Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

witam,
chętnie wybrałabym się na wystawę (najlepiej 2 w ciągu jednego weekendu, jedna misi być z cacib-em) na litwę, łotwę lub do estonii w terminie wrzesień-listopad 2006r (szczególy do uzgodnienia). Dysponuję samochodem, szukam kierowcy lub dwóch na zmianę i do udziału w kosztach paliwa. Zainteresowanych proszę o kontakt na privie :o)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak to jest z dorosłym championatem? No bo, ze można złożyć papiery na miejscu to już wiem. Tylko czy u nich jeśli się ma Ch.Pl to wystarczy jeden duży wniosek i ma się Ch.Lt czy trzeba robić na piechotę?
Bo my mamy jeden z Wilna tego roku, ale to było z klasy pośredniej i moja sunia nie miała Champ. I nie wiem czy lepiej jeszcze na jakieś 2 krajówki jechać czy wystarczy jedna międzynarodowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']A jak to jest z dorosłym championatem? No bo, ze można złożyć papiery na miejscu to już wiem. Tylko czy u nich jeśli się ma Ch.Pl to wystarczy jeden duży wniosek i ma się Ch.Lt czy trzeba robić na piechotę?
Bo my mamy jeden z Wilna tego roku, ale to było z klasy pośredniej i moja sunia nie miała Champ. I nie wiem czy lepiej jeszcze na jakieś 2 krajówki jechać czy wystarczy jedna międzynarodowa.[/quote]

no niestety na Litwie trzeba uczciwie wychodzić :lol:
jedyne udogodnienie to może być 5 krajówek lub 1 międzynarodowa i 2 krajówki

Link to comment
Share on other sites

Zakladam ze wystawa jest tam gdzie rok temu. Na planie Wilna mam stadion Vingio. jest on w parku dojezdza sie ulica Vilko gatve. Jesli byles na miedzynarodowkach w Wilnie(Litexpo) to zamiast wjechac na rondo, trzeba przejechac pod rondem i zaraz po lewej stronie zacznie sie park

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Zakladam ze wystawa jest tam gdzie rok temu. Na planie Wilna mam stadion Vingio. jest on w parku dojezdza sie ulica Vilko gatve. Jesli byles na miedzynarodowkach w Wilnie(Litexpo) to zamiast wjechac na rondo, trzeba przejechac pod rondem i zaraz po lewej stronie zacznie sie park[/quote]

Dorotko - dziękuję! Juz wiem:multi:
Jadąc na ostatnią CACIB-ówkę troszkę się pogubiliśmy i zamiast wjechac na rondo pojechaliśmy pod nim :oops:
A Ty sie wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=1]10.09[/SIZE][/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=1][COLOR=#0000ff][FONT=Tahoma][B][URL="http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=470&sdepart=171"]National dog show, Ventspils[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

czy ktoś się wybiera na tą wystawę na Łotwę ????
czy ja i Bardotka będziemy tam jedynymi polkami???

napszcie cos z doswiadczen o wystawach łotewskich?? jaka maja atmosfere i czy jest dobra organizacja, czy to sa duze wystawy - ilosciowo psy-

z gory dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi']W ostatnią sobote, na wystawie krajowej w Wilnie, Vega dostała ocene doskonałą, (kolejne) CAC i BOB (na dokładke)
Tym samym Vega jest nowym Championem Litwy!!! Jestem taka dumna z mojego maleństwa :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Pogratulować!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za gratulacje.:loveu:
To teraz brakuje Championa Łotwy do kompletu (trzeba będzie nad tym pomyśleć, ale to już chyba zostawimy sobie na przyszły rok:evil_lol: )

gwiezdny-wyslannik, wyniki z krarajowej beardedów w Sopocie (niestety to tylko wystawa krajowa, klubówkę beardedy mają w Łodzi razem z innymi 'pasterskimi niepolskimi') prześle ci na priva. Zdjęć z krajowej mam koło 200 (w przeciwieństwie do międzynarodowej, z kąt zdjęć mam koło 10) I wszystko było by naprawde super, gdyby nie pogoda. Sobote mniej lub więcej ale padało cały czas a w sobote zaczeło (ale to jak) gdy miał zacząć się beardie pikinik :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek'][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=1]10.09[/SIZE][/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=1][COLOR=#0000ff][FONT=Tahoma][B][URL="http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=470&sdepart=171"]National dog show, Ventspils[/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

czy ktoś się wybiera na tą wystawę na Łotwę ????
czy ja i Bardotka będziemy tam jedynymi polkami???

napszcie cos z doswiadczen o wystawach łotewskich?? jaka maja atmosfere i czy jest dobra organizacja, czy to sa duze wystawy - ilosciowo psy-

z gory dzieki[/quote]
Ja jade do Ventspils. :lol: W tamtym roku bylo zgloszonych do Ventspils 485 psów, w tym jeden australian shepherd suka champion SENTIKKI BE JOYFUL.
na miedzynarodowkach na Łotwie bylo australijczykow
Valmiera - 22.05.2005 - 1
Ryga - 13.08.2005 - 2
Ryga - 19.11.2005 - 4
Ryga - 12.08.2006 - 2
Jak dostaniesz BOB-a to masz obowiazek zostac na BIS-y, bo inaczej cofaja uzyskane tytuly na wystawie. No chyba ze uda ci sie przekonac organizatorow :razz: Organizacja dobra, wystawy mozna oplacac na miejscu zgodnie z terminem zgloszen

Link to comment
Share on other sites

a my dzisiaj dostalismy dokument Championa Łotwy!!! :multi:
a CAC-a dostaliśmy 13-VIII-2006r. w Rydze-Ozolnieki
czyli suuuper ekspres :crazyeye: 2 tygodnie czasmi wystarczają.
z ciekawostek - uznali że Polski Championat im wystarczy (przezornie mieliśmy jeszcze Estoński)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DużyCP']a my dzisiaj dostalismy dokument Championa Łotwy!!! :multi:
a CAC-a dostaliśmy 13-VIII-2006r. w Rydze-Ozolnieki
czyli suuuper ekspres :crazyeye: 2 tygodnie czasmi wystarczają.
z ciekawostek - uznali że Polski Championat im wystarczy (przezornie mieliśmy jeszcze Estoński)[/quote]
Ooo, może jakaś odwilż w stosunkach polsko-łotewskich?:crazyeye:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...