Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=:: FiGa ::;]No ładnie ładnie, Ola jeszcze się tu po nocy włuczy :evil_lol: SPAĆ!!

Bo ja mam taki własnie zamiar, przylazłam tu się pożegnać, a raczej życzyć miłej nocki, a jutro jeszcze was nawiedzę :D

Dobranoc dziewczynki :calus:[/quote]

Hehe u mnie to sie dopiero życie zaczyna o tej porze :diabloti: Mam zamiar czekać na film o 00:50 :eviltong: :eviltong:

Zyczę ci dobrej nocki :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']Gosia, to jest D-U-P-A :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D[/quote]


dopiero teraaz zauwazylam:evil_lol: dzieki ze mi powiedzialas bo niewpadlabym na to:eviltong:

[quote name='Ola&Kora']
Luiza, napisz wyraźniej, bo coś czuję że Gosia dzisiaj kłopoty ze wzrokiem :eviltong:

[/quote]

a ty to sie nie wtrancaj jak normalne kobity gadaja:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=furciaczek;]hmmmm to moze idz do okulisty bo widze ze cos kiepsko z toba skoro same tylki widzisz

a moze to jakies zboczenie:evil_lol:[/quote]

I kto to mówi :diabloti: :diabloti: :diabloti: Poza tym to tyłek twojego psa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A ja zboczona nie jestem (chyba :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']I kto to mówi :diabloti: :diabloti: :diabloti: Poza tym to tyłek twojego psa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
A ja zboczona nie jestem (chyba :eviltong: )[/quote]

tylek moze i jest mojego psa ale to ty robilas jej zdiecie:eviltong: wiec to ty jestes zboczona:evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=furciaczek;]tylek moze i jest mojego psa ale to ty robilas jej zdiecie:eviltong: wiec to ty jestes zboczona:evil_lol: :eviltong:[/quote]

Ale to przecież Furcia sie do mnie perfidnie tyłem odwróciła, nie ja do niej... :evil_lol: Z tego wynika że to ona jest zboczona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote=furciaczek;]to ty zaczelas o dupach gadac i ty robisz te zboczone fotki:evil_lol:
ja tylko krytykuje i oceniam:eviltong:[/quote]

Krytyk i recenzant od sedmiu boleści!!! :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ty sie widać wogóle na sztuce nie znasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: To zdjęcie to arcydzieło! Ukazuje w sobie całą głębię i majestat tych wspaniałych psów, a jednocześnie odwrócona postawa odwzorowuje ich tajemniczość i nieufność wobec obcych...
To sie nazywa sztuka!!! :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Krytyk i recenzant od sedmiu boleści!!! :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ty sie widać wogóle na sztuce nie znasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: To zdjęcie to arcydzieło! Ukazuje w sobie całą głębię i majestat tych wspaniałych psów, a jednocześnie odwrócona postawa odwzorowuje ich tajemniczość i nieufność wobec obcych...
To sie nazywa sztuka!!! :eviltong: :eviltong:[/quote]


z ta glebia i majestatem to przegielas i to ostro:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote=furciaczek;]a daj foteczki daj :) moze ktos sie obudzi zobaczy tego twojego potfora i sie przestraszy tak ze niebedzie mogl zasnac:evil_lol: wtedy byloby wiecej ludzi do konwersacji:eviltong:[/quote]

Ale pomyśl tak logicznie chociaż raz :eviltong: ... kto by chciał sie do naszej inteligentnej rozmowy przyłączać??? :evil_lol: :evil_lol:

[quote=furciaczek;]o zesz ty:mad: wyrzuc to zdiecie bo ludzie zawalu dostana:evil_lol:
hmmm z tego cio pamietam to niedalam ci zgody na upublicznianie mojego wizerunku:roll: :p teraz moge cie po sadach ciagac:evil_lol:[/quote]

Hehe... a mówiłam, że pożałujesz... :diabloti: Mam jeszcze jedno... lepsze :diabloti:
I chyba je wstawie... bo tak słodko na min wyszłaś.... jeszcze pamietam twój komentarz wtedy... "ale sie przestraszyłam!".... domyślasz się już, jak na niej wyglądasz... :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora'] :diabloti: Mam jeszcze jedno... lepsze :diabloti:
I chyba je wstawie... bo tak słodko na min wyszłaś.... jeszcze pamietam twój komentarz wtedy... "ale sie przestraszyłam!".... domyślasz się już, jak na niej wyglądasz... :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

To ja chce ta fotke :diabloti:
A tak wogole to mowie dobranoc :p

Link to comment
Share on other sites

Witam...

[quote name='furciaczek']dopiero teraaz zauwazylam:evil_lol: dzieki ze mi powiedzialas bo niewpadlabym na to:eviltong: [/quote]


heh no widzisz od czego są przyjaciele...:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:


[quote name='furciaczek']
a ty to sie nie wtrancaj jak normalne kobity gadaja:eviltong:[/quote]


no no, popieram...:razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...