOTE]
No właśnie to już w przyszły weekend :loveu: :multi:

[QUOTE]No ta mała, to zawsze się zakręci, żeby dupkę dobrze usadzić albo pychola na smaczki nadstawić. :cool3: A tak dobrze, to nie ma, najpierw niech ładnie pobiega na zawodach, to może w drodze powrotnej... :eviltong:
[/QUOTE]
Widzisz da sobie radę w życiu :evil_lol: Ja tam nie mam nic przeciwko :p

[QUOTE]Coś mi się zdaje, że to się jakimś abonamentem skończy. :lol: [/QUOTE]
A jak abonament to zniżki :cool3: :evil_lol:
[SIZE=1]Albo w naszym przyapdku podwyżki za obślinione siedzenia i marudę po prawej stronie:evil_lol: [/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[QUOTE] tym bardziej, że Pikuś pytał o Daisy :p[/QUOTE]
]Widzę, że tu się jakieś ciekawe dilaogi nawiązują :eviltong: Ania pyta Asti okogo biorą do auta, Pikuś pyta o Daisy...:razz:
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARTEMIS1']czesc Oliwia :multi:
przeciez wiesz ze zawsze mozesz do nas na trening przyjechac kiedy tylko chcesz :)
a na zawody juz cie wpisuje i bez marudzenia bo wiesz :mad:[/quote]

Hehe...NO to się bardzo cieszymy...:) I napewno wpadniemy:) A z tym treningiem to troche daleko mamy, ale w Poznaniu się coś zaczyna ruszać;) (nareszcie)

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
[quote name='2Monika2']widzisz Oliwia, nie masz wyjścia :cool3:, tym bardziej, że Pikuś pytał o Daisy :p[/quote]

mmm...no tak pewnie się już za nią stęsknił;) Zresztą ona za nim też;) A ty też jedziesz na te zawody?:lol:

Cytat:
Napisał(a) [B]AniaP[/B]
A czy Ty może jesteś z Poznania? :roll: A toć przecież poznaniacy w przyszły weekend jadą na seminarium do Bydgoszczy, więc w sam raz trening przed zawodami. :evil_lol:

Heh...No tak z Poznania jestem,ale nic o żadnym seminarium nie wiem:P Tzn teraz już tak:) a ty jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']A z tym treningiem to troche daleko mamy [/quote]
Daleko? :crazyeye: Do Bydgoszczy daleko? :crazyeye: Żartujesz chyba? :eviltong: Znam takie szalone co to, żeby choć parę godzin pobiegać na profesjonalnych torkach i podłapać trochę fachowej wiedzy, jeżdżą na treningi do Włocławka, na IAL do Szczecina, na PPA do Łącka... :evil_lol: , bo:

[quote name='Oliwia'] w Poznaniu się coś zaczyna ruszać;-) (nareszcie) [/quote]
Yhm , dużo szumu, a jak przychodzi co do czego, to na "treningach" na palcach jednej ręki chętnych można policzyć, a o rozkręceniu, to... :flop: chyba już nie w tym roku. :lookarou:

[quote name='Oliwia'] No tak z Poznania jestem,ale nic o żadnym seminarium nie wiem:P [/quote]
No wiesz, to takie atrakcje tak blisko Poznania, to się od razu łapie :multi: , jaki czas temu już się info na ten temat ukazało? :roll:

[quote name='Oliwia']Tzn teraz już tak:smile: a ty jedziesz? [/quote]
No jasne, że jadę. :bigcool: Byłam na seminarium w Bydgoszczy w ub. roku i teraz takiej okazji też nie przepuszczę. :nono: I jeszcze kilkoro Poznaniaków też jedzie :multi: , jestem ciekawa właśnie ilu w końcu. :roll: I nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca? :eviltong: Może trza się spieszyć?


No dobra, dosyć, bo temat jest o Mistrzostwach Polski, a nie o lokalnych problemach :oops: , za chwilę tu oberwę od moda. :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Daleko? :crazyeye: Do Bydgoszczy daleko? :crazyeye: Żartujesz chyba? :eviltong: Znam takie szalone co to, żeby choć parę godzin pobiegać na profesjonalnych torkach i podłapać trochę fachowej wiedzy, jeżdżą na treningi do Włocławka, na IAL do Szczecina, na PPA do Łącka... :evil_lol: , bo:
Ja nie mówiłam o Bydgoszczy tylko o Wrocławiu! Przecież wiem że Bydgoszcz jest blisko:)

Cytat:
Yhm , dużo szumu, a jak przychodzi co do czego, to na "treningach" na palcach jednej ręki chętnych można policzyć, a o rozkręceniu, to... :flop: chyba już nie w tym roku. :lookarou:

Nie wiem bo jeszcze nie byłam...

Cytat:
No wiesz, to takie atrakcje tak blisko Poznania, to się od razu łapie :multi: , jaki czas temu już się info na ten temat ukazało? :roll:

Już wiem właśnie przeczytałam:)

Cytat:
No jasne, że jadę. :bigcool: Byłam na seminarium w Bydgoszczy w ub. roku i teraz takiej okazji też nie przepuszczę. :nono: I jeszcze kilkoro Poznaniaków też jedzie :multi: , jestem ciekawa właśnie ilu w końcu. :roll: I nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca? :eviltong: Może trza się spieszyć?


Ja jeszcze nie wiem...Muszę się rodziców zapytać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia'][quote name='AniaP']Daleko? :crazyeye: Do Bydgoszczy daleko? :crazyeye: Żartujesz chyba? :eviltong: Znam takie szalone co to, żeby choć parę godzin pobiegać na profesjonalnych torkach i podłapać trochę fachowej wiedzy, jeżdżą na treningi do Włocławka, na IAL do Szczecina, na PPA do Łącka... :evil_lol: [/quote]
Ja nie mówiłam o Bydgoszczy tylko o Wrocławiu! [/quote]
Upsss, sorki, że coś nie doczytałam :oops: . Chyba pora już iść spać. :evil_lol:

[quote name='Oliwia']Przecież wiem że Bydgoszcz jest blisko:) [/quote]
No to Wrocław tylko ;) 50-60 km dalej niz Bydgoszcz. :evil_lol:

[quote name='Oliwia'] [quote name='AniaP'] Yhm , dużo szumu, a jak przychodzi co do czego, to na "treningach" na palcach jednej ręki chętnych można policzyć, a o rozkręceniu, to... :flop: chyba już nie w tym roku. :lookarou: [/quote]
Nie wiem bo jeszcze nie byłam... [/quote]
No, ja w soboty jakoś też raczej nie :oops: , ale tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12399&page=28"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12399&page=28[/URL] się dziewczyny zawsze na soboty umawiają, a potem :flop:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania']Znam takie szalone co to, żeby choć parę godzin pobiegać na profesjonalnych torkach i podłapać trochę fachowej wiedzy, jeżdżą na treningi do Włocławka, na IAL do Szczecina,[/QUOTE]
Hmmm.... Chyba wiem o kim mowa :evil_lol:

[quote name='Ania']No, ja w soboty jakoś też raczej nie :oops: , ale tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12399&page=28"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=12399&page=28[/URL] się dziewczyny zawsze na soboty umawiają, a potem :flop:[/QUOTE]
No właśnie tak wszyscy narzekali, że co to się u nas dzieję, że nic nie ma, nigdzie poskakac nie można, że wszędzie daleko itp., a teraz można sobie podjechać, pohopsać i zaledwie kilka osób :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']
No właśnie tak wszyscy narzekali, że co to się u nas dzieję, że nic nie ma, nigdzie poskakac nie można, że wszędzie daleko itp., a teraz można sobie podjechać, pohopsać i zaledwie kilka osób :crazyeye:[/quote]

No tak, ale musisz zrozumiec,że teraz są wakacje...I prawie wszyscy powyjeżdżali(tak było ze mną) i nie mogą się wybrać na trening...Ale ja od początku roku będę chodzić...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']Wiesz tamer
w końcu organizatorzy zawodów też w jakiś sposób przygotowują się na taką a nie inną liczbę zawodników...[/quote]

To dlaczego do tej pory tak nie było? :cool3: A przynajmniej ja nie miałam okazji spotkać się z taką sytuacją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamer']To dlaczego do tej pory tak nie było? :cool3: A przynajmniej ja nie miałam okazji spotkać się z taką sytuacją.[/quote]
A to na zawodach agility tak do tej pory nie było? :roll: (Sorki, ale na razie tylko raz byłam na oficjalnych zawodach, więc ja nie wiedzieć. :oops: ) A przy zgłoszeniach na obedience chyba za każdym razem jest takie ostrzeżenie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamer']To dlaczego do tej pory tak nie było? :cool3: A przynajmniej ja nie miałam okazji spotkać się z taką sytuacją.[/quote]

Tamer nie interesuje mnie jak jest na innych zawodach agilitowych, tak jest na tych i jesli sie to komus nie podoba to przeciez przymusu zglaszanie sienie ma prawda? :)
Ola napisala swiete slowa. moim zdaniem nie wplacenie startowego to brak szacunku wobec organizatorow ktorzy sie szykuja ponosza koszty, staja na glowie zeby bylo dobrze.
I tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...