Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']i nikt nie wie co się z Olą dzieje ???????????????:crazyeye:[/quote]


no ja wiem i dlatego wam przekazuje nie...

ehhh a teraz się poskarżę i wywałam pospolite ruszenie... Ola nie zamierza wracać... kurcze szkoda tylko, ze jej na gg nie ma :( buuuu olała wszystko :(

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ola :buzi::buzi:

[quote name='Cerber']Kurcze widzę, ze chyba muszę się też odezwać.... ehhhh ta Ola uparta :/ powiedzmy, ze Ola zrobiła sobie baaardzo długą przerwę na dogo... na gg jej też nie ma i generalnie telefonicznie też się z nią skonrtaktować nie mogę :/ ehhhh kurcze blade no... szczerze to tęskno mi za nią i to bardzo... ostatni raz widziałyśmy się prawie miesiac temu, kiedy to była u nas Usia... ciekawa jestem co u niej słychać... może uda mi sie z nią skontaktowac w jakiś sposób, a jak nie to będziee mi nawet cholernie smutno, że ma nas w nosie :-([/quote]

Ehh...właśnie zauważyłam że na esy nie odpisuje, na gg brak, na dogo ani śladu Oli... kurcze, no :(

[quote name='AśkaK']Tina, co u Oli? Dlaczego tu nie zagląda..?:mad: Przekaż jej, że niech tyłek cebulą smaruje bo jak wróci to lanie dostanie na gołą d...;-) :evil_lol:[/quote]

To i tak by nic nie dało :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No bo Ola ma kompletnie zepsuty telefon. Taki stary grat. Mm jej kupić na 18 nowy z kolorowym wyświetlaczem, ale nie wiem jak to wszystko sie potoczy bo ona nawet do mnie się nie odzywa... a gdzieś już słyszłam, ze jestem dla niej bliską osobą :/ Poza tym Ola mi cos obiecała i po raz kolejny mnie zawiodła :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']No bo Ola ma kompletnie zepsuty telefon. Taki stary grat. Mm jej kupić na 18 nowy z kolorowym wyświetlaczem, ale nie wiem jak to wszystko sie potoczy bo ona nawet do mnie się nie odzywa... a gdzieś już słyszłam, ze jestem dla niej bliską osobą :/ Poza tym Ola mi cos obiecała i po raz kolejny mnie zawiodła :([/quote]
Ahh Olu, Olu.. :(:(:(:( Klikałam z nią nie pamietam kiedy to mowiła, ze musi poukladac swoje sprawy i dopiero wroci :/ cos długo to trwa a tesknimy :(
Luiza - a Cerber widział się z Korą ostatnio? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red][COLOR=magenta]Olus no pokaż sie wreszcie[/COLOR] [COLOR=darkorange]plissss[/COLOR][COLOR=blue] chociaz na gg[/COLOR] :placz: :placz::placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=lime]tesknimy nie widzisz ??[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]a czy luiza nie moze zwyczajnie wieczorem isc do niej i z nia porozmawiac?nie chodzi mi o szczegoly ale czy i niej wszystko ok,chyba jak do niej pojdzie wieczorem(wieksze prawdopodobienstwo ze ja zastanie)to rodzice pozwola(bo chyba sa surowi)jej wyjsc do luizy na klatke,w koncu u niej nocowala[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...