Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem z Poznania, na 3 tygodnie mogłabym malucha przygarnąć, niestety nie na dłużej bo :
a) mam kota, wprawdzie z psem moich rodzicow jak jedziemy sie zgadza, ale nie planujemy niestety w naszych 46m psa, co najwyzej w przyszlosci drugiego kota
b) przełom wrzesnia i pazdziernika planujemy remont, wiec bylo by nam trudno jeszcze z psem go przeprowadzac.
Spodziewamy sie potomka wiec nie moge wziasc jej na stale. Poki co mam duzo czasu - jestem w domu- moge pieska przez krotki okres czasu przypilnowac. Wiem ze z Poznania jest tez Monika P wiec moze i ona pomogla by potem szukac dla pieska stalego domu.

Problem jest tylko z transportem- dzis moj maz skasowal nasz samochod i niestety nie mialabym jak odebrac pieska.

Tylko jesli sie zdecydujecie prosze nie zostawcie mnie z pieskiem na zawsze bo jak pisze moge dac jej domek na gora miesiac, ale to zawsze cos :)

Moj telefon podam prywatna wiadomoscia jesli bedziecie zainteresowani.

Pytanie- w jakim stanie jest piesek? Jaka opieka powinna byc mu zapewniona/ chodzi mi o choroby. Nie chcialabym by moj kot zarazil sie czyms od suni. Nie przezylabym gdyby cos sie stalo Drakulowi.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/hienka-2.jpg[/IMG]
to już na początek jakaś konkretna propozycja-maleństwo ma szansę przeżyć-w takim stanie na pewno by zmarło w schronisku-i szukać wówczas domku intensywnie:multi: Super Jowita:thumbs: na pewno dostałaś już jakieś info i maleństwo niebawem u Ciebie będzie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Info zadne jeszcze do mnie nie doszło,

w każdym razie jakby co dajcie mi tez informacje co kupic dla psiaka- bo pewnie jakis szamponik i odpchlenie beda konieczne, podobnie zreszta jak smyczka i obrozka, bo u mnie narazie jest tylko dla kota :)
Jesli mialaby jakis czas u mnie przebywać to musze dla zwierzaczka takie rzeczy pokupowac.

Link to comment
Share on other sites

Moze podam telefon bo jak dotad nikt sie nie kontaktuje ze mna


co do sprawdzenia domu to oczywiscie jak najbardziej zapraszam.

Ja jestem zdecydowana na ten okres co pisalam psiaka przyjac- choc uwazam ze docelowy domek bylby dla niej najlepszy, ale nie zawsze sie tak da od razu. Tez sie popytam po moich znajomych czy nie chcieliby slicznej psinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jowita Poznań']
Pytanie- w jakim stanie jest piesek? Jaka opieka powinna byc mu zapewniona/ chodzi mi o choroby. Nie chcialabym by moj kot zarazil sie czyms od suni. Nie przezylabym gdyby cos sie stalo Drakulowi.
[/quote]

Tego niestety nie wiem, była chora i leczona, ale na co i czy jest wyleczona nie wiem. Dorosłe szczepione zwierzaki chyba nie są zagrożone, ale na 100% nie potrafię powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zadecydujcie, w końcu maluchem sie zajmujecie.
Poznań tez blisko nie jest i problem z dowiezieniem. Jesli macie cos na oku to oczywiscie zrozumiem.

ja moge zaryzykowac- i tak od razu pojde z nia do weterynarza- jak stwierdzi jakas chorobe to bede zwierzaki od siebie izolowac i leczyć. Jedno bedzie siedziec w jednym pokoju - drugie w drugim.

Link to comment
Share on other sites

no ja jej do schroniska napewno nie oddam-
bedziemy myslec potem.
Z drugiej strony tez nie chcialabym by piesek byl przerzucany z miejsca na miejsce- w koncu ma swoje odczucia i pies sie do ludzi przywiazuje. Postaram sie porozpytywac o mala. Badzmy dobrej mysli. Moze okaze sie ze jeszcze wczesniej znajdziemy jej staly domek? :)

Link to comment
Share on other sites

A nie wydaje się Wam że Poznań jest zbyt daleko?
A jeśli po 3 tygodniach nikt nie będzie chciał się nią zająć to ?

Jowita mówisz będziemy myśleć póżniej - a jak nic się nie wymyśli?
Najlepiej by było gdyby ktoś mógł zaoferować tymczas do pełnej adopcjii to bybyło super.

Link to comment
Share on other sites

beka--> zgadzam sie z Tobą, taki tymczas do adopcji byłby najlepszy.
Ale z tego co zrozumiałam tu chodzi o dni- bo zycie suni jest zagrozone. Stad też moja propozycja. Naprawde zycze jej z całego serduszka aby znalazła domek nawet ten tymczasowy na dłużej. Dlatego nie upieram się że koniecznie zabiore psiaka- jak coś się znajdzie to jak najbardziej niech sunia tam idzie. I będę w pełni jej kibicować!

Link to comment
Share on other sites

beka - masz zupełną rację, tez mnie to martwi. Ja nie chce nikomu na siłe wpychać psiaka, byleby gdzies go wepchnąć, bo to nie jest rozwiazanie żadne, a i moze wiecej krzywdy przyniesc.

Ale moze tak jak pisze Jowita znajdzie nam domek dla suni juz na stałe :cool3: i to byłoby najlepsze rozwiazanie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...