Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze widzę, ze chyba muszę się też odezwać.... ehhhh ta Ola uparta :/ powiedzmy, ze Ola zrobiła sobie baaardzo długą przerwę na dogo... na gg jej też nie ma i generalnie telefonicznie też się z nią skonrtaktować nie mogę :/ ehhhh kurcze blade no... szczerze to tęskno mi za nią i to bardzo... ostatni raz widziałyśmy się prawie miesiac temu, kiedy to była u nas Usia... ciekawa jestem co u niej słychać... może uda mi sie z nią skontaktowac w jakiś sposób, a jak nie to będziee mi nawet cholernie smutno, że ma nas w nosie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']Kurcze widzę, ze chyba muszę się też odezwać.... ehhhh ta Ola uparta :/ powiedzmy, ze Ola zrobiła sobie baaardzo długą przerwę na dogo... na gg jej też nie ma i generalnie telefonicznie też się z nią skonrtaktować nie mogę :/ ehhhh kurcze blade no... szczerze to tęskno mi za nią i to bardzo... ostatni raz widziałyśmy się prawie miesiac temu, kiedy to była u nas Usia... ciekawa jestem co u niej słychać... może uda mi sie z nią skontaktowac w jakiś sposób, a jak nie to będziee mi nawet cholernie smutno, że ma nas w nosie :([/quote]
Przerwe od dogo? :crazyeye: Ehh :( Kurcze.. chyba pojade do tego Włocławka i sie z nią policzę! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale tak na serio to spróbuj jeszcze do niej zadzwonić i przekaz, ze wciąż na nią czekamy :roll:
[SIZE=7][COLOR=red][B]Olaaaaaaaaa! Wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...